Autor Wątek: Automatyczny ekspres na 2 rodzaje kaw za rozsądne pieniądze?  (Przeczytany 1728 razy)

Offline kardon1985

    • N/A
  • Wiadomości: 1
  • Ekspres: nie posiadam
  • Młynek: N/A
Automatyczny ekspres na 2 rodzaje kaw za rozsądne pieniądze?
« dnia: 06 Grudzień 2020, 13:54:34 »
Dzień dobry,

Chciałem poprosić szanowne grono o poradę przy zakupie automatycznego ekspresu do kawy w cenie do około 2500 PLN.
 
Poszukuję modelu, który:
- będzie umożliwiał wybór pomiędzy 2 rodzajami kaw (mielona lub ziarna). Chodzi o to, aby osoba która ma ten ekspres otrzymać w prezencie, mogła wybierać pomiędzy kawą kofeinową jak również bezkofeinową.
- spienianie mleka –możliwość podłączenia, poboru mleka np. z kartonu lub butelki (brak konieczności korzystana z pojemnika dołączonego do ekspresu)
- nie wiem czy to ma znaczenie, ale warto by było aby ekspres posiadał wyjmowany blok zaparzający aby móc go czyścić?

Ekspres nie musi mieć 20 zaprogramowanych kaw, ważne aby posiadał te podstawowe jak: zwykłą czarną, Cappuccino, Espresso, Latte Macchiato.

Przeglądałem Internet i znalazłem poniższy model, ale nie do końca wiem czy na pewno spełnia powyższe kryteria i czy jest godny polecenia przy posiadanym budżecie? W opisie modelu nie mogę doszukać się informacji jak wygląda podłączenie mleka (na bazie specjalnego pojemnika, czy rurka którą można właśnie włożyć do butelki z mlekiem, kartonu).
"Ekspres Melitta CI E970-003 pure black"

Z góry bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedzi, porady!
Pozdrawiam,
Bartek

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi