Forum > Supermarket (przed założeniem wątku poinformuj administrację forum)

Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje

(1/311) > >>

mr_blend:
Cześć wszystkim!

Chciałbym się przywitać ponownie po roku nieobecności na forum  :kwiat: Dużo czasu minęło, dużo kawy upłynęło... Jak już wracać, to z przytupem. Palarnia Blend to projekt stworzony z pasji do kawy - tak jak i forum WOK oraz duża część biznesów kawowych. Branża ta bez pasji z pewnością nie byłaby w tym miejscu, w którym jest teraz. Chciałbym, żeby Palarnia Blend wyróżniała się, oprócz pysznej kawki, podejściem ekologicznym - torby bio, rozwiązania wielokrotnego użytku dla kawiarni etc. Czuję, że trzeba chociaż spróbować powalczyć z plastikiem.

Na początek wybrałem kawki z rozsądku - z biegiem czasu będą pojawiać się coraz ciekawsze kraje, obróbki, odmiany. Profile palenia nie przekroczą drugiego cracku. Choć nie widzę absolutnie nic złego w Robuście, to póki co wszystko 100% Arabika. Będą 2 stałe pozycje (na razie) - jedna pod espresso, a druga do metod przelewowych. Cała reszta jest sezonowa i przewiduję dużą rotację  :kawa: Jak szybko ona postąpi zależy od Was  :szampan: Chciałbym, żeby zawsze była dostępna przynajmniej 1 kawka do espresso w dobrej cenie.

www.palarniablend.pl wystartuje w niedzielę o 12:00 - zapraszam wszystkich do zajrzenia na stronkę, wysyłka za darmo od 90 złotych.
Kod rabatowy z okazji hucznego otwarcia: START15 (do wpisania przy wyjściu). Czas trwania promocji:15.09-22.09

W przyszłości będą też promocje tylko dla forum WOK. Bardzo zależy mi na Waszej opinii, bo tylko ona może sprawić, że kawka będzie lepsza - dlatego jesteśmy jak najbardziej otwarci zarówno na dobre i złe opinie :) Jeśli widzicie, że coś nie działa na stronie - dajcie od razu znać, być może coś umknęło. Wiadomo jak jest ze stronami www :) Na pytania forumowe postaram się odpowiadać tak szybko jak to będzie możliwe.

Jeśli będziecie przejazdem przed Dolny Śląsk - dajcie znać, pogadamy :) Drzwi są zawsze otwarte dla wszystkich, o ile nie są zamknięte   :mrgreen:  Palarnia znajduje się koło Świdnicy, ok. 60km za Wrocławiem w stronę Wałbrzycha.

Jeszcze nigdy nie zapraszałem na otwarcie palarni i nie wiem jak to się robi   :hihihi:

No to co... Do zobaczenia w niedzielę  :taniec: kawka

krystians:
Życzę  powodzenia. Niestety nie w ten weekend, ale czasem bywam w pobliżu Świdnicy, to się odezwę.

fresh:
Trzymam kciuki za powodzenie, a z tym paleniem za drugi crack to chyba tylko markety :D

szym-h:
Powodzenia w biznesie 

mariano:
Powodzenia! Jak już wypije wszystko co mam to pewnie zawitam na waszą stronkę:)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej