Autor Wątek: Mastro Antonio  (Przeczytany 1516147 razy)

Offline bmalkow Mężczyzna

  • Wiadomości: 102
  • Ekspres: i-STEEL UNO.13, Chemex, Kalita, Aeropress i inne
  • Młynek: i-STEEL UNO.13, Porlex Mini, Wilfa Svart
Odp: Mastro Antonio
« Odpowiedź #870 dnia: 11 Marzec 2015, 16:41:12 »
Ja tam nie narzekam. Dla mnie wystarczającą nagrodą jest wysoka jakość i smak kaw.
Czasem tylko prowokacje jakieś organizuje ;-)

Offline KiT

  • Wiadomości: 586
  • Ekspres: BZ10 najczęściej
  • Młynek: F64Evo i jakieś tam inne
Odp: Mastro Antonio
« Odpowiedź #871 dnia: 11 Marzec 2015, 16:41:43 »
Przy okazji, jak wyobrażacie sobie jakiś spójny i lekki dla wszystkich system lojalnościowy? Gdy płacę na stacji benzynowej za paliwo i pytają mnie o kartę na punkty, to nigdy jej nie mam przy sobie ;). Kody rabatowe też sprawiają mi kłopot :). Gdyby tak te gratisy czy rabaty były z góry zaprogramowane i się same rozdawały? ;) Ale nie wiem jak to zrobić na razie...  :-\
Od sumy całkowitej popełnionych zakupów. Progresywny rabat, lub gratis, ale nie w nieskończoność.
Czas od kiedy ktoś jest klientem też powinien być elementem tej funkcji, chociażby jako forma zabezpieczenia przez łączeniem zamówień z jednego konta....


Offline joonecky Mężczyzna

  • Wiadomości: 960
Odp: Mastro Antonio
« Odpowiedź #872 dnia: 11 Marzec 2015, 16:42:15 »
Ja nie dostawałem gratisów, ale czy to najważniejsze? Wasze wyroby są tak dobre, że bez żadnych gratisow jestem wniebowziety jak przychodzi do mnie czarna paczka z Kołobrzegu :)
Program lojalnosciowy? To chyba nie jest skomplikowane. W wielu sklepach są takie programy. Czy przyciąganie to klientow? Może, ale większość ludzi kupujacych u Ciebie i Eli nie kupuje dla gratisow, a dla smaku ;)

Offline DrUsagi Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6342
  • Ekspres: Conti CC100 PM, FE-AR La Peppina, Arrarex Caravel, alternatywa, w renowacji: Pedretti KIM Express
  • Młynek: Gastronomiczne 65mm, małe stożki głównie pod alternatywę
Odp: Mastro Antonio
« Odpowiedź #873 dnia: 11 Marzec 2015, 16:45:31 »
Jakoś z tych punktów nigdy nie korzystam ;) Jak coś gratis się znajdzie to się miło robi. Jak nie to smuteczków nie ma bo i tak dostałem to co zamówiłem.  :ok:

Antonio - przyznawaj ziarenko za każde 250g kupione. Raz na jakiś czas możesz akcję ogłosić że do zamówienia można za ileś tam ziarenek dostać owocową/czekoladową/dripową/espressową niespodziankę. Kto ma ziarenka ten skorzysta - jak ktoś nie ma to niech zbiera ;)
LMWDP #469

Offline manfred Mężczyzna

  • Wiadomości: 4424
    • Po drugiej stronie szkła...
  • Ekspres: Nie ważne jakie sprzęta ważne jaka kawa.
  • Młynek: ręczny żarnowy
Odp: Mastro Antonio
« Odpowiedź #874 dnia: 11 Marzec 2015, 16:48:25 »
Zapraszam do dyskusji... Może coś wspólnie wymyślimy? 
Handel wymienny ja Ci bogactwa Podhala Ty mi nadmorskie rarytasy ;-)

Offline pomm Mężczyzna

  • Wiadomości: 168
  • Ekspres: Kawiarka, phin, AP, Hario V60-02, forumowy dripper (Kalita), kubek
  • Młynek: Hario Slim, Nuova Simonelli MDX, Mahlkönig Guatemala
Odp: Mastro Antonio
« Odpowiedź #875 dnia: 11 Marzec 2015, 16:56:47 »
Od sumy całkowitej popełnionych zakupów. Progresywny rabat, lub gratis, ale nie w nieskończoność.
Czas od kiedy ktoś jest klientem też powinien być elementem tej funkcji, chociażby jako forma zabezpieczenia przez łączeniem zamówień z jednego konta....
Coś takiego jest dobrym jest dobrym rozwiązaniem. Albo np. zamiast rabatu co ileśtam kg kupionych gratis w postaci małej paczuszki czegoś smakowitego. Nie jest to chyba specjalnie trudne do ogarnięcia. Problem tylko, że to dyskryminowałoby tych, którzy kupują przez np. maila, a nie przez sklep.

Offline rolcyng Mężczyzna

  • Wiadomości: 119
  • Ekspres: Hario V60, FP, Phin
  • Młynek: Zassenhaus Record
Odp: Mastro Antonio
« Odpowiedź #876 dnia: 11 Marzec 2015, 17:54:21 »
Coś takiego jest dobrym jest dobrym rozwiązaniem. Albo np. zamiast rabatu co ileśtam kg kupionych gratis w postaci małej paczuszki czegoś smakowitego.
Tak, ale mały rabat może się naliczać automatycznie, a jakiś gratis automatycznie się nie wyśle, więc ktoś musi nad tym czuwać i sprawdzać czy prezent się należy w tym zamówieniu, czy nie.

Offline DrUsagi Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6342
  • Ekspres: Conti CC100 PM, FE-AR La Peppina, Arrarex Caravel, alternatywa, w renowacji: Pedretti KIM Express
  • Młynek: Gastronomiczne 65mm, małe stożki głównie pod alternatywę
Odp: Mastro Antonio
« Odpowiedź #877 dnia: 11 Marzec 2015, 18:06:18 »
Off-Topic:
ja Ci bogactwa Podhala Ty mi nadmorskie rarytasy

owieczki za muszelki  :lol2:
LMWDP #469

Offline ziarenko

  • Wiadomości: 929
  • Ekspres: Ascaso Dream Electronic, Kitty 6tz, Bialetti Mukka Express, drip Tiamo, Coffee Press Tiamo, Chemex
  • Młynek: Eureka Mignon Single Dose, i-2 mini, Comandante MK3
Odp: Mastro Antonio
« Odpowiedź #878 dnia: 11 Marzec 2015, 18:27:20 »
Najprościej byłoby otrzymywać gratis do każdego zamówienia które przekroczy określoną wartość wyrażoną w złotych lub kilogramach kawy.  ;)

Offline macias Mężczyzna

  • Wiadomości: 100
  • Ekspres: Sylvia, Chemex, AP, FP
  • Młynek: Eureka Zenith E65, Iberital, Rhinowares
Odp: Mastro Antonio
« Odpowiedź #879 dnia: 11 Marzec 2015, 18:49:38 »
Muszę się przyznać, że onegdaj pytałem o taki rabat Antionio, ale dzisiaj diametralnie zmieniłem zdanie.

W dobie mega-promocji na 5% w każdym sklepie oraz 2 - 3% upustów lojalnościowych naliczanych automatycznie - to ja zdecydowanie wolę aktualny model Mastro Antonia / Synestezji. Ceny nie są wygórowane jak porównać z innymi palaczami krajowymi, o międzynarodowych nie wspomniawszy. Do tego jak od święta Antonio zapoda konkretny rabat to człowiek przynajmniej go poczuje.

No a gratisy to uważam, że bardzo miła sprawa (choć ostatnio dostałem.... ariadnę  :o, akurat kiedy Antonio-Elka pisali, żeby jej nie zamawiać), ale żeby tak od razu kodyfikować? Nieee. Wiadomo - raz są, innym razem ich nie ma. I niech tak pozostanie. Amen.

Offline pomm Mężczyzna

  • Wiadomości: 168
  • Ekspres: Kawiarka, phin, AP, Hario V60-02, forumowy dripper (Kalita), kubek
  • Młynek: Hario Slim, Nuova Simonelli MDX, Mahlkönig Guatemala
Odp: Mastro Antonio
« Odpowiedź #880 dnia: 11 Marzec 2015, 19:22:07 »
Tak, ale mały rabat może się naliczać automatycznie, a jakiś gratis automatycznie się nie wyśle, więc ktoś musi nad tym czuwać i sprawdzać czy prezent się należy w tym zamówieniu, czy nie.
A to czemu? Jestem lamą jeśli chodzi o programowanie, ale chyba dla kogoś wiedzącego co i jak nie stanowiłoby problemu napisanie programu, który zapisywałby w bazie danych łączną ilość zamówionej przez kogoś kawy i co np. 5kg dawał znać gdzie trzeba.
Najprościej byłoby otrzymywać gratis do każdego zamówienia które przekroczy określoną wartość wyrażoną w złotych lub kilogramach kawy.  ;)
Tylko, że raczej dla niewielu klientów ma sens zamawianie wywrotki kawy na raz.

Offline Jaro Mężczyzna

  • Ojciec Założyciel
  • Wiadomości: 862
  • Ekspres: tygielki, phin, Izzo Alex DuettoII
  • Młynek: Macap MX900
Odp: Mastro Antonio
« Odpowiedź #881 dnia: 11 Marzec 2015, 19:25:36 »
Cooooo, Wy gratisy zamawiacie, a do nich kawę?  ;)
gratis w moim odczuciu jeśli w ogóle ma być, to powinien być przede wszystkim niespodzianką, do tego nie od pierwszego zamówienia i nie za każdym razem.
Za chwilę okaże się, że ceny podskoczą, bo trzeba skalkulować każdemu jakiś "gratis"  :picardpalm:
Najbardziej boję się whisky, bo po whisky nie boję się niczego...

Offline D4rK89 Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 506
  • Ekspres: V60, Kalita, Aeropress, Acaia
  • Młynek: Comandante MK3
Odp: Mastro Antonio
« Odpowiedź #882 dnia: 11 Marzec 2015, 19:29:07 »
A ja tam lubię do każdego złożonego zamówienia dostać te 100g lub więcej w niespodziance :) przyjemnie się robi a zazwyczaj jak już się zamawia to około 1kg. Przynajmniej ja tak robię.

PS. Andrzeju szykuj jakąś promocje bo pod koniec miesiąca 2kg chcę zamówić  :hihihi:

Offline manfred Mężczyzna

  • Wiadomości: 4424
    • Po drugiej stronie szkła...
  • Ekspres: Nie ważne jakie sprzęta ważne jaka kawa.
  • Młynek: ręczny żarnowy
Odp: Mastro Antonio
« Odpowiedź #883 dnia: 11 Marzec 2015, 19:31:21 »
No i tak się składa że te gratisy uzależniają i nie ma potrzeby zmiany palarni

Offline Jaro Mężczyzna

  • Ojciec Założyciel
  • Wiadomości: 862
  • Ekspres: tygielki, phin, Izzo Alex DuettoII
  • Młynek: Macap MX900
Odp: Mastro Antonio
« Odpowiedź #884 dnia: 11 Marzec 2015, 19:34:09 »
chcesz mi powiedzieć, że zamawiasz dla gratisu - nawet węgiel wypijesz?
Dobry towar zawsze się obroni - bez zbędnych ceregieli
Najbardziej boję się whisky, bo po whisky nie boję się niczego...

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi