Autor Wątek: Serwis / naprawa: Astoria CKE Poznań lub okolice  (Przeczytany 1121 razy)

Offline Sparhawk Mężczyzna

  • Wiadomości: 29
  • Ekspres: Astoria CKE
  • Młynek: Mazzer Mini Electronic
Serwis / naprawa: Astoria CKE Poznań lub okolice
« dnia: 17 Sierpień 2018, 14:45:50 »
Hej wszystkim ;),

nie wiem czy dobry dział ale stricte technicznego nie znalazłem. Jestem posiadaczem Astorii CKE i mam z nią pewien problem (praktycznie brak lub bardzo niskie ciśnienie na grupie zaparzającej) i szukam serwisu. Problem objawiał się delikatnie od czasu do czasu (średnio raz na miesiąc powiedzmy na 1-2 dni) od momentu zakupu ale to nie uniemożliwiało korzystania z ekspresu. Pod koniec zeszłego roku (grudzień) jednak woda prawie w ogóle przestała lecieć i tak jak wcześniej "sam się naprawiał" po 1-2 dniach tak teraz już popsuł się trwale. Chciałem go naprawić sam jednak z braku czasu a później wyjazdu ekspres stoi i zbiera kurz. Dzisiaj przepłukałem go świeżą wodą, z grupy nawet coś tam leci (lepiej niż ostatnio) ale nie jest to odpowiednie ciśnienie. Ponieważ nadal nie mam kiedy się zabrać za ewentualną naprawę i jestem w tym słabo zorientowany postanowiłem oddać go w dobre ręce. Szukam serwisu w Poznaniu lub okolicy, który byłby w stanie zdiagnozować i naprawić ekspres + wymienić uszczelki i zrobić serwis po tym pół roku zastoju. Boję się oddawać do pierwszego znalezionego punktu może jesteście w stanie kogoś polecić?

TLDR; mam Astorię CKE do naprawy + serwisu po pół roku zastoju; szukam godnego polecenia serwisu z Poznania lub okolic

Offline Janusz Mężczyzna

    • CAFFE BARCA Sp. z o.o.
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 4844
    • ascaso
  • Ekspres: ASCASO DREAM Green
  • Młynek: i-2 mini Polerowane Aluminium
Odp: Serwis / naprawa: Astoria CKE Poznań lub okolice
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Sierpień 2018, 15:10:24 »
Spróbuj w ABC Espresso lub w UNO Espresso.
ASCASO (i nie tylko) - Coś dla Domowych Baristów, Małej i Dużej Gastronomii...
https://www.caffebarca.pl/

Offline sawa23 Mężczyzna

  • Wiadomości: 35
  • Ekspres: Astoria CKE (była), Bezzera Mitica Top Pid
  • Młynek: Ceado E6P
Odp: Serwis / naprawa: Astoria CKE Poznań lub okolice
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Wrzesień 2018, 21:14:23 »
@Sparhawk, czy odwiedziłeś jeden z polecanych serwisów? Pytam, ponieważ rownież posiadam Astorię CKE i problem z niskim ciśnieniem pary - do 0,5 bara. Problem od niedawna. Chcę zacząć od pełnego odkamieniania, bo to podstawa. Sam nie mam czasu i możliwości obecnie.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi