Autor Wątek: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy  (Przeczytany 172526 razy)

Offline Miniek

  • Wiadomości: 9
  • Ekspres: LELIT ANNA PL41TEM
  • Młynek: plan- EUREKA SPECIALITA
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #405 dnia: 04 Listopad 2020, 17:33:37 »
Zapewne wielu z Was na to czekało   w końcu się udało to zorganizować   Cały miesiąc dobrych cen, niektóre ekspresy są ograniczonych ilościach także kto pierwszy ten lepszy.


Wrzuciłem do koszyka PL41TEM ale rabat wskoczył tylko 12,65 % (270PLN). Pisaliście do 30 %.  Jest ok czy jakiś błąd ?

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1062
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #406 dnia: 04 Listopad 2020, 20:13:16 »
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

Offline Miniek

  • Wiadomości: 9
  • Ekspres: LELIT ANNA PL41TEM
  • Młynek: plan- EUREKA SPECIALITA
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #407 dnia: 04 Listopad 2020, 20:52:02 »
Tak

Ale to 12,65% taniej od ceny bazowej ( 2139pln) . Piszecie o rabatach do 30% dlatego chciałem się upewnić że nie ma na niego większego rabatu.  Chyba poczekam na oferty z blackfriday ( bo planuje zakupić też SAGE BCG820 ) .

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1062
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #408 dnia: 05 Listopad 2020, 08:20:37 »
W przypadku tego ekspresu rabat od ceny bazowej wynosi 496.00zł (20,97%)
Do 30% to maksymalny rabat jaki będzie na ekspresy/zestawy, tak jak pisałem na jedne jest większy na inne mniejszy, nie wykluczam że w przeciągu kilku dni może chwilowo wskoczyć większy lub mniejszy rabat na wskazany model.
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1062
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #409 dnia: 08 Listopad 2020, 13:09:30 »
Cześć! Ostatnio wpadły mi w ręce bardzo ciekawe kawy i jestem ciekaw Waszych opinii na ich temat 8) 
5 pierwszych osób które się do mnie zgłoszą otrzyma pakiet próbek z palarni Mott, ale UWAGA proszę żeby zgłaszały się osoby ze stażem na forum przynajmniej 100 postów.
https://www.konesso.pl/pol_m_Kawa_Rodzaj_Kawa-ziarnista_Mott-Coffee-7419.html

Wysyłajcie na priv od razu dane do wysyłki z numerem telefonu i mailem.
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1062
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #410 dnia: 08 Listopad 2020, 16:28:24 »
Na chwilę obecną zamykam zgłoszenia dla testerów  8) mam już więcej niż pięciu  :hihihi:
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

Offline Miniek

  • Wiadomości: 9
  • Ekspres: LELIT ANNA PL41TEM
  • Młynek: plan- EUREKA SPECIALITA
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #411 dnia: 09 Listopad 2020, 17:23:15 »
Do 30% to maksymalny rabat jaki będzie na ekspresy/zestawy, tak jak pisałem na jedne jest większy na inne mniejszy, nie wykluczam że w przeciągu kilku dni może chwilowo wskoczyć większy lub mniejszy rabat na wskazany model.

Czy na zestaw PL41TEM plus EUREKA SPECIALITA  byłby większy rabat ? Ile procent na wszystko ?

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1062
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #412 dnia: 10 Listopad 2020, 08:12:44 »
Takie sprawy załatwiamy przez priv, potrzebujesz wyceny konkretnego sprzętu? Napisz do mnie priv
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

Offline Miniek

  • Wiadomości: 9
  • Ekspres: LELIT ANNA PL41TEM
  • Młynek: plan- EUREKA SPECIALITA
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #413 dnia: 12 Listopad 2020, 10:37:18 »
Panie Michale
Pozwolę sobie napisać jednak na grupie aby inni użytkownicy mogli również zapoznać się z Państwa systemem przyznawania rabatów

Napisał Pan w odniesieniu do tego ekspresu ( LELIT ANNA PL41TEM)

W przypadku tego ekspresu rabat od ceny bazowej wynosi 496.00zł (20,97%

Przecież cena "bazowa" to taka która jest na waszej stronie. A od dobrych 4 tygodni jest to 2139 . (2199 na stronie konkurencji "przyjacielekawy") Od tej kwoty był np ostatnio liczony u Państwa na stronie  kod rabatowy "ekspresdladomu"

Czy Państwa system rabatowy opiera się na sztuczce marketingowej / oszustwie że najpierw podnosimy cenę o potem dajemy wyższy rabat ?  Bo tak to wygląda niestety.
Zaproponował Pan rabat 20,97% ALE od ceny która nie obowiązuje u Państwa już od jakiegoś czasu. (czyli od 2365)

Moje pytanie jest następujące.
Czy mogę zakupić ten ekspres z zaproponowanym przez Pana konkretnym rabatem procentowym (czyli 20,97%) od ceny która jest od jakiegoś czasu obowiązująca ( 2139)
Czyli w cenie 1690,45

Sam Pan taki rabat zaproponował i liczę że Pana słowo coś znaczy ...
Proszę o odpowiedź tutaj na grupie. Z góry dziękuję .

PS Eureke Specialite też pewnie u Państwa kupię ale 27 XI...




Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1062
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #414 dnia: 12 Listopad 2020, 14:39:39 »
System rabatowy jaki jest każdy widzi i kto chcę korzysta z ofert sklepu Konesso (czy też moich wycen), a dla kogo oferty nie są korzystne szuka innych rozwiązań.

Cena bazowa od której liczony jest rabat to cena rekomendowana przez producenta, to że mamy zmienne ceny zniżkowe uwarunkowane jest wieloma czynnikami takimi jak kurs euro, ilość zakupionych urządzeń czy współpraca marketingowa z producentem. Cena bazowa ekspresu LELIT ANNA PL41TEM wynosi 2365.00 zł i w przypadku promocji bohatera miesiąca rabat wyliczony jest od tej właśnie kwoty.
Każda z organizowanych promocji może się od siebie nieco różnić np. gdy dajemy voucher 100 zł zniżki na zakup ekspresu to czy byłby sens gdybyśmy go dali od ceny bazowej 2365.00zł - 100 zł = 2265 zł  a cena  promocyjna na dany moment 2139 zł.

Na dzień dzisiejszy ekspres LELIT ANNA PL41TEM może Pan kupić w cenie 1 799.00 zł brutto co daje 23,93% taniej niż cena bazowa tj. 2 365.00 zł
Myślę że to bardzo korzystna oferta 8)
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

Offline Damian

  • Wiadomości: 876
  • Ekspres: Lelit Pl41e, V60, kawiarka GAT 3tz, Aeropress
  • Młynek: Fiorenzato F4 Eco, ascaso i2 mini, Hario skerton, xeoleo
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #415 dnia: 12 Listopad 2020, 15:28:50 »
Może słabo szukam, ale czy gdzieś indziej można go kupić chociaż w podobnej cenie do 1800 zł jak w Konesso? Bo ja na szybko nie znalazłem.
Co za różnica czy dostaniesz 50% rabatu od wygórowanej ceny czy 10% od bardzo korzystnej, skoro liczy się cena końcowa która tu jest bardzo dobra?

Offline Miniek

  • Wiadomości: 9
  • Ekspres: LELIT ANNA PL41TEM
  • Młynek: plan- EUREKA SPECIALITA
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #416 dnia: 12 Listopad 2020, 16:47:50 »
Cena jest dobra - to fakt. Dlatego przed chwilą go kupiłem w tej cenie.

Druga sprawa to rzetelne praktyki marketingowe. Ja nie lubię sztucznego zawyżania cen aby zaproponować wyższy rabat. Uważam to za mały "kant" i nie traktuje poważnie podmiotów które stosują takie praktyki.

Jeżeli cena bazowa to ta od której liczone są zniżki >> to dla tego artykułu wynosi ona 2139pln już od min 4 tygodni. Bo od tej ceny był liczony rabat w ostatniej promocji "ekspresdladomu"

Sam system konesso w momencie złożenia zamówienia wyliczył rabat na 15,9% .  (zamiast deklarowanego przez pana Michała 20,9)

« Ostatnia zmiana: 12 Listopad 2020, 18:06:52 wysłana przez Miniek »

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1062
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #417 dnia: 12 Listopad 2020, 19:28:01 »

Cena pokazywana na landing page zgadza się z tą która jest w koszyku i na fakturze - jest bardzo dobra  8)
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

Offline lordlolek

  • Wiadomości: 264
  • Ekspres: Kazak Rota 2
  • Młynek: Goat Arco
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #418 dnia: 12 Listopad 2020, 19:49:18 »
ej kurcze, ale czemu wy ciagle odpowiadacie na inne pytanie niż wam Miniek zadaje?
Miniek mówi ze na waszym sklepie cena była od dawna niższa, niż pokazujecie ją przekreśloną, więc jest to bardzo typowy, niski chwyt marketingowy. To że cena jest atrakcyjna tego nie zmienia.

Offline mlopus Mężczyzna

  • Wiadomości: 2397
  • Ekspres: HX GRIMAC Baristar SN 000009,Bialetti Experss Mini, LP Europiccola
  • Młynek: Mazzer Luigi Super Jolly DR, 1Zpresso Q2
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #419 dnia: 12 Listopad 2020, 20:02:08 »
Uczepiliście się kreatywnej księgowości cyfr, cena jest 340 zł niższa niż była ostatnio, to jeszcze mało? Gdyby przed wejściem promocji wzrosła to było by słabe, ale jest niższa więc co za różnica ile to procent 20 czy 30 ?

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi