Autor Wątek: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy  (Przeczytany 172480 razy)

Offline Piskoor Mężczyzna

  • Wiadomości: 284
  • Ekspres: Bezzera DUO TOP DE
  • Młynek: Eureka Atom 65E
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #330 dnia: 09 Czerwiec 2020, 11:48:48 »
robiłem większe :-)

2kg kawy + 2 Moniny do Shake

ale spoko - teraz kurier da radę :-)

Offline Kekacz Mężczyzna

  • Wiadomości: 861
  • Ekspres: Lelit MaraX V2, (było: RS V4 PID, Gaggia Baby Twin)
  • Młynek: Eureka Single Dose, Timemore Slim Titanium, (było: F4 Nano V2, Gaggia MDF Stepless)
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #331 dnia: 09 Czerwiec 2020, 17:38:40 »
Właśnie wróciłem z wycieczki do siedziby Konesso. Moja MaraX otrzymała nową, lśniącą obudowę, wymienioną błyskawicznie na poczekaniu. Do tego zrobiłem na miejscu zakupy. Jeśli komuś mogłoby się wydawać, że Konesso to maleńka firma to mogę go wyprowadzić z błędu. Podczas mojej krótkiej, bo około 30 minutowej, wizyty przewinęło mi się przed oczami kilkunastu, wypruwających sobie dla Was żyły,  pracowników. To tego góry kawy, sprzętu i akcesoriów. Mógłbym tam zostawić kilka wypłat i byłoby mi mało :)
Moje ogromne Dziękuję dla Was!

Potem pojechaliśmy z Żonką do kawiarni Konesso przy ul. Jana Pawła II. Wyśmienite, słodkie espresso na bazie Bazzary Piacerepuro oraz ciasto "trzy czekolady" podbiły mój poziom dopaminy do niesamowicie wysokich poziomów. Żonka również bardzo chwaliła flat white i ciasto z malinami w galaretce i bezą. Żal było wyjeżdżać. Jako, że w kawiarni również można dokonać zakupów kawowo-akcesoryjnych a nawet ekspresowych, więc dokupiłem kilogram wyżej wspomnianej Bazzary.

Jeśli ktoś będzie w okolicach Stalowej Woli to serdecznie zachęcam do odwiedzenia kawiarni i zaznania radości przy smakach oferowanych tutaj. Warto nawet sporo nagiąć trasę podróży.
W młynku: Prima Intenso
"Im więcej wiem o kawie, tym mniej wiem o kawie"

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1062
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #332 dnia: 09 Czerwiec 2020, 22:54:21 »
@Kekacz byłeś dziś u nas i nie dałeś mi znać?  :Bicz:
Napoiłbym Cię także kawą w biurze i chętnie osobiście poznał  kawka Jak ktoś będzie miał zamiar nas odwiedzić to dawajcie mi znać!
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

Offline Kekacz Mężczyzna

  • Wiadomości: 861
  • Ekspres: Lelit MaraX V2, (było: RS V4 PID, Gaggia Baby Twin)
  • Młynek: Eureka Single Dose, Timemore Slim Titanium, (było: F4 Nano V2, Gaggia MDF Stepless)
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #333 dnia: 10 Czerwiec 2020, 07:55:39 »
Gorąco upraszam o wybaczenie mego czynu :redface:
Przyznam się, że sam nie doceniłem wielkości firmy, a nie chcąc wciąż zawracać głowy mailami liczyłem, że tak czy inaczej się spotkamy. Po dwakroć się omyliłem  ::)
Daję jednak słowo, że następnym razem nie odstawię już takiej pantomimy i otwarcie dam znać.
W młynku: Prima Intenso
"Im więcej wiem o kawie, tym mniej wiem o kawie"

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1062
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #334 dnia: 10 Czerwiec 2020, 08:14:17 »
Oczywiście wybaczam i mam nadzieje że następnym razem uda się złapać.
W planach mam zorganizowanie zjazdu forumowego  :cenzura: ale na razie nadmiar obowiązków trochę mniej z tym wstrzymuje :D
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1062
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #335 dnia: 10 Czerwiec 2020, 15:56:43 »
Do jura to rana będzie można upolować sporo fajnych przecen  8) -> https://www.konesso.pl/Promocja-spromo-pol.html

Ze swojej strony polecam prostą, sprawdzoną konstrukcję z PIDem -> https://www.konesso.pl/product-pol-3111-Ekspres-do-kawy-Lelit-Anna-PL41TEM.html
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1062
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #336 dnia: 15 Czerwiec 2020, 11:07:19 »
Gdyby ktoś potrzebował zrobić zakupy to zachęcam do skorzystania z kodu rabatowego  8)  W szczególnie dobrej cenie Aeropress i Automaty Melitta

https://www.konesso.pl/Dzien-Ojca-Kawowy-prezent-dla-kazdego-taty-news-pol-1591089500.html
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

Online kulka Mężczyzna

  • Wiadomości: 1492
  • Ekspres: Rocket Evoluzione v2, Ascaso Arc, Chemex, V60-2, Aero, Origami + LilyDrip, April, Wilfa classic
  • Młynek: Mazzer Super Jolly, Kinu M47v3.5, Ascaso i-mini
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #337 dnia: 15 Czerwiec 2020, 12:42:29 »
Dzięki, konkretna promocja na herbaty, obkupiłem się :)

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1062
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #338 dnia: 15 Czerwiec 2020, 13:46:19 »
Elegancko! jak spróbujesz daj koniecznie znać jak Ci smakują  8)
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1062
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #339 dnia: 16 Czerwiec 2020, 08:53:39 »
Hej hej! Od dziś jestem na zasłużonym urlopie  8) Na wszystkie pytania i wiadomości będę opisywał po powrocie tj. w przyszłym tygodniu.
Proszę o wyrozumiałość i cierpliwość  kawka
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

avidrock

  • Gość
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #340 dnia: 16 Czerwiec 2020, 09:05:42 »
Hej hej! Od dziś jestem na zasłużonym urlopie  8) Na wszystkie pytania i wiadomości będę opisywał po powrocie tj. w przyszłym tygodniu.
Proszę o wyrozumiałość i cierpliwość  kawka
Udanego odpoczynku:)

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1062
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #341 dnia: 23 Czerwiec 2020, 10:59:38 »
Teraz kupując większą ilość kawy Etno można całkiem sporo zaoszczędzić  8)
https://www.konesso.pl/Kup-wiecej-i-plac-mniej-z-kawa-Etno-Cafe-news-pol-1591780228.html
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

Offline Miro Miro Mężczyzna

  • Wiadomości: 402
  • Ekspres: Kozak Rota 2, kawiarka Giannini Giannina, FP Giannini Infusiera, V60
  • Młynek: Kinu M47 Classic, Comandante MK4
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #342 dnia: 24 Czerwiec 2020, 00:04:46 »
Dzięki, konkretna promocja na herbaty, obkupiłem się

Też się obkupiłem do rozpuku ;)

Swoją drogą, postuluję wprowadzenie do oferty więcej herbat The Tea Makers - nie musiałbym zamawiać niektórych z Londynu ; Np. przydałby się gunpowder czy  jakiś oolong premium/supreme (np. ciemny/skalny czy Tie Guan Yin). Fantastyczne z tej herbaciarni są też sencha supreme i Dragon Well supreme. Że nie wspomnę o Assamie Mangalam - nektar, a nie assam. Ja wiem, że to pewnie nisza na naszym rynku - ceny...

Z teraz kupionych: nowy Ceylon Organic jest bardzo dobry - zaskakująco rześki jak na ceylona. Nowy blend ziołowo-rooibosowo-owocowy pyszny :) Darjeeling First Flush Blend niezmiennie trzyma poziom (parzony znakomity, jako cold brew - "musujący" smakami) , przy tym bardzo świeży :)

No i nowe puszki - poręczniejsze i szczelniejsze niż poprzednie.

Dobrze, że przy pojawiają się daty produkcji.
« Ostatnia zmiana: 24 Czerwiec 2020, 00:13:36 wysłana przez Miro Miro »
"Kawa to kawa, powinna być czarna i gorzka jak smar do czołgu".

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1062
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #343 dnia: 24 Czerwiec 2020, 08:26:25 »
Nie wykluczamy wprowadzenia nowości herbacianych od The Tea Makers. Dzięki za opinie i sugestie  kawka
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

Online kulka Mężczyzna

  • Wiadomości: 1492
  • Ekspres: Rocket Evoluzione v2, Ascaso Arc, Chemex, V60-2, Aero, Origami + LilyDrip, April, Wilfa classic
  • Młynek: Mazzer Super Jolly, Kinu M47v3.5, Ascaso i-mini
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #344 dnia: 24 Czerwiec 2020, 09:05:08 »
Nie będę się rozpisywał o zakupionych herbatach, bo wszystkie świetne. Raz że to TeaMakers, dwa że w ofercie mamy właściwie bestsellery.

W kontekście potencjalnych nowości to widziałbym np zestawy 5 lub 10 kwitnących. Zadam też inne pytanie - czy będzie szansa na wprowadzenie np 250g opakowań? Sa one korzystniejsze cenowo, szczególnie w przypadku herbat czarnych.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi