Forum > Hobby, zainteresowania

Podejściówki Low GTX

(1/9) > >>

GostRado:
Cześć!

Obiło mi się o oczy, że są tu na forum pasjonaci wycieczek górskich i tych wyżej, na szczyty, więc jak w temacie, co polecacie, jaką firmę i model obuwia.

GostRado:
Kupiłem dwie pary:

https://www.alpinsport.pl/buty-lowa-pinto-ll-lo-28298?gclid=EAIaIQobChMIiYC438Xq_AIVAigYCh0_XgbbEAQYASABEgJnUfD_BwE
Wykonanie perfekcyjnie, z niesamowicie wyprawionej skóry (wyściółka też). Gdy zarysujesz skórę, wystarczy potrzeć palcem i rysa znika  :wow2: Wiadomo: Made in Germany! Nie wiem, jak to zrobili, ale w życiu nie miałem tego typu butów ze skóry.

https://sansport.com.pl/product-pol-16924-Buty-meskie-Salewa-MTN-Trainer-GTX.html
Wykonane w Rumunii i od razu widać niedociągnięcia w wykonaniu :( Podeszwa z dodatkiem: via ferrata.

Po ponad dwóch latach użytkowania jest zadowolony, to były trafione zakupy :taktak:

Heniutek:
Z tego co kojarze obie marki są Włoskich rękach  :hihihi:
Nie miałem styczności, taka mała dygresja.

GostRado:

--- Cytat: Heniutek w 28 Styczeń  2023, 18:14:57 ---Z tego co kojarze obie marki są Włoskich rękach  :hihihi:
Nie miałem styczności, taka mała dygresja.

--- Koniec cytatu ---
Tak się dzieje, gdy młodsze pokolenie nie jest zainteresowane sukcesją. Chwała firmie Lowa, że nie poszła na łatwiznę i nie zleca produkcji podwykonawcom: chińskim czy innym Azjatom, mimo wiadomych wyższych kosztów produkowania w Niemczech czy innym kraju europejskim.

Heniutek:

--- Cytat: GostRado w 28 Styczeń  2023, 19:27:25 ---
--- Cytat: Heniutek w 28 Styczeń  2023, 18:14:57 ---Z tego co kojarze obie marki są Włoskich rękach  :hihihi:
Nie miałem styczności, taka mała dygresja.

--- Koniec cytatu ---
Tak się dzieje, gdy młodsze pokolenie nie jest zainteresowane sukcesją. Chwała firmie Lowa, że nie poszła na łatwiznę i nie zleca produkcji podwykonawcom: chińskim czy innym Azjatom, mimo wiadomych wyższych kosztów produkowania w Niemczech czy innym kraju europejskim.


--- Koniec cytatu ---

Niestety, bądź stety, ale produkują we Włoszech, Słowacji , Niemczech i chyba już nie tylko tam, nie zgłębiałem tematu.

A powiedz jak podeszwa i przyczepność na mokrych kamieniach i lekkim lodzie?

Edit.
Pytam gdyż mam Vibrama w kilku róznych butach i jest dramat, a w Merrellach podeszwa zrobila sie plastikowa po kilku sezonach stania w szafie i chyba je wyrzucę... i ciągle rozwiązujące się sznurówki...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej