Forum > Supermarket (przed założeniem wątku poinformuj administrację forum)

ASCASO (i nie tylko) - Coś dla Domowych Baristów, Małej i Dużej Gastronomii...

(1/220) > >>

Janusz:
Witam wszystkich!
Z przyjemnością dołączam do grona miłośników kawy na tym Forum. Część osób pewnie mnie i moją ofertę już zna. Dla pozostałych kilka słów o mojej firmie.
Z tematem kawy ja i moja firma związani jesteśmy od roku 1996 r. Nie będę tu przytaczał całej historii aby nie zanudzać. Najważniejsze jest to, że od początku działalności wychodziłem z założenia doboru sprzętu do potrzeb i możliwości danego klienta. Temu założeniu jesteśmy wierni nadal. I dlatego też nasze dwie strony internetowe nie działają jako sklepy internetowe. Zamiast klientów klikających Do Koszyka wolimy takich z którymi można porozmawiać, podyskutować, doradzić i ...ponegocjować. A na końcu przy odbiorze lub dostawie sprzętu jeszcze przeszkolić w jego obsłudze i wykonywaniu różnych kawowych specjałów. 8)
Od 2005 roku moja firma jest wyłącznym importerem na Polskę ekspresów do kawy oraz młynków do kawy produkcji ASCASO FACTORY z Barcelony (Hiszpania). Ale w związku z rozległymi kontaktami z producentami nawiązanymi przez wiele już lat działalności nie zamykamy się wyłącznie na tej ofercie. Przykładem może być zainicjowany przez nas w 2005 roku import ekspresów BRICOLETTA z firmy FIORENZATO CS.
Możemy więc zaproponować zainteresowanym osobom i firmom:
- ekspresy, młynki do kawy, akcesoria kawowe z ASCASO FACTORY - linia HOME (ekspresy BASIC, ARC, DREAM, STEEL) oraz linia PROFESIONAL (ekspresy STEEL BAR ONE 1 i 2 GR, ekspresy BARISTA i BARISTA PRO w wersjach 2GR oraz 3GR)
- młynki do kawy z firm MACAP, MAZZER, MAHLKONIG
- ekspresy do kawy z VIBIEMME Włochy - linia SMALL PROFESIONAL (ekspresy DOMOBAR JUNIOR HX i 2B, DOMOBAR SUPER), linia PROFESIONAL (ekspresy LOLLO, REPLICA, CUBE, EVOLUTION)
- ekspresy do kawy z firmy MY WAY wchodzącej w skład GRUPPO IZZO - ekspresy VIVI PID, ALEX DUETTO, ALEX PID + profesjonalne,
- ekspresy do kawy z firmy CBC ROYAL FIRST (modele SYNCHRO 1 i 2GR) oraz z siostrzanej firmy BFC (ekspresy LIRA 1 i 2GR)
- włoskie kawy ziarniste z firmy Compagnia del Caffe bardziej znanej pod nazwą UNIVERSAL CAFFE oraz z CAFFE IZZO
- otwarci jesteśmy na potrzeby klientów w zakresie sprzętu innych producentów - w miarę posiadanych kontaktów możemy zapatrzyć Was w inne marki...

Wraz z grupą pasjonatów kawowych założyliśmy ogólnopolskie Stowarzyszenie Miłośników Kawy. Stowarzyszenie to w ubiegłym roku po raz trzeci zorganizowało w Łodzi Festiwal Kawy, Herbaty i Czekolady. Zapraszamy do współpracy w ramach Stowarzyszenia firmy związane z kawą, sprzętem do jej zaparzania, portale internetowe jak i wszystkich miłośników kawy. Trwają przygotowania do kolejnej edycji Festiwalu...
Dość tego monologu.

Najważniejsze dla Forumowiczów - wszyscy na hasło "wszystkookawie" uzyskają u nas rabat 10% na ekspresy i młynki do kawy kupowane pojedynczo oraz 15% rabatu na zestawy ekspres + młynek. Będą także ogłaszane w tym miejscu inne okresowe promocje. Warto więc śledzić ten wątek...
Wszystko zgodnie z hasłem ASCASO - "for coffee lovers".   :szampan:

Fux:
No pięknie.

Lepiej późno niż później.

KrzychK:
To może dla tych, którzy nie mieli okazji/styczności - Janusz to solidna firma, a najważniejsze można z Nim rozmawiać np. nt ew. upustów  :taktak:
Ostatnio pomagałem przy zamówieniu Dream'a i i-2 Anthracite i wiem, że kupujący Kolega jest zadowolony!

mmorka:
A i serwisant na forum się przyda ;)

DrUsagi:
To ja od razu wykażę się dociekliwością i zapytam o maszynę ze stajni Fiorenzato o urokliwej nazwie Piazza S. Marco, model 1 grupowy. Jak z jego ewentualną dostępnością i jaki jest orientacyjny pułap cenowy. Czy to bliżej Bezzery Strega czy raczej okolice Londinium?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej