Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 844273 razy)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2715 dnia: 04 Październik 2018, 08:32:36 »
Wkradła się pomyłka z opisem kawy Cloud Picker Costa Rica San Antonio. Opisana jest jako pod filtry, a tymczasem na opakowaniu widać, że to jednak do espresso.

Przelałem dzisiaj w V60 i mocno się zdziwiłem bo dostałem napar w stylu "brudna woda". Rzut oka na opakowanie, a tam, że to jednak ziarno pod espresso 😉



Ups, wprowadzamy b. dużo produktów i czasem trafi się chochlik. Napisałem do Ciebie PW z propozycją rozwiązania problemu. :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Hutriel

  • Wiadomości: 142
  • Ekspres: V60-02, OXO Good Grips, Bialetti Venus 6 TZ, AP, FP
  • Młynek: Wilfa Uniform, Kazak Tura Alt.
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2716 dnia: 04 Październik 2018, 09:03:56 »
Ups, wprowadzamy b. dużo produktów i czasem trafi się chochlik. Napisałem do Ciebie PW z propozycją rozwiązania problemu. :)

Niech zgadnę. Wyślecie ekspres ciśnieniowy aby mógł kupioną kawę zaparzyć jak człowiek. Zgadłem? :D

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2717 dnia: 04 Październik 2018, 09:17:18 »
Ups, wprowadzamy b. dużo produktów i czasem trafi się chochlik. Napisałem do Ciebie PW z propozycją rozwiązania problemu. :)

Niech zgadnę. Wyślecie ekspres ciśnieniowy aby mógł kupioną kawę zaparzyć jak człowiek. Zgadłem? :D


Dokładnie, wysyłamy paletkę z LaMą i Mythosem żeby kawka się nie zmarnowała ;)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Hutriel

  • Wiadomości: 142
  • Ekspres: V60-02, OXO Good Grips, Bialetti Venus 6 TZ, AP, FP
  • Młynek: Wilfa Uniform, Kazak Tura Alt.
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2718 dnia: 04 Październik 2018, 09:42:39 »
Dokładnie, wysyłamy paletkę z LaMą i Mythosem żeby kawka się nie zmarnowała ;)

 :brawa: Zawsze twierdziłem, że Coffeedesk nie ustępuje poziomem obsługi klienta wysokim zachodnioeuropejskim standardom.  :)

(oczywiście podpisuję się pod powyższym zdaniem nawet w oderwaniu od wcześniejszych postów :)))

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2719 dnia: 04 Październik 2018, 09:47:18 »
Dokładnie, wysyłamy paletkę z LaMą i Mythosem żeby kawka się nie zmarnowała ;)

 :brawa: Zawsze twierdziłem, że Coffeedesk nie ustępuje poziomem obsługi klienta wysokim zachodnioeuropejskim standardom.  :)

(oczywiście podpisuję się pod powyższym zdaniem nawet w oderwaniu od wcześniejszych postów :)))

Nieeee, no aż tak nie zaszaleliśmy, ale jest to jakiś pomysł :) Zaproponowałem inne rozwiązanie, chyba też będzie okej. Korea akurat ekspresik ma, więc kawa się jeszcze do czegoś przyda:)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Hutriel

  • Wiadomości: 142
  • Ekspres: V60-02, OXO Good Grips, Bialetti Venus 6 TZ, AP, FP
  • Młynek: Wilfa Uniform, Kazak Tura Alt.
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2720 dnia: 04 Październik 2018, 10:08:18 »
 ;-) - czy oczko jest dość mrugnięte, bo chyba w poprzednim poście tego zabrakło. :)
Swoją drogą błąd w opisie, błąd w newsletterze - co się z Wami dzieje? Nie wiem, może napijcie się kawy? :)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2721 dnia: 04 Październik 2018, 10:11:08 »
;-) - czy oczko jest dość mrugnięte, bo chyba w poprzednim poście tego zabrakło. :)
Swoją drogą błąd w opisie, błąd w newsletterze - co się z Wami dzieje? Nie wiem, może napijcie się kawy? :)
Taki zbieg okoliczności, ale spokojnie, wszystko wraca do normy :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2722 dnia: 04 Październik 2018, 11:38:30 »
I abstrahując od perypetii z poprzednich postów zapraszam na zakupy ;) Do końca tygodnia mamy dużo fajnych akcesoriów w przyjemnych cenach: https://www.coffeedesk.pl/promotion/kawowy-must-have/

Zapraszam ;)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline k3lt Mężczyzna

  • Wiadomości: 584
  • Ekspres: G.A.T Lady 2tz, Phin, Hario Mizudashi, AeroPress, FrenchPress
  • Młynek: Nivona CafeGrano 130
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2723 dnia: 05 Październik 2018, 17:41:30 »
Pytanie, chodzi o https://www.coffeedesk.pl/product/5199/Flair-Espresso-Maker-Plus-Zestaw-Z-Tamperem Plus = Signature?
Czy to jest ta najnowsza wersja Flair'a z dolaczonym portafiltrem NPF ? (o tym https://www.flairespresso.com/product-page/bottomless-2-in-1-portafilter )
Wogole czy planujecie go wprowadzic do sprzedazy oddzielnie, i czy ten NPF pasowalby rowniez do sprzedawanej przez was "standardowej" wersji?
« Ostatnia zmiana: 05 Październik 2018, 18:04:10 wysłana przez k3lt »

Offline Cannabis Arabica

  • Wiadomości: 161
  • Ekspres: Aeropress w IMS Superfine, Phin 200, Hario Woodneck 480, Hario TCA-5
  • Młynek: Comandante MK3, Concept KM5120, Hario Mini Mill
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2724 dnia: 05 Październik 2018, 22:08:21 »


Pytanie, chodzi o https://www.coffeedesk.pl/product/5199/Flair-Espresso-Maker-Plus-Zestaw-Z-Tamperem Plus = Signature?
Czy to jest ta najnowsza wersja Flair'a z dolaczonym portafiltrem NPF ? (o tym https://www.flairespresso.com/product-page/bottomless-2-in-1-portafilter )
Wogole czy planujecie go wprowadzic do sprzedazy oddzielnie, i czy ten NPF pasowalby rowniez do sprzedawanej przez was "standardowej" wersji?

To nie jest Signature, tamten ma inny kolor i średnicę pierścienia na którym kładziesz portafilter. Ten pierścień trzeba wymienić na ten z Signature, aby npf pasował.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2725 dnia: 08 Październik 2018, 10:36:49 »
Dzięki Cannabis za wsparcie, zanim się zorientowałem co i jak to zdążyłeś załatwić temat ;)


A ja dzisiaj wszystkich zapraszam po akcesoria baristy i chemię do ekspresów/akcesoriów :) Do 25% taniej: https://www.coffeedesk.pl/promotion/barista-week/filters/
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline GrizzzLee Mężczyzna

  • Wiadomości: 817
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2726 dnia: 09 Październik 2018, 07:29:56 »
Zanosi się na jakąś dostawę czajników serii Artisan od Brewisty? Ta czerwień jednak nie dla mnie [emoji14]

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2727 dnia: 09 Październik 2018, 08:55:03 »
Zanosi się na jakąś dostawę czajników serii Artisan od Brewisty? Ta czerwień jednak nie dla mnie [emoji14]
Hej,
czekamy na potwierdzenie zamówienia i jeśli wszystko będzie u dostawcy to wjadą wszystkie które mieliśmy w ofercie, +/- 2 tygodnie potrzebujemy.
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Expel Mężczyzna

  • Wiadomości: 894
    • Moje cuda :)
  • Ekspres: Rocket Celini V3 PID, Hario v60, Aeropress, Moka Bialietti 2cup, French Press, Chemex, Mr. Clever, Kalita Wave 155, Phin, Tygielek
  • Młynek: Mazzer Super Jolly, Severin 3873, Porlex Mini, Comandante mk3 Nitro Blade
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2728 dnia: 09 Październik 2018, 20:45:30 »
Jakie loveramics egg polecacie do flat White? 150 czy 200ml? Jaki dobry dzbanek do spełniania pojedynczej porcji mleka na flata za około 60zl?

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka


Offline korea83 Mężczyzna

  • Wiadomości: 1034
  • Ekspres: Lelit Bianca PL162T
  • Młynek: etzMAX Light T, Timemore Sculptor 078, Kinu M47, Comandante C40 MK4
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2729 dnia: 09 Październik 2018, 21:21:56 »
Używam 150ml i sobie chwalę 😊

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi