Forum > Sprzęt i technika palenia kawy

Kaffelogic 7e

(1/6) > >>

Bonzoo:
Cześć, czy ktoś z szanownych forumowiczów miał styczność z tytułowym roasterem? Zastanawiam się nad przygarnięciem takowego do domowych wypałów. Byłby to mój pierwszy piecyk i pytanie jak się faktycznie sprawuje w domowych warunkach? Jako alternatywę znalazłem na ali jakiś fluidbed Smola z możliwością podłączenia do Artisana za połowę ceny KL ale brak informacji w sieci na jego temat trochę mnie zastanawia, może ktoś tutaj już przerabiał ten temat?
Pozdrawiam

timex550:
Jeszcze nie mogę nic na temat Kaffelogic Nano 7e powiedzieć, ale zdecydowałem, że go kupię jak tylko będzie ponownie dostępny u roastrebels.com
Na razie jestem w kontakcie z Rebelsami, czy nie dałoby się złożyć pre-orderu, żeby nie przegapić dostępności.
Gdyby udało mi się go kupić, dam znać  :)

Dawid1144:

--- Cytat: Bonzoo w 15 Styczeń  2023, 13:53:18 ---Cześć, czy ktoś z szanownych forumowiczów miał styczność z tytułowym roasterem? Zastanawiam się nad przygarnięciem takowego do domowych wypałów. Byłby to mój pierwszy piecyk i pytanie jak się faktycznie sprawuje w domowych warunkach? Jako alternatywę znalazłem na ali jakiś fluidbed Smola z możliwością podłączenia do Artisana za połowę ceny KL ale brak informacji w sieci na jego temat trochę mnie zastanawia, może ktoś tutaj już przerabiał ten temat?
Pozdrawiam

--- Koniec cytatu ---

Wszystko zależy jakie efekty chcesz osiągnąć. Roast rebels ma na YT video o kaffelogicu po angielsku z którego sporo można się dowiedzieć. Ja kupiłem od Roast Rebels Behmora 2020SR do domowego użytku jest świetny i praktycznie każdy wypał  wychodzi powtarzalnie. Urządzenia do których można podpiąć Artisana są już sporo droższe. Wiadomo, to fajna rzecz, mi np podoba się u nich Hottop, ale to wydatek rzędu 10k złotych. Za Behmora dałem 2200zł.

Minusem kaffelogica jest mała pojemność na pewno ( bodajże 120g).

timex550:
@Dawid1144 Zakup dobrze przemyślałem - obejrzałem/przeczytałem praktycznie wszystkie dostępne materiały/recenzje/dyskusje o Nano i obgadałem też temat ze znajomym roasterem. Ponadto, będę brał Nano z Boost Kit'em, który pozwala na regulowanie pojemności w zakresie 50-200 g.

Dawid1144:

--- Cytat: timex550 w 26 Styczeń  2023, 22:41:30 ---@Dawid1144 Zakup dobrze przemyślałem - obejrzałem/przeczytałem praktycznie wszystkie dostępne materiały/recenzje/dyskusje o Nano i obgadałem też temat ze znajomym roasterem. Ponadto, będę brał Nano z Boost Kit'em, który pozwala na regulowanie pojemności w zakresie 50-200 g.

--- Koniec cytatu ---

Grunt żeby Tobie odpowiadał :) sam chętnie poczytałbym jakąś recenzje z użytkowania. Myślę że skoro tyle osób to kupiło i nikt nie narzeka, to musi być dobre :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej