Forum > Supermarket (przed założeniem wątku poinformuj administrację forum)

Euro Cafe - Książka skarg i wniosków

(1/538) > >>

ranGo:
Książka skarg i wniosków stanowiła w Polsce Ludowej obowiązkowe wyposażenie uspołecznionych placówek handlu detalicznego, gastronomicznych i usługowych, które powinno znajdować się w widocznym i swobodnie dostępnym miejscu. Książki te były w praktyce zeszytami przywiązanymi sznurkiem, do których były wpisywane skargi, zażalenia, a także pochwały klientów sklepów i zakładów usługowych.

Wprowadzamy taką książkę aby Wam ułatwić kontakt i dostęp do ważnych informacji związanych z naszą palarnią i produktami które oferujemy.

krystians:
Dlaczegoż tylko skarg i zażaleń ja bym wnioskował zmianę nazwy na trochę przeciwstawną wobec tej tradycji czasów błędów i wypaczeń na coś bardziej absurdalnego chociażby Książka pinii i wioseł ;)

Fux:
Goran, nudzi Ci się?
 :evil:

grex:
a ja mam uwagi do opisów zamieszczanych na stronie sklepu, część kaw nie ma żadnych danych pozwalających ustalić jaki dana kawa ma mniej więcej smak, przykładowo Tanzania Lunji, Rwanda Sake - wklejacie jakieś historyjki z przeszłości o historii plantacji, ale ani słowa o rzeczach ważnych z punktu widzenia konsumenta: metoda obróbki ziaren, stopień palenia i ani słowa o tym jak mniej więcej smakują te ziarenka. Klient nie wie czym się kierować wybierając u Was ten czy inny gatunek. Nie każdy jest fachowcem, żeby wiedzieć czego może się spodziewać po kawie z Rwandy czy Tanzanii.

Nnie chodzi mi o jakieś cudowanie w wynajdywanie najdrobniejszych  akcentów smakowych, ale podstawowe informacje. W każdym opisie powinna być informacja: metoda obróbki ziaren, stopień palenia, i jakieś ogólne określenie smaku tych konkretnych ziaren które różni je od innych singli jakie sprzedajcie.

ranGo:
Nie nudzi mi się, tak wyglądała moja dzisiejsza lista To Do, jakieś 350kg kawy do wypalenia. Chodzi o takie rzeczy jak wspomniał grex a nad którymi chcemy bardziej popracować .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej