Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 841894 razy)

Offline buchar69

  • Wiadomości: 86
  • Ekspres: La Pavoni V60 Aeropres
  • Młynek: MK3 C40
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2535 dnia: 29 Maj 2018, 09:32:32 »
W ostatnich tygodniach mam ciągle ochotę na Naturale z Etiopii, a z dostępnych już praktycznie wszystko wypróbowałem, zbliża się jakaś dostawa? Czy może robić drugą rundę?

pzdr

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2536 dnia: 29 Maj 2018, 09:48:36 »
dzięki, dorzucam do listy prezentowej :)


Cytat: sobota w 16 Maj  2018, 10:22:16
Czy planujecie jakoś niedługo odnawiać zapas herbaty  Solberg & Hansen - Pai Mu Tan - biała ?  Czy dopiero na jesień i mam coś innego do koszyka wrzucić ?

Na obydwa pytania mam podobną odpowiedź, zamawiamy, będą jakoś pod koniec miesiąca

kiedy będzie dostawa?


Hej, sprzedaż S&H nieco zwolniła i póki co mamy jeszcze sporo kaw i innych herbat w magazynie. Więc może lepiej jednak wrzucić w koszyk coś innego, bo dokładnie trudno mi określić kiedy będziemy zamawiali nową partię.
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2537 dnia: 29 Maj 2018, 10:21:55 »
W ostatnich tygodniach mam ciągle ochotę na Naturale z Etiopii, a z dostępnych już praktycznie wszystko wypróbowałem, zbliża się jakaś dostawa? Czy może robić drugą rundę?

pzdr

Jak już wszystko obleciałeś to może spróbuj Etiopii Honey?;) https://www.coffeedesk.pl/product/6408/Gardelli-Specialty-Coffees-Ethiopia-Reko-Koba

Jeśli chodzi o aż tak szczegółowe informacje o obróbkach to nie za bardzo mam w to wgląd przed dostawą i ciężko mi to przewidzieć czasem
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2538 dnia: 29 Maj 2018, 13:32:20 »
Cześć
Jeśli ktoś poszukiwał lokalnego sprzedawcy zardzewiałych gwoździ to zapraszam ;) Czeskie Rusty Nails od dziś na naszych półkach!
https://www.coffeedesk.pl/nasze-marki/rusty-nails/
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline DrUsagi Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6342
  • Ekspres: Conti CC100 PM, FE-AR La Peppina, Arrarex Caravel, alternatywa, w renowacji: Pedretti KIM Express
  • Młynek: Gastronomiczne 65mm, małe stożki głównie pod alternatywę
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2539 dnia: 29 Maj 2018, 15:01:25 »
O! Pamiętam ich z festiwalu w Łodzi. Dobrą rdzę mieli skubańce.
LMWDP #469

Offline buchar69

  • Wiadomości: 86
  • Ekspres: La Pavoni V60 Aeropres
  • Młynek: MK3 C40
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2540 dnia: 29 Maj 2018, 23:32:57 »
W ostatnich tygodniach mam ciągle ochotę na Naturale z Etiopii, a z dostępnych już praktycznie wszystko wypróbowałem, zbliża się jakaś dostawa? Czy może robić drugą rundę?

pzdr

Jak już wszystko obleciałeś to może spróbuj Etiopii Honey?;) https://www.coffeedesk.pl/product/6408/Gardelli-Specialty-Coffees-Ethiopia-Reko-Koba

Jeśli chodzi o aż tak szczegółowe informacje o obróbkach to nie za bardzo mam w to wgląd przed dostawą i ciężko mi to przewidzieć czasem


Dzięki, jakoś przeoczyłem, a może nie przeszło mi przez filtry, zakupiłem zapasy min z Rusty Nails, itd, a ten honey mam nadzieje, że ostanie się jeszcze ze dwa tyg.
« Ostatnia zmiana: 29 Maj 2018, 23:35:28 wysłana przez buchar69 »

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2541 dnia: 01 Czerwiec 2018, 15:11:11 »
Cześć
Na weekend zostawiam tu tylko informacje że mamy już dostępne kawy czerwca :)

Tym razem trafiło na kawy od mistrzów świata roastingu:

Audun Coffee i jego Salwador do espresso: https://www.coffeedesk.pl/product/6496/Espresso-Miesiaca-Audun-Coffee-Salwador-Las-Cruces-250G

oraz Rubens Gardelli z Rwandą polecaną do przelewów ale i do espresso się nada (omniroast): https://www.coffeedesk.pl/product/6498/Przelew-Miesiaca-Gardelli-Specialty-Coffees-Rwanda-Mutovu

Polecam, zapraszam :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Michu28

  • Wiadomości: 26
  • Ekspres: Aeropres,Drip hario,kawiarka Bialetti
  • Młynek: Hario slim,Aergrind
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2542 dnia: 03 Czerwiec 2018, 20:40:53 »
Dyskowi mam do was prośbę.Może weźmiecie na warsztat Aergrinda.Chodzi mi o jakie nastawy do AP,Prismo,v60,kawiarki bialetti,french press.Bo mam zamiar to kupić a już mnie stresuje ten sposób nastawy😛

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2543 dnia: 04 Czerwiec 2018, 08:40:23 »
Dyskowi mam do was prośbę.Może weźmiecie na warsztat Aergrinda.Chodzi mi o jakie nastawy do AP,Prismo,v60,kawiarki bialetti,french press.Bo mam zamiar to kupić a już mnie stresuje ten sposób nastawy😛

Cześć, okej prośba przyjęta. ;) A tak serio to już jakiś czas temu wysłaliśmy ten młynek do testów, za jakiś czas powinien się pojawić.
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline TK Mężczyzna

  • Wiadomości: 90
  • Ekspres: Ascaso Dream; Aeropress; Hario V01; GAT 3tz; tygielek
  • Młynek: MSJ; Rhinowares; stare ręczne stożki
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2544 dnia: 04 Czerwiec 2018, 09:35:32 »
Cześć Deskowy,
czy macie może żarna do młynka Rhinowares? Mam model z adapterem do Aeropress-u i niestety górne żarno pękło.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2545 dnia: 04 Czerwiec 2018, 12:06:22 »
Cześć Deskowy,
czy macie może żarna do młynka Rhinowares? Mam model z adapterem do Aeropress-u i niestety górne żarno pękło.

Hej
Górne żarno czyli ten nieruchomy element, tak? Mamy obydwa elementy :)
« Ostatnia zmiana: 04 Czerwiec 2018, 12:15:49 wysłana przez Deskowy »
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline TK Mężczyzna

  • Wiadomości: 90
  • Ekspres: Ascaso Dream; Aeropress; Hario V01; GAT 3tz; tygielek
  • Młynek: MSJ; Rhinowares; stare ręczne stożki
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2546 dnia: 04 Czerwiec 2018, 12:13:22 »
Cześć Deskowy,
czy macie może żarna do młynka Rhinowares? Mam model z adapterem do Aeropress-u i niestety górne żarno pękło.

Hej
Górne żarno czyli ten nieruchomy element, tak? Mamy obydwa elementy, za 30 zł brutto mogę Ci sprzedać :)

Super :) tak, o to mi chodzi. Mam przez sklep zamówić, bo wczoraj nie widziałem dostępnych, czy wiadomość na priv wystarczy?

Offline dandy

  • Ojciec Założyciel
  • Wiadomości: 352
  • Ekspres: NS Musica, Aeropress, Grindripper, Slowpresso
  • Młynek: ECM S 64, Comandante
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2547 dnia: 05 Czerwiec 2018, 10:38:45 »
Czekam czekam i nie mogę się doczekać 5 Estate od Johana, powróci kiedyś?

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2548 dnia: 05 Czerwiec 2018, 11:05:57 »
Czekam czekam i nie mogę się doczekać 5 Estate od Johana, powróci kiedyś?

Hej, wróci wróci na pewno, tylko teraz został szybko wymieciony z półek. Trzeba czekać nadal cierpliwie.
Próbowałeś FTO? https://www.coffeedesk.pl/product/115/Johan-And-Nystrom-Espresso-Fairtrade-Fto , nieco podobna w smaku
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline dandy

  • Ojciec Założyciel
  • Wiadomości: 352
  • Ekspres: NS Musica, Aeropress, Grindripper, Slowpresso
  • Młynek: ECM S 64, Comandante
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2549 dnia: 05 Czerwiec 2018, 11:15:31 »
Jasne, że próbowałem FTO. Też świetna, ale wolę 5 Estate, bo bardziej owocowa :pycha:

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi