Autor Wątek: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy  (Przeczytany 172135 razy)

Offline smichal

  • Wiadomości: 27
  • Ekspres: Ascaso Duo Plus, V60, Aeropress, kawiarka, tygielek
  • Młynek: Ceado E6P
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #600 dnia: 06 Luty 2023, 10:22:38 »
Niestety obecnie nie mam jak tego sprawdzić :( ale  z tego co kojarzę to kiedyś sprawdzałem i na 90% nie pasował ten PF.
Dziękuję za odpowiedź czyli nawet nie ma sensu zamówić na próbę żeby samemu sprawdzić? Czy w ogóle jest taka możliwość żeby zamówić, sprawdzić i jak nie będzie pasował to odesłać? Czy szkoda na to czasu?

Offline Matius22

  • Wiadomości: 456
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #601 dnia: 06 Luty 2023, 10:26:34 »
Niestety obecnie nie mam jak tego sprawdzić :( ale  z tego co kojarzę to kiedyś sprawdzałem i na 90% nie pasował ten PF.
Dziękuję za odpowiedź czyli nawet nie ma sensu zamówić na próbę żeby samemu sprawdzić? Czy w ogóle jest taka możliwość żeby zamówić, sprawdzić i jak nie będzie pasował to odesłać? Czy szkoda na to czasu?

Przecież masz prawo do zwrotu. :)
Chcesz mieć swojego Umikota? Potrzebujesz wydruku modów do DF64/83 lub innego „kawowego” wydruku 3D? Pisz priv!

Offline smichal

  • Wiadomości: 27
  • Ekspres: Ascaso Duo Plus, V60, Aeropress, kawiarka, tygielek
  • Młynek: Ceado E6P
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #602 dnia: 06 Luty 2023, 10:43:58 »
Niestety obecnie nie mam jak tego sprawdzić :( ale  z tego co kojarzę to kiedyś sprawdzałem i na 90% nie pasował ten PF.
Dziękuję za odpowiedź czyli nawet nie ma sensu zamówić na próbę żeby samemu sprawdzić? Czy w ogóle jest taka możliwość żeby zamówić, sprawdzić i jak nie będzie pasował to odesłać? Czy szkoda na to czasu?

Przecież masz prawo do zwrotu. :)

No niby tak i zwroty nawet są darmowe tylko czy @Michał zawracać Ci głowę jak na 90% nie będzie pasował?

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1062
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #603 dnia: 07 Luty 2023, 08:46:10 »
Zwrócić zawsze możesz, nie ma z tym żadnego problemu, no chyba że podczas krótkiej wizyty w domu go popsujesz  :hihihi:
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

Offline Matius22

  • Wiadomości: 456
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #604 dnia: 15 Luty 2023, 23:35:19 »
@Michał Na czas naprawy gwarancyjnej jest jakaś szansa na zastępczą kolbę u was? Niby dopiero półtorej tygodnia, a już człowiek odchodzi od zmysłów.  :doh: (tak tak, w głowie musi coś nie ten tego)
Chcesz mieć swojego Umikota? Potrzebujesz wydruku modów do DF64/83 lub innego „kawowego” wydruku 3D? Pisz priv!

Offline gromog Mężczyzna

  • Ojciec Założyciel
  • Wiadomości: 1046
  • Ekspres: Crem One 2B R-LFPP Dual, Quick Mill Super Cappuccino, Jura F 50 II, Astoria CKE
  • Młynek: ZF64W, La Marzocco
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #605 dnia: 16 Luty 2023, 00:12:35 »
No nie, a dopiero co w moim wątku chwaliłeś Biancę, że już chciałem się na testy wpraszać, a tu widzisz  ;) Poprzelewaj sobie, zamiast z przesyłkami się bujać.

Offline Matius22

  • Wiadomości: 456
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #606 dnia: 16 Luty 2023, 07:16:16 »
@gromog Na dniach powinna wrócić, nie mam nic jej za złe. Był osad w wylewce gorącej wody (tak jak masz zdjęcia w wątku bianki, niby winna woda jednak wysłałem aby zerknęli na to) Ogólnie mam chyba pecha do tych sprzętów tu było 1,5mc, a ascaso po 2mc trafiło na serwis.
Chcesz mieć swojego Umikota? Potrzebujesz wydruku modów do DF64/83 lub innego „kawowego” wydruku 3D? Pisz priv!

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5305
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #607 dnia: 16 Luty 2023, 07:43:12 »
@gromog Na dniach powinna wrócić, nie mam nic jej za złe. Był osad w wylewce gorącej wody (tak jak masz zdjęcia w wątku bianki, niby winna woda jednak wysłałem aby zerknęli na to) Ogólnie mam chyba pecha do tych sprzętów tu było 1,5mc, a ascaso po 2mc trafiło na serwis.
Bo trzeba było kupić porządny ekspres, taki z grubej blachy  :hihihi:
》tertium non datur《

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1062
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #608 dnia: 16 Luty 2023, 08:28:32 »
@Matius22  wyślij do mnie priv z danymi. Sprawdzę jak długo Twój ekspres będzie jeszcze w naprawię i jeśli to odległy termin to coś zastępczego ogarniemy  8)
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

Offline Matius22

  • Wiadomości: 456
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #609 dnia: 16 Luty 2023, 09:28:01 »
Bo trzeba było kupić porządny ekspres, taki z grubej blachy  :hihihi:

Oj jak zobaczyłem LAMA GS3MP 2 letnia za ~20k to troszkę dupcia zabolała, ale kto to wiedział.  :hihihi:
Chcesz mieć swojego Umikota? Potrzebujesz wydruku modów do DF64/83 lub innego „kawowego” wydruku 3D? Pisz priv!

Offline kacperb Mężczyzna

  • Wiadomości: 183
  • Ekspres: V60, Kalita Wave, Orea V3, Europiccola
  • Młynek: Kinu, DF64
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #610 dnia: 07 Marzec 2023, 12:17:15 »
Bannery promocyjne coś Wam się wykoleiły i zasłaniają resztę sklepu. Przeglądarka Chrome.
« Ostatnia zmiana: 07 Marzec 2023, 12:19:44 wysłana przez kacperb »

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1062
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #611 dnia: 12 Kwiecień 2023, 14:28:58 »
Gdyby ktoś był zainteresowany młynkiem CEADO to na te dostępne w magazynie mogę zrobić mega fajną cenę  8) piszcie priv co potrzebujecie.
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1062
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

Offline korea83 Mężczyzna

  • Wiadomości: 1034
  • Ekspres: Lelit Bianca PL162T
  • Młynek: etzMAX Light T, Timemore Sculptor 078, Kinu M47, Comandante C40 MK4
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #613 dnia: 15 Maj 2023, 20:13:56 »
Macie może jakiś egzemplarz testowy tego K-Ultra?  8) ;)

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1062
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #614 dnia: 16 Maj 2023, 08:54:06 »
Na chwilę obecną nie, ale nie wykluczam że coś się pojawi :D
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi