Autor Wątek: Gniezno  (Przeczytany 2606 razy)

Offline Geralt0073 Mężczyzna

  • Ojciec Założyciel
  • Wiadomości: 1024
    • wszystkookawie.pl
  • Ekspres: Fracino Cherub, Syfon Hario, Drippery Hario i Tiamo, Phin, Chemex, Tygielek, AeroPress;
  • Młynek: Fiorenzato F83 E, LaCimbali Cadet, Mahlkonig EK 1 BF, Tiamo M. S. H.
Gniezno
« dnia: 07 Wrzesień 2019, 15:30:44 »
Cud w Gnieźnie. Dosłownie i nie tylko, bo kawiarnia ma właśnie nazwę: ,,Cud''. Otworzona została ze dwa miesiące temu i ponoć to jedyne sensowne miejsce kawowe w Gnieźnie. Piłem kawy z Chemexu i Kality - polecam. Na espresso się nie skusiłem, bo nie mam zwyczaju pić go w kawiarniach. Oprócz kawy są ciasta - wegańskie i niewegańskie. Wegańskich nie spożywałem, bo wolę ciasto z pełnią smaku, a sernik niewegański spełnił moje oczekiwania.
Z właścicielami można sobie pogadać o kawie, o mieście i o tym, że niedługo mają się też u nich pojawić alkohole w ofercie, bo czekają już na pozwolenie.
Trafić tam można idąc od rynku w stronę bazyliki (albo odwrotnie), bo po drodze nadziewamy się na uziemiony, biały rower z reklamą tego miejsca, ponieważ sam lokal jest w bocznej uliczce.
Polecam, póki co nie jest tam tłoczno, można zjeść nie tylko ciasto, ale też jakieś kanapki, no i do tego wypić kawę.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi