Forum > Konkursy, promocje

Konkurs foto - kalendarz 2023

(1/11) > >>

Spinacz:
Zbliża się najbardziej rodzinna część roku - będziemy spędzać czas w domach wypatrując najpierw Mikołaja z workiem kawowych prezentów, a potem Aniołka/Dziadka Mroza, który podrzuci pod iglaste drzewko kolejne wspaniałości! Kalendarz świąt nietypowych podpowiada, że dzisiaj "Dzień Taniego Wina", ale nie to będzie tematem naszego konkursu - tak KONKURSU!  :taniec:

Wracamy do naszej tradycji konkursu fotograficznego na zdjęcie do kalendarza.   :taktak:

Co zrobić, żeby wygrać?
- w tym wątku należy umieścić zdjęcie o tematyce kawowej oraz krótką informację co Was zainspirowało do jego wykonania, abyśmy mogli spojrzeć Waszymi oczami na fotografowany obiekt  :)
- fotografie można umieszczać do środy 09 listopada 2022 r. do godz. 18:00! do niedzieli 13 listopada do godz. 12:00
- Jury w jednoosobowym składzie (ja  :) ) dokona subiektywnego wyboru
- udział w konkursie oznacza wyrażenie zgody na nieograniczone używanie prac przez Administrację Forum (oprócz kalendarza również na stronie głównej i profilu FB)
- w konkursie mogą wziąć udział osoby z min. 10 wiadomościami (licznik pod avatarem)
- wysyłka nagrody do Zwycięzcy na koszt Administracji po otrzymaniu na podany adres email zdjęcia w wysokiej rozdzielczości umożliwiającej jego zastosowanie do wydruku!

Zapewne dręczy Was pytanie "Co mogę wygrać?" - otóż jest to niesamowity zestaw niewiarygodnie wręcz smakowitych kaw-niespodzianek!   :wow2:

Teraz tylko aparaty/komórki z dłoń i pstrykać, a fotki umieszczać w kolejnych postach w tym wątku!  :uklony:

Fux:
Byle gibko i domawiać kalendarze, ale to już....
 ;)
Tytułem uzupełnienia.
Fota będzie umieszczona na górze kalendarza trójdzielnego.

MateoKawiero:
Espresso w Boże Narodzenie z rogalikiem, które moja mama piecze zawsze z okazji świąt już od ponad 20 lat. :)

Luty:
Uwaga natury technicznej. Dobrze byłoby, żeby zdjęcie, które zostanie zamieszczone na główce kalendarza miało rozdzielczość minimalną 3600x2400 px czyli około 8,5 Mpx.

krystians:
Dzięki @Spinacz, za szybkie ogarnięcie konkursu.  Mam pytanie czy liczbę mnogą w drugim podpunkcie
--- Cytuj (zaznaczone) ---fotografie można umieszczać do środy 09 listopada 2022 r. do godz. 18:00!
--- Koniec cytatu ---
czytać jako dowolną ilość przesyłaną przez jednego użytkownika?

Czy tak jak w pierwszym podpunkcie

--- Cytuj (zaznaczone) ---należy umieścić zdjęcie
--- Koniec cytatu ---
Jedno zdjęcie na jednego użytkownika?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej