;

Autor Wątek: bestsellery espresso  (Przeczytany 3247 razy)

Offline Miklas Mężczyzna

• Ojciec Chrzestny
    • Instagram
  • Ekspres: Astoria CKE + sitka IMS, AeroPress, FrenchPress, Hario V60-02, V60-01, Kawiarka Bialetti 3tz
  • Młynek: Macap M4D, Kinu M47
Odp: bestsellery espresso
« Odpowiedź #45 dnia: 12 Czerwiec 2018, 11:15:14 »
https://eurocafe.com.pl/PunktG/?mexico-esmeralda,138

Mexico Esmeralda od Gorana. Fajna Orzechowa kawka. Dla mnie trochę za bardzo w stronę orzechów i czekolady, bo lubię owocowe kwaski, ale kwaski też są. Jak ktoś lubi kawki w tym stylu, to bardzo polecam. Z paczki też uwalnia się fajny zapach prażonych orzechów.  :ok:

Marek.
https://www.instagram.com/mm_coffee_corner/ mój kawowy kanał na Instagramie. :-)

Offline Coil Mężczyzna

• Ekspres: Rocket Cellini V3, Moka, Drip
  • Młynek: BB005, HC700, M-205
« Odpowiedź #46 dnia: 12 Czerwiec 2018, 12:00:53 »
Gorilla Blend z Hard Beans - kupiłem u Deskowych

Naprawdę świetna mieszanka do espresso. Świetna, żeby odpocząć od owoców i kwasków ale niestety ostatnie palenie (ta partia kupiona u Deskowych) ze zbyt wyraźną jak na moje gusta goryczką. Poszła do młynka pod mleko - i tu sprawdziła się idealnie. Jedna z najlepszych kaw do mleka jakie piłem (a raczej próbowałem bo ja czarny jestem).

Offline rubin Mężczyzna

• Ekspres: Rocket Mozzafiato Evo R
  • Młynek: Rocket Fausto
« Odpowiedź #47 dnia: 12 Czerwiec 2018, 13:10:48 »
Gorilla Blend z Hard Beans - kupiłem u Deskowych

Naprawdę świetna mieszanka do espresso. Świetna, żeby odpocząć od owoców i kwasków ale niestety ostatnie palenie (ta partia kupiona u Deskowych) ze zbyt wyraźną jak na moje gusta goryczką. Poszła do młynka pod mleko - i tu sprawdziła się idealnie. Jedna z najlepszych kaw do mleka jakie piłem (a raczej próbowałem bo ja czarny jestem).

Ja trochę obniżyłem jej temperaturę zaparzania i jest dużo lepiej.

Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi

anything