Autor Wątek: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy  (Przeczytany 172442 razy)

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1062
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #315 dnia: 01 Czerwiec 2020, 14:48:21 »
Mamy trochę młynków Macap w obniżonych cenach. Te które można dodać do koszyka są w naszym magazynie i realizujemy bardzo szybko :)
https://www.konesso.pl/pol_m_Mlynki_Producent_Macap-5454.html
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

Offline yarbin

  • Wiadomości: 245
  • Ekspres: Lelit Grace/ V60 / Aeropress
  • Młynek: Timemore Sculptor 078S / Timemore C3
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #316 dnia: 03 Czerwiec 2020, 16:31:54 »
Około 2 miesiące temu za sprawą świetnej oferty od Michała zakupiłem w Konesso ekspres Ascaso Arc. Radość nie trwała długo, po półtora miesiąca ekspres uległ awarii. I w tym momencie ludzie zajmujący się w Konesso reklamacjami postanowili zrobić wszystko, żeby zniweczyć pracę Michała. Składając reklamację w niedzielę zapytałem, czy wysłać ekspres do Konesso czy bezpośrednio do Ascaso. W poniedziałek i wtorek dzwoniłem, próbując uzyskać odpowiedź i za każdym razem słyszałem "za chwilę oddzwonimy". Jak już oddzwonili, żeby wysłać ekspres do Ascaso to był on już w drodze do Konesso - chciałem szybko załatwić sprawę więc nie zamierzałem czekać w nieskończoność na odpowiedź. W Konesso przeleżał 8 dni, po czym został wysłany do Ascaso zostawiając serwisowi 1 dzień roboczy na rozpatrzenie reklamacji. Po upływie 14 dni (zgodnie z regulaminem Konesso) nikt się ze mną nie skontaktował, po kolejnym telefonie dostałem odpowiedź, że ekspres jest naprawiony i zostanie dziś wysłany (było to wczoraj). Dziś zadzwoniłem już do Ascaso żeby dowiedzieć się, że zostanie wysłany dopiero dziś, o wczorajszej wysyłce nic Konesso nie mówili.

Reasumując, polecam 2 razy zastanowić się przed zakupem w Konesso, bo sam zakup przebiega rewelacyjnie, ale jak coś się stanie to poziom obsługi jest żenująco niski.

Offline Palermo

  • Wiadomości: 43
  • Ekspres: Lelit Grace PL81T, Aeropress, Drip, Kawiarka
  • Młynek: Eureka Mignon, 1zepresso Q2
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #317 dnia: 03 Czerwiec 2020, 23:09:04 »

Reasumując, polecam 2 razy zastanowić się przed zakupem w Konesso, bo sam zakup przebiega rewelacyjnie, ale jak coś się stanie to poziom obsługi jest żenująco niski.

Potwierdzam. Już prawie miesiąc od kąd wysłałem młynek na reklamacje i otrzymałem jedynie odpowiedź ze jest sprawdzany w serwisie. Nie znam się na tym ale tyle czasu to chyba lekka przesada. A dobrej kawy człowiek by się napił :'( .Jeżeli chodzi o same zakupy to tak samo  nie mam zastrzeżeń.

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1062
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #318 dnia: 04 Czerwiec 2020, 09:01:33 »
 :wow2: @yarbin  @Palermo napiszcie mi proszę na priv Wasze dane, sprawdzę w czym dokładnie był problem i dlaczego trwało, trwa to tak długo.
Naszą obsługę posprzedażową staramy się utrzymywać na najwyższym poziomie, co myślę pokazała felerna sytuacja z ekspresami MARA 62x. Naszym celem nigdy nie jest wyłącznie "wciśnięcie" klientowi produktu i zapomnienie o nim, jeśli odnieśliście takie wrażenie to bardzo mi przykro.
Jak każdemu tak i nam pewnie czasem zdarzają się jakieś pomyłki, wpadki, czy dłużej realizowane naprawy lub reklamację, aby sprawdzić co zadziało się w tych sytuacjach bardzo Was proszę o dane na priv.

Miło jest czytać pochlebne opinie na temat mój oraz sklepu w którym pracuje, ale jeśli coś jest nie tak też warto o tym pisać, bo to pozwala nam zobaczyć ewentualne problemy i szukać dla nich rozwiązań  :Bicz:
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

Offline yarbin

  • Wiadomości: 245
  • Ekspres: Lelit Grace/ V60 / Aeropress
  • Młynek: Timemore Sculptor 078S / Timemore C3
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #319 dnia: 04 Czerwiec 2020, 12:43:36 »
@Michał dane poszły na PW. Dziś dostałem wreszcie ekspres ale nie dość, że bez żadnej informacji co zostało zrobione to jeszcze z pękniętą lampką sygnalizującą gotowość działania...

Offline Janusz Mężczyzna

    • CAFFE BARCA Sp. z o.o.
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 4844
    • ascaso
  • Ekspres: ASCASO DREAM Green
  • Młynek: i-2 mini Polerowane Aluminium
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #320 dnia: 04 Czerwiec 2020, 12:57:00 »
Ekspres został wysłany bez informacji ponieważ kolega chciał szybko go otrzymać. :) Nie prosił przy tym o taką informację. Zlecenie serwisowe było zrobione na Konesso i dokument WZ po naprawie zostanie wysłany do Konesso. Wymieniony był tłoczek zaworu pary na nowy z uszczelką teflonową zamiast gumowej oraz lampka sygnalizująca załączenie do sieci. Jeśli dotarł z pękniętą lampką to musi to już być wina transportu. U nas została założona nowa. Możemy dosłać nową lampkę - podeślij mi na maila info.
ASCASO (i nie tylko) - Coś dla Domowych Baristów, Małej i Dużej Gastronomii...
https://www.caffebarca.pl/

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1062
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #321 dnia: 04 Czerwiec 2020, 16:52:27 »
Obie sprawy już wyjaśnione i nie piszę dlatego żeby się wybielić tylko żeby była jasność że Konesso to solidna firma, której zależy nie tylko na sprzedaży ale i wysokiej obsłudze posprzedażowej i zadowoleniu Klienta.
Niestety część zgłoszeń gwarancyjnych jesteśmy zmuszeni konsultować z gwarantem i nie możemy sami podejmować decyzji, czasem komunikacja trwa nieco dłużej, a ostatni okres związany z COVID-19 i pracą zdalną większości pracowników był dla nas mega trudny. Bardzo przepraszam za zaistniałe sytuacje, które dały nam kopa do wprowadzenia stosownych zmian i procedur mających na celu szybsze i sprawniejsze działanie w przyszłości  8)
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

Offline yarbin

  • Wiadomości: 245
  • Ekspres: Lelit Grace/ V60 / Aeropress
  • Młynek: Timemore Sculptor 078S / Timemore C3
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #322 dnia: 05 Czerwiec 2020, 10:03:31 »
@Janusz w żadnym wypadku nie mam pretensji do Ascaso, Twój serwisant dzwonił do mnie wczoraj, wysłał na @ protokół i ustalił wysyłkę lampki - tu jak zwykle bez zarzutu.
Słabo wypadła komunikacja z Konesso, ale tu już @Michał zobowiązał się dopilnować poprawy.

Offline Palermo

  • Wiadomości: 43
  • Ekspres: Lelit Grace PL81T, Aeropress, Drip, Kawiarka
  • Młynek: Eureka Mignon, 1zepresso Q2
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #323 dnia: 05 Czerwiec 2020, 19:01:01 »
Dzięki pomocy pana Michała  nowy młynek jest u mnie. Bardzo dziękuję za szybkie  problemu. Osobiście nie mam żadnej urazy. Podejrzewam że opóznienie było spowodowane czynnikami od Konesso nie zależnymi.

avidrock

  • Gość
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #324 dnia: 08 Czerwiec 2020, 10:53:12 »
Witam, czy portafilter NPF LELIT PLA570V różni się od  LELIT PLA570S tylko rączką czy jeszcze czymś? Szukam do swojego Lelit Grace i się zastanawiam czy jest sens dopłacać za ładniejszy wygląd samej rączki

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1062
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #325 dnia: 08 Czerwiec 2020, 11:13:00 »
@avidrock  różnica jest tylko w wyglądzie rączki.

Tak przy okazji, gdyby ktoś potrzebował kubek termiczny z Contigo to można teraz złapać 25% taniej przy zakupie wybranych kaw.
https://www.konesso.pl/Kubki-i-butelki-Contigo-25-taniej-news-pol-1590739910.html
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

avidrock

  • Gość
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #326 dnia: 08 Czerwiec 2020, 11:14:09 »
różnica jest tylko w wyglądzie rączki.

dziękuje

Offline Piskoor Mężczyzna

  • Wiadomości: 284
  • Ekspres: Bezzera DUO TOP DE
  • Młynek: Eureka Atom 65E
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #327 dnia: 09 Czerwiec 2020, 11:25:36 »
@Michał

Zrezygnowaliście z paczkomatów ??   Szkoda bo to najfajniejsza opcja odbioru. Kurier przyjeżdża z reguły jak wszyscy poza domem ( no może nie teraz ) a przy Poczcie Polskiej boję się czy nie dostane w gratisie biografii Kaczyńskiego z dedykacją od Sasina

Offline Kekacz Mężczyzna

  • Wiadomości: 861
  • Ekspres: Lelit MaraX V2, (było: RS V4 PID, Gaggia Baby Twin)
  • Młynek: Eureka Single Dose, Timemore Slim Titanium, (było: F4 Nano V2, Gaggia MDF Stepless)
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #328 dnia: 09 Czerwiec 2020, 11:29:41 »
Może masz gabarytowo za dużą przesyłkę? U mnie paczkomaty są dostępne.
W młynku: Prima Intenso
"Im więcej wiem o kawie, tym mniej wiem o kawie"

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1062
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #329 dnia: 09 Czerwiec 2020, 11:35:16 »
Paczkomaty powinny być normalnie dostępne. Może zrobiłeś jakieś turbo duże zakupy  :hihihi: wtedy faktycznie mamy ograniczenia.
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi