Autor Wątek: Behmor 1600 plus - ktoś używa/używał ?  (Przeczytany 4977 razy)

Offline tom517

  • Wiadomości: 1787
  • Ekspres: Izzo Alex II, Europiccola, Rota było: Caravel <-Gaggia Classic <-Ascaso Basic
  • Młynek: Niche Zero, Arco2, Kazak Tura, Myy47 GS1 było: Eureka 65E <- F4E nano < i2-mini <- Porlex Tall
Behmor 1600 plus - ktoś używa/używał ?
« dnia: 01 Marzec 2019, 08:16:22 »
W jednym miejscu można przeczytać, że tylko lekkie palenie, w innym że do alternatyw się nie nadaje za bardzo. Porównuję z kaldi, niby gorszy, taka chyba mikrofalówka vs piekarnik :)
Może ktoś ma/miał styczność i się podzieli wrażeniami.

Offline Bartus_M Mężczyzna

  • Wiadomości: 268
  • Ekspres: Aeropress, Hario V60-02, Kalita Wave 155, French Press, Hario Mizudashi, Kawiarki: G.A.T 2tz, Alza 6tz, Gabi Master A, Phin 340ml, Melitta 101
  • Młynek: Comandante MK3 Nitro Blade, Hario Skerton, Knock Aergrind
Odp: Behmor 1600 plus - ktoś używa/używał ?
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Lipiec 2019, 08:09:32 »
odświeżę?
-------
pozdrawiam,
Bart :)
Kawę traktuję jako hobby i dobrą zabawę. Ciągle szukam swojego smaku i sposobu, a wyrażane przeze mnie opinie nie powinny być traktowane bezwzględnie jako źródło wiedzy.

https://www.instagram.com/bartmaliszewski/

Offline Antonio Mężczyzna

    • Mastro Antonio
  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 10513
    • Mastro Antonio
  • Ekspres: WEGA Concept
  • Młynek: Ceado E6P/E37S/E8D MGuate/MSJ
Odp: Behmor 1600 plus - ktoś używa/używał ?
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Lipiec 2019, 12:03:57 »
Bardzo fajny piecyk i uniwersalny. Masz konkretny, spory bęben -- możesz w nim prażyć wszystko, nie tylko kawę.

Offline SmakoszeKawy

  • Wiadomości: 7
Odp: Behmor 1600 plus - ktoś używa/używał ?
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Lipiec 2021, 22:29:21 »
Wypowiem się, mimo iż po czasie, to z nadzieją, że komuś posłuży. Mam i używam Behmora 2020. Porównać nie mam do czego, ale spełnia moje oczekiwania. Nie jest super powtarzalny, czasem się odchyli w te czy we wte (np. różnica miedzy pierwszym paleniem po czyszczeniu, a piątym), ale na start wystarczający. Moim zdaniem do nauki dobra równowaga ceny do jakości. Tak jak mówię, opisuję samo użytkowanie bez porównywania. W razie bardziej konkretnych pytań, służę pomocą.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi