Autor Wątek: proszę o pomoc - ekspres na prezent, JURA A7?  (Przeczytany 14490 razy)

Offline martak

  • Wiadomości: 11
Odp: proszę o pomoc - ekspres na prezent, JURA A7?
« Odpowiedź #45 dnia: 01 Sierpień 2017, 07:42:50 »
Dzięki za słowa wsparcia, bo to naprawde byla trudna decyzja. Suknię ślubną szybciej wybrałam 😉 aż żałuję, że kawy nie piję, bo bardzo tu u Was miło ☺ ale nigdy nie mów nigdy, może się to kiedys zmieni to wrócę ☺ póki co na pewno dam znać czy prezent okazał się trafiony ☺

Offline piomic

  • Wiadomości: 2588
  • Ekspres: Rocket Cellini Evoluzione
  • Młynek: MSJ
Odp: proszę o pomoc - ekspres na prezent, JURA A7?
« Odpowiedź #46 dnia: 01 Sierpień 2017, 09:35:47 »
aż żałuję, że kawy nie piję
Moja żona też nie piła, a jeśli już to "kapuczyno" z torebki z dodatkowym cukrem. Wszystko do czasu – po zakupie Basica od Janusza zrobiłem mocno kulawe cappu z krzywym krokusem zamiast rozetki na wierzchu i to wystarczyło żeby przepadła. Robi sama, spienia, dba o ekspres (częściej bywa w domu), przez mleko rozróżnia niuanse smakowe których ja nie potrafię wychwycić na czystym espresso.

Offline martak

  • Wiadomości: 11
Odp: proszę o pomoc - ekspres na prezent, JURA A7?
« Odpowiedź #47 dnia: 21 Sierpień 2017, 13:48:20 »
Wracam z relacją po tygodniu posiadania Nivony 7. Mąż zachwycony! 😃 więc ja też. Niespodzianka się udała, i dziwo się nic nie domyślił. I jednak dobrze, że zdecydowałam się na automat, bo wygoda faktycznie podstawą. A smak okazuje się bardzo satysfakcjonujący. Póki co mąż testuje różne kawy, które kupiłam w konesso. I na razie odkryciem jest mieszanka z robustą, do której był z zasady uprzedzony, a tu się okazało miłe zaskoczenie. No generalnie jest zachwyt i radość, a o to chodziło. Wam bardzo dziękuję za wszystkie cenne rady. Naprawdę jestem pełna podziwu dla Waszej wiedzy i pasji! ☺

Offline mlopus Mężczyzna

  • Wiadomości: 2397
  • Ekspres: HX GRIMAC Baristar SN 000009,Bialetti Experss Mini, LP Europiccola
  • Młynek: Mazzer Luigi Super Jolly DR, 1Zpresso Q2
Odp: proszę o pomoc - ekspres na prezent, JURA A7?
« Odpowiedź #48 dnia: 21 Sierpień 2017, 16:12:06 »
 :ok: :brawa:

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi