Autor Wątek: Decaf  (Przeczytany 9341 razy)

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5291
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》
Odp: Decaf
« Odpowiedź #60 dnia: 07 Kwiecień 2024, 18:25:35 »
Podczas ostatnich zakupów zostałem uraczony bezkofeinową, a zapierałem się nogami i rękami.  Otwieram paczkę i jest bestia [emoji38] Jak to się mówi: darowanemu koniowi... Wczoraj późno wróciłem do domu i  ją sobie zrobiłem. Pewnie z tego powodu,  że ostatnią kawkę piłem 11 godzin wcześniej, to wygłodniały aromatu i smaku kawy mózg zaakceptowałby nawet Tchibo family :hihihi: Tak czy owak, piłem tego typu ziarna i zawsze miałem odczucia, że są jedynie w konkretntm smaku "owocowym"... octu, takiego jednoprocentowego. Nie wiem, jak te nowe decafowe mercedesy, ale... nie chcę wiedzieć.

Ktoś kiedyś miał pretensje, że opisy kaw na stronach palarnii są niezbyt treściwe, więc proszę, ten jest bardzo szczodry 8)

https://praska.pl/kategoria/bezkofeinowe
« Ostatnia zmiana: 07 Kwiecień 2024, 18:40:01 wysłana przez GostRado »
》tertium non datur《

Offline Karsin

  • Wiadomości: 64
  • Ekspres: Lelit Mara X | V60
  • Młynek: DF64V | 1Zpresso
Odp: Decaf
« Odpowiedź #61 dnia: 07 Kwiecień 2024, 18:42:14 »
to wygłodniały aromatu i smaku kawy mózg zaakceptowałby nawet Tchibo family
:nienie: [emoji38]

Offline Szczympek Mężczyzna

  • Wiadomości: 2221
  • Ekspres: Rota + alternatywy
  • Młynek: Comandante, E65GBW, X54, Arco w drodze.
Odp: Decaf
« Odpowiedź #62 dnia: 09 Kwiecień 2024, 16:34:24 »
>kup No name decaf od No name palarni
>narzekaj w specjalistycznym forum, że jest ble
>myśl ze jesteś cool

W wątkach o ekspresach głosisz, ze musi być dobry sprzęt i dobra kawa, a teraz zachowujesz się jak ktoś mający ekspres z aldiego i mówi, ze roaster zawalił sprawę bo kawa zimna 😂
WITAM I POZDRAWIAM :)

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5291
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》
Odp: Decaf
« Odpowiedź #63 dnia: 09 Kwiecień 2024, 17:27:49 »
To mówisz, że nie mam prawa wypowiadać na jakiś temat opierając się na autosugestii :hihihi:

Najlepszy decaf, jak dotąd, piłem od Keen'a.
« Ostatnia zmiana: 09 Kwiecień 2024, 17:31:06 wysłana przez GostRado »
》tertium non datur《

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi