Autor Wątek: Lelit Mara X - nowe wcielenie kompaktowego HXa  (Przeczytany 117142 razy)

Offline Kekacz Mężczyzna

  • Wiadomości: 857
  • Ekspres: Lelit MaraX V2, (było: RS V4 PID, Gaggia Baby Twin)
  • Młynek: Eureka Single Dose, Timemore Slim Titanium, (było: F4 Nano V2, Gaggia MDF Stepless)
Odp: Lelit Mara X - nowe wcielenie kompaktowego HXa
« Odpowiedź #720 dnia: 22 Marzec 2024, 08:49:28 »
Czy dużo? Nie.
O problemach ludzie piszą z miejsca. O bezproblemowym działaniu nie ma sensu przypominać co miesiąc.
Moja w kwietniu będzie miała 4 lata, a to pierwszy wypust tuż po premierze. Dopiero niedawno zaliczyła pierwszą wpadkę, która odpukać, już się nie powtórzyła.
W młynku: Prima Intenso
"Im więcej wiem o kawie, tym mniej wiem o kawie"

Offline Karsin

  • Wiadomości: 53
  • Ekspres: Lelit Mara X | V60
  • Młynek: DF64V | 1Zpresso
Odp: Lelit Mara X - nowe wcielenie kompaktowego HXa
« Odpowiedź #721 dnia: 22 Marzec 2024, 11:28:02 »
Cytat: Karsin w 04 Marzec  2024, 08:53:09
Chyba przechwaliłem Marę
No ja też... Podziałał całe 7 miesięcy... Podejście do gwarancji przez Konesso gdzie kupiłem, bardzo mnie negatywnie rozczarowało...
Moja padła po niecałym miesiącu :D
Też u nich kupiłem, co dokładnie jest nie tak?

Offline Plastik1989

  • Wiadomości: 37
  • Ekspres: Lelit Mara X v2
  • Młynek: Ceado e6p
Odp: Lelit Mara X - nowe wcielenie kompaktowego HXa
« Odpowiedź #722 dnia: 22 Marzec 2024, 13:51:01 »
Wywaliła korki i już nie wstała. Na razie czekam na wysyłkę i pewnie za jakiś czas będę wiedział co i jak.
A zamieszanie wyszło, bo nie udało mi się dogadać mailowo i trochę się zapętliłem z osobą po drugiej stronie monitora. Na szczęście jeden telefon od Nich i po 5 minutach sprawę udało się załatwić.

Offline Plastik1989

  • Wiadomości: 37
  • Ekspres: Lelit Mara X v2
  • Młynek: Ceado e6p
Odp: Lelit Mara X - nowe wcielenie kompaktowego HXa
« Odpowiedź #723 dnia: 22 Marzec 2024, 13:55:01 »
Czy dużo? Nie.
O problemach ludzie piszą z miejsca. O bezproblemowym działaniu nie ma sensu przypominać co miesiąc.
Moja w kwietniu będzie miała 4 lata, a to pierwszy wypust tuż po premierze. Dopiero niedawno zaliczyła pierwszą wpadkę, która odpukać, już się nie powtórzyła.
Z innej branży wiem, że często jest tak, że produkty które odniosły sukces sprzedażowy, np. były best buy w danej kategorii cenowej i sprzedały się np. 10x więcej niż konkurencja, mają później złą opinię bo często można znaleźć opinie o jakiejś usterce. Ale wynika to z tego, że urządzenie 10x więcej sprzedane ma 10x więcej użytkowników i statystycznie 10x wieksze prawdopodobieństwo, że ktoś usterkę opisze.

Offline Karsin

  • Wiadomości: 53
  • Ekspres: Lelit Mara X | V60
  • Młynek: DF64V | 1Zpresso
Odp: Lelit Mara X - nowe wcielenie kompaktowego HXa
« Odpowiedź #724 dnia: 24 Marzec 2024, 19:38:49 »
Też u nich kupiłem i wszystko jak na razie przebiega wzorowo, w piątek dostałem informację, że Mara została naprawiona - zobaczymy ile wytrzyma :D

Bardzo lubię ten ekspres - pomimo tego, że coś jest nie tak z jego proporcjami - przez co jest trochę brzydki - to kawę robi bezproblemowo  :)

Offline pawel890 Mężczyzna

  • Wiadomości: 647
  • Ekspres: Rancilio Silvia Auber PID / Flair 58+
  • Młynek: Eureka Mignon Single Dose
Odp: Lelit Mara X - nowe wcielenie kompaktowego HXa
« Odpowiedź #725 dnia: 24 Marzec 2024, 20:05:26 »
Z innej branży wiem, że często jest tak, że produkty które odniosły sukces sprzedażowy, np. były best buy w danej kategorii cenowej i sprzedały się np. 10x więcej niż konkurencja, mają później złą opinię bo często można znaleźć opinie o jakiejś usterce. Ale wynika to z tego, że urządzenie 10x więcej sprzedane ma 10x więcej użytkowników i statystycznie 10x wieksze prawdopodobieństwo, że ktoś usterkę opisze.

To brzmi jak jakaś bzdura marketingowca. Najwięcej sensu ma wyciąganie średniej z ilości sprzedanych urządzeń do zgłaszanych serwisów, podobnie to działa w innych branżach np komputery albo motoryzacja.

Offline Karsin

  • Wiadomości: 53
  • Ekspres: Lelit Mara X | V60
  • Młynek: DF64V | 1Zpresso
Odp: Lelit Mara X - nowe wcielenie kompaktowego HXa
« Odpowiedź #726 dnia: 26 Marzec 2024, 14:09:00 »
Dzisiaj dostałem ekspres. Uszkodzony był czujnik temperatury ::)

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi