Autor Wątek: CoffeeSite.pl - pełna oferta dla Domowego Baristy i Gastronomii  (Przeczytany 77712 razy)

Offline El Espreesso

    • coffeesite.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 207
    • Coffeesite.pl
  • Ekspres: Bezzera, ECM, Profitec, Rocket, Rancilio, La Pavoni, Quick Mill, Elektra, Jura.
  • Młynek: Ceado, Macap, Fiorenzato, Bezzera, Rancilio, ECM, Profitec.
Odp: CoffeeSite.pl - pełna oferta dla Domowego Baristy i Gastronomii
« Odpowiedź #60 dnia: 14 Czerwiec 2018, 14:52:16 »
Witajcie!
Stało się coś wyjątkowego. Rancilio z okazji 20-lecia istnienia Rancilio Silvia wypuszcza specjalną limitowaną edycję!  :ogien:
Przed Wami Rancilio Silvia Black!



Już w przedsprzedaży w naszym sklepie! Dostawy od 20 lipca  :pycha: :pycha: :pycha:
The best coffee solutions!

Rabaty na ekspresy, młynki, akcesoria i kawę!

Offline knapix

  • Wiadomości: 1
  • Ekspres: Rancilio Silvia E, Bialetti Brikka, V60-02
  • Młynek: Macap M2M, Rhinowares
Odp: CoffeeSite.pl - pełna oferta dla Domowego Baristy i Gastronomii
« Odpowiedź #61 dnia: 19 Czerwiec 2018, 00:36:42 »
To ja powiem tak.
Jakieś 2 lata temu zakupiłem w sklepie CoffeeSite ekspres Rancilio Silvia. Po 1,5 roku rama ekspresu zaczęła rdzewieć. Skontaktowałem się ze sklepem 11.05 w celu złożenia reklamacji w ramach gwarancji. Wysłałem również zamieszczone zdjęcia. Ekspres został wysłany na mój koszt 14.05 kurierem. Dopiero 23.05 przyszła wiadomość mailowa z prośbą o przesłanie numeru seryjnego ekspresu, który jest umiejscowiony na spodzie ekspresu, choć ekspres był już na serwisie. Mimo prośby do dziś nie dostałem żadnej oficjalnej korespondencji mailowej w sprawie statusu reklamacji. Po miesiącu oczekiwań i odwyku od kawy skontaktowałem się telefonicznie z serwisem i udało się uzyskać informację, że prawdopodobnie będzie wymieniona rama i może to potrwać kolejny miesiąc.
Przypuszczam, że mój egzemplarz ma również lekki problem z trzymaniem parametrów ale to inna historia i poprosiłem przy okazji o sprawdzenie (bo może być to również moja wina).

Czy na prawdę tak działa serwis CoffeeSite w połączeniu z Rancilio?

20180217_092824_HDRs.jpg [ Invalid Attachment ]

Offline pytlakos

  • Wiadomości: 330
  • Ekspres: Isomac Tea II
  • Młynek: Mazzer SJ, Kinu M47 Phoenix
Odp: CoffeeSite.pl - pełna oferta dla Domowego Baristy i Gastronomii
« Odpowiedź #62 dnia: 26 Czerwiec 2018, 10:30:48 »
A czy można u Was na miejscu wypróbować jakiś sprzęt w działaniu? Zrobić albo chociaż spróbować kawy z oferowanego ekspresu?

Offline andrzejmakal

  • Wiadomości: 326
  • Ekspres: Lelit Bianca
  • Młynek: Lelit William, c40
CoffeeSite.pl - pełna oferta dla Domowego Baristy i Gastronomii
« Odpowiedź #63 dnia: 06 Lipiec 2018, 23:10:29 »
Widzę kontakt ze sklepem wzorcowy.

Offline El Espreesso

    • coffeesite.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 207
    • Coffeesite.pl
  • Ekspres: Bezzera, ECM, Profitec, Rocket, Rancilio, La Pavoni, Quick Mill, Elektra, Jura.
  • Młynek: Ceado, Macap, Fiorenzato, Bezzera, Rancilio, ECM, Profitec.
Odp: CoffeeSite.pl - pełna oferta dla Domowego Baristy i Gastronomii
« Odpowiedź #64 dnia: 19 Lipiec 2018, 10:48:43 »
To ja powiem tak.
Jakieś 2 lata temu zakupiłem w sklepie CoffeeSite ekspres Rancilio Silvia. Po 1,5 roku rama ekspresu zaczęła rdzewieć. Skontaktowałem się ze sklepem 11.05 w celu złożenia reklamacji w ramach gwarancji. Wysłałem również zamieszczone zdjęcia. Ekspres został wysłany na mój koszt 14.05 kurierem. Dopiero 23.05 przyszła wiadomość mailowa z prośbą o przesłanie numeru seryjnego ekspresu, który jest umiejscowiony na spodzie ekspresu, choć ekspres był już na serwisie. Mimo prośby do dziś nie dostałem żadnej oficjalnej korespondencji mailowej w sprawie statusu reklamacji. Po miesiącu oczekiwań i odwyku od kawy skontaktowałem się telefonicznie z serwisem i udało się uzyskać informację, że prawdopodobnie będzie wymieniona rama i może to potrwać kolejny miesiąc.
Przypuszczam, że mój egzemplarz ma również lekki problem z trzymaniem parametrów ale to inna historia i poprosiłem przy okazji o sprawdzenie (bo może być to również moja wina).

Czy na prawdę tak działa serwis CoffeeSite w połączeniu z Rancilio?

 [ Invalid Attachment ]  [ Invalid Attachment ]

Forumowiczu Knapix,
w maju 2016 roku dokonał Pan zakupu ekspresu Rancilio Silvia w naszym sklepie. Reklamacja została złożona kilka dni przed upływem okresu gwarancyjnego, dokładnie 11-05-2018. Oczekiwał Pan, że firma Rancilio – producent z Włoch wyśle swojego kuriera i odbierze reklamowany ekspres.
Poinformowaliśmy, że ekspres zakupiony w Coffeesite.pl, to jest polskiego dystrybutora tej marki należy dostarczyć do naszego serwisu. Jednocześnie otrzymał Pan informację dotyczącą procedury reklamacyjnej, między innymi tą, że rozpatrzenie reklamacji przez producenta może potrwać do 30 dni oraz że najprawdopodobniej zostanie ona uznana przez firmę Rancilio.
Tak też się stało i 12-06-2018 producent poinformował nas o uznaniu reklamacji.
Rama niezwłocznie została przesłana kurierem do naszej firmy, pomimo iż standardowo części zamienne dostarczane są przez producentów przy okazji planowych dostaw urządzeń. Niemniej jednak producent przychylił się do naszej prośby, aby dokonać wysyłki  możliwie najszybciej i rzeczywiście ramę otrzymaliśmy kurierem w połowie czerwca. Już następnego dnia roboczego nasz serwis dokonał jej wymiany, a 20-06-2018 ekspres został odesłany do Pana.

Przykro nam, że pomimo iż każdy przypadek reklamacyjny traktujemy z należytą dbałością, nasze staranie spotkało się z Pana krytyką.
Dziękujemy jednak za Pana komentarz i wszystkie uwagi. Każde są dla nas cenną informacją i przyczyniają się do doskonalenia i ciągłego poprawiania naszych usług, tak abyśmy byli gotowi sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów.
Jeśli będzie Pan w naszych okolicach to serdecznie zapraszamy na kawę, bo kawa łagodzi obyczaje ;) Będziemy mieli okazję zaprezentować Panu naszą firmę i to w jaki sposób działamy. Być może z tej perspektywy będzie Pan mógł nas nieco inaczej ocenić.
The best coffee solutions!

Rabaty na ekspresy, młynki, akcesoria i kawę!

Offline El Espreesso

    • coffeesite.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 207
    • Coffeesite.pl
  • Ekspres: Bezzera, ECM, Profitec, Rocket, Rancilio, La Pavoni, Quick Mill, Elektra, Jura.
  • Młynek: Ceado, Macap, Fiorenzato, Bezzera, Rancilio, ECM, Profitec.
Odp: CoffeeSite.pl - pełna oferta dla Domowego Baristy i Gastronomii
« Odpowiedź #65 dnia: 19 Lipiec 2018, 10:51:10 »
A czy można u Was na miejscu wypróbować jakiś sprzęt w działaniu? Zrobić albo chociaż spróbować kawy z oferowanego ekspresu?

W naszym sklepie można spróbować kawy z aktualnie podłączonego ekspresu. W tym momencie, jest to ponownie Profitec PRO700, ale przymierzamy się do zmiany na nowość od Bezzery ;)

Zapraszamy serdecznie.
The best coffee solutions!

Rabaty na ekspresy, młynki, akcesoria i kawę!

Offline andrzejmakal

  • Wiadomości: 326
  • Ekspres: Lelit Bianca
  • Młynek: Lelit William, c40
Odp: CoffeeSite.pl - pełna oferta dla Domowego Baristy i Gastronomii
« Odpowiedź #66 dnia: 19 Lipiec 2018, 22:58:16 »
A czy można u Was na miejscu wypróbować jakiś sprzęt w działaniu? Zrobić albo chociaż spróbować kawy z oferowanego ekspresu?

W naszym sklepie można spróbować kawy z aktualnie podłączonego ekspresu. W tym momencie, jest to ponownie Profitec PRO700, ale przymierzamy się do zmiany na nowość od Bezzery ;)

Zapraszamy serdecznie.

A konkretnie wiadomo ktora to byłaby nowość? Ma to pewne znaczenie dla moich planów wyjazdowych...
Pozdrawiam AM

Offline El Espreesso

    • coffeesite.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 207
    • Coffeesite.pl
  • Ekspres: Bezzera, ECM, Profitec, Rocket, Rancilio, La Pavoni, Quick Mill, Elektra, Jura.
  • Młynek: Ceado, Macap, Fiorenzato, Bezzera, Rancilio, ECM, Profitec.
Odp: CoffeeSite.pl - pełna oferta dla Domowego Baristy i Gastronomii
« Odpowiedź #67 dnia: 24 Lipiec 2018, 10:16:16 »

A konkretnie wiadomo ktora to byłaby nowość? Ma to pewne znaczenie dla moich planów wyjazdowych...
Pozdrawiam AM

Tak, wiadomo. Będzie, to Bezzera Matrix TOP MN :)
Pozdrawiam,
WK
The best coffee solutions!

Rabaty na ekspresy, młynki, akcesoria i kawę!

Offline El Espreesso

    • coffeesite.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 207
    • Coffeesite.pl
  • Ekspres: Bezzera, ECM, Profitec, Rocket, Rancilio, La Pavoni, Quick Mill, Elektra, Jura.
  • Młynek: Ceado, Macap, Fiorenzato, Bezzera, Rancilio, ECM, Profitec.
Odp: CoffeeSite.pl - pełna oferta dla Domowego Baristy i Gastronomii
« Odpowiedź #68 dnia: 13 Sierpień 2018, 18:07:25 »
Witam serdecznie,
Darmowa dostawa od dzisiaj do środy!  :taniec:
Zapraszamy :)

The best coffee solutions!

Rabaty na ekspresy, młynki, akcesoria i kawę!

Offline El Espreesso

    • coffeesite.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 207
    • Coffeesite.pl
  • Ekspres: Bezzera, ECM, Profitec, Rocket, Rancilio, La Pavoni, Quick Mill, Elektra, Jura.
  • Młynek: Ceado, Macap, Fiorenzato, Bezzera, Rancilio, ECM, Profitec.
Odp: CoffeeSite.pl - pełna oferta dla Domowego Baristy i Gastronomii
« Odpowiedź #69 dnia: 28 Wrzesień 2018, 17:00:36 »
Cześć!
Dotarły do nas nowości od Fiorenzato, czyli F4 Eco i F4 Filter z żarnami 64mm  :wow2:     
                         
Razem z naszym partnerem Rocket Espresso mamy dla Was dwa zupełnie różne od siebie ekspresy kolbowe  :ogien:



Zapraszamy!
Zespół Coffeesite.pl
The best coffee solutions!

Rabaty na ekspresy, młynki, akcesoria i kawę!

Offline Antonio Mężczyzna

    • Mastro Antonio
  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 10514
    • Mastro Antonio
  • Ekspres: WEGA Concept
  • Młynek: Ceado E6P/E37S/E8D MGuate/MSJ
Odp: CoffeeSite.pl - pełna oferta dla Domowego Baristy i Gastronomii
« Odpowiedź #70 dnia: 28 Wrzesień 2018, 18:26:12 »
Hmm... Ten pierwszy to jakaś fantastyka. Zamiast poprawić swoje podstawowe modele, kolejna firma sięga po księżyc czyli po La Marzocco ;).

Offline El Espreesso

    • coffeesite.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 207
    • Coffeesite.pl
  • Ekspres: Bezzera, ECM, Profitec, Rocket, Rancilio, La Pavoni, Quick Mill, Elektra, Jura.
  • Młynek: Ceado, Macap, Fiorenzato, Bezzera, Rancilio, ECM, Profitec.
Odp: CoffeeSite.pl - pełna oferta dla Domowego Baristy i Gastronomii
« Odpowiedź #71 dnia: 01 Październik 2018, 17:43:10 »
Ten z prawej strony, to dopiero fantastyka ;) Każdy, kto marzy o zabraniu ekspresu na wakacje/podróż teraz może spełnić swoje marzenie :D
The best coffee solutions!

Rabaty na ekspresy, młynki, akcesoria i kawę!

Offline El Espreesso

    • coffeesite.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 207
    • Coffeesite.pl
  • Ekspres: Bezzera, ECM, Profitec, Rocket, Rancilio, La Pavoni, Quick Mill, Elektra, Jura.
  • Młynek: Ceado, Macap, Fiorenzato, Bezzera, Rancilio, ECM, Profitec.
Odp: CoffeeSite.pl - pełna oferta dla Domowego Baristy i Gastronomii
« Odpowiedź #72 dnia: 25 Październik 2018, 09:54:58 »
Cześć!
Mamy dla Was kolejną nowość od Rocket Espresso!
Wczoraj dojechała do nas świeża kawa Salva Vita  :pycha: Już dostępna stacjonarnie w naszym sklepie oraz online na www.coffeesite.pl
The best coffee solutions!

Rabaty na ekspresy, młynki, akcesoria i kawę!

Halik

  • Gość
Odp: CoffeeSite.pl - pełna oferta dla Domowego Baristy i Gastronomii
« Odpowiedź #73 dnia: 09 Listopad 2018, 09:25:40 »
Sklep zdecydowanie polecam - kontakt z Panem Wiktorem poprzez forum na bieżąco, można się z ludźmi bez problemu dogadać i w ten sposób stałem się właścicielem nowiutkiego ekspresu Rancilio Silvia, wraz z kilkoma akcesoriami. :taniec:
Wysyłka błyskawiczna, zapakowana jak należy, więc zestaw dotarł w stanie nienaruszonym, zgodny z zamówieniem. :brawa:
Dziękuję! :D

Offline El Espreesso

    • coffeesite.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 207
    • Coffeesite.pl
  • Ekspres: Bezzera, ECM, Profitec, Rocket, Rancilio, La Pavoni, Quick Mill, Elektra, Jura.
  • Młynek: Ceado, Macap, Fiorenzato, Bezzera, Rancilio, ECM, Profitec.
Odp: CoffeeSite.pl - pełna oferta dla Domowego Baristy i Gastronomii
« Odpowiedź #74 dnia: 09 Listopad 2018, 15:56:16 »
@Halik,
Dzięki za miłe słowa  :poklon:

Daj znać, za jakiś czas, jak wrażenia z użytkowania nowego sprzętu :)

Dziękujemy również!  ;)
Wiktor
The best coffee solutions!

Rabaty na ekspresy, młynki, akcesoria i kawę!

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi