Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 837020 razy)

Offline ziarenko

  • Wiadomości: 929
  • Ekspres: Ascaso Dream Electronic, Kitty 6tz, Bialetti Mukka Express, drip Tiamo, Coffee Press Tiamo, Chemex
  • Młynek: Eureka Mignon Single Dose, i-2 mini, Comandante MK3
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1395 dnia: 15 Marzec 2017, 11:03:15 »
byłaby jeszcze większa radość przy rozcinaniu plomby samemu :)
Eee, nie przesadzajcie. Nirvany jakoś przy tym nie osiągnąłem  ;)

Offline donkiszot Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 7056
  • Ekspres: v X ) ( ū \≈/ ] [ \ . / [↗ '] …
  • Młynek: C40MK3; Aergrind; KM3873; Wilfa; Santos Silent
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1396 dnia: 15 Marzec 2017, 12:17:09 »
Ale robi to wrażenie. Tak jak kartka z indywidualną kontrolą jakości i majestatyczne opakowanie.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1397 dnia: 15 Marzec 2017, 12:19:00 »
Ale robi to wrażenie. Tak jak kartka z indywidualną kontrolą jakości i majestatyczne opakowanie.

No tak, dlatego to nie powinno się wydarzyć i jest mi przykro że tak się trafiło. Raczej nie otwieramy sprzętu przed wysyłką, chyba że klient sobie tego życzy wyraźnie.
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline donkiszot Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 7056
  • Ekspres: v X ) ( ū \≈/ ] [ \ . / [↗ '] …
  • Młynek: C40MK3; Aergrind; KM3873; Wilfa; Santos Silent
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1398 dnia: 15 Marzec 2017, 12:28:46 »
:szampan:

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1399 dnia: 17 Marzec 2017, 09:46:28 »
Cześć!
Z racji tego, że wiosna już tuż tuż (chociaż za oknami nie zawsze to widać), postanowiliśmy zaproponować promocję na środki czystości, wszystkie URNEX'y taniej o 25%! Warto sprawdzić tą ofertę, bo mamy środki nie tylko do czyszczenia ekspresów, ale też fajne i wygodne tabletki i płyny czyszczące do wszelkich akcesoriów kawowo-herbacianych.

Urnex Tabz, bo to te tabletki mam na myśli, to super rozwiązanie dla tych którzy chcą łatwo i bez szorowania pozbyć się kawowego i herbacianego nalotu z serwerów, dzbanków itp. Wystarczy zalać gorącą wodą, wrzucić tabletkę a reszta dzieje się sama. :) http://www.coffeedesk.pl/product/2075/Urnex-Tabz-Tabletki-Czyszczace-120-Sztuk  - 120 sztuk za 41,30zł, a wygoda i skuteczność - bezcenna :D

http://www.coffeedesk.pl/promotion/wiosenne-porzadki-urnex/


A dla tych, którzy czystość i konserwację urządzeń mają w małym palcu i wolą w weekendt piesze wycieczki zamiast porządków mamy promocję na kubki! :) http://www.coffeedesk.pl/promotion/wiosenne-porzadki-kubki/
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1400 dnia: 21 Marzec 2017, 10:26:50 »
Cześć! :)

Marzanna utopiona, w Kołobrzegu wiosna, więc i Dzień Darmowej Dostawy u nas, zapraszamy! www.coffeedesk.pl
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Coil Mężczyzna

  • Wiadomości: 203
  • Ekspres: La Spaziale S1 Mini Vivaldi, Moka, Drip
  • Młynek: BB005, F83E
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1401 dnia: 22 Marzec 2017, 14:17:10 »
Dziś przyszła paczka z wczorajszym zamówieniem. Podobno przyszła otwarta (piszę "podobno" bo chwilowo nie ma mnie w pracy a dostawa przyszła na firmę). Jako, że były tylko 2 rzeczy koleżanka sprawdziła i niby wszystko OK. Informuję, bo ktoś na forum wcześniej wspominał o takim fakcie. Nie wiem o co chodzi ale ktoś chyba robi Wam krecią robotę. Nie fajnie dostać otwartą paczkę szczególnie z poważnym zamówieniem za kilka tysiaków. Na szczęście na moje tabletki Urnexa tym razem nie było amatora a i czekolada chyba nie posmakowała  :hihihi:

Offline Mader Mężczyzna

  • Wiadomości: 679
  • Ekspres: Aeropress, Drip V60-02, Kalita, Clever Drip, Gabi Master A
  • Młynek: Comandante C40 MK3 Iron Heart
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1402 dnia: 23 Marzec 2017, 21:45:59 »
Było, nie ma, będzie?
http://www.coffeedesk.pl/nasze-marki/clever/

już dodałem kilka porcelan do koszyka i bym pożądał powyższego :)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1403 dnia: 24 Marzec 2017, 09:37:15 »
Dziś przyszła paczka z wczorajszym zamówieniem. Podobno przyszła otwarta (piszę "podobno" bo chwilowo nie ma mnie w pracy a dostawa przyszła na firmę). Jako, że były tylko 2 rzeczy koleżanka sprawdziła i niby wszystko OK. Informuję, bo ktoś na forum wcześniej wspominał o takim fakcie. Nie wiem o co chodzi ale ktoś chyba robi Wam krecią robotę. Nie fajnie dostać otwartą paczkę szczególnie z poważnym zamówieniem za kilka tysiaków. Na szczęście na moje tabletki Urnexa tym razem nie było amatora a i czekolada chyba nie posmakowała  :hihihi:

Hej, dzięki za cynk! :) A powiedz mi jeszcze, paczka była otwarta od góry (tak jak powinno się ją otwierać przy pomocy paska do zrywania)? Czy ewidentnie rozerwana?
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1404 dnia: 24 Marzec 2017, 09:39:29 »
Było, nie ma, będzie?
http://www.coffeedesk.pl/nasze-marki/clever/

już dodałem kilka porcelan do koszyka i bym pożądał powyższego :)

Było, nie ma, będzie, dokładnie tak jak mówisz :)  Ale kiedy dokładnie to ciężko mi przewidzieć niestety
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline slusar_o2 Mężczyzna

  • Wiadomości: 530
  • Ekspres: Dream PID, La Peppina, v60, FP, moka, etc.
  • Młynek: Niche, C40, Rhino
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1405 dnia: 24 Marzec 2017, 18:24:33 »
Kupił ktoś espresso miesiąca, Blue Elefant? Jak wam podeszła? Ja sie, wybitnie dogadać nie umiem... Pierwsze parę strzałów było poprawnych, a od połowy paczki to nieważne co robię zawsze wychodzi zła.

Offline ziarenko

  • Wiadomości: 929
  • Ekspres: Ascaso Dream Electronic, Kitty 6tz, Bialetti Mukka Express, drip Tiamo, Coffee Press Tiamo, Chemex
  • Młynek: Eureka Mignon Single Dose, i-2 mini, Comandante MK3
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1406 dnia: 24 Marzec 2017, 18:29:32 »
Blue Elefant?
Chyba Blue Republic ?

Offline slusar_o2 Mężczyzna

  • Wiadomości: 530
  • Ekspres: Dream PID, La Peppina, v60, FP, moka, etc.
  • Młynek: Niche, C40, Rhino
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1407 dnia: 24 Marzec 2017, 18:32:49 »
Tak oczywiście, mój błąd, zobaczyłem słonia na okładce i sie pomyliłem ;)

Offline Coil Mężczyzna

  • Wiadomości: 203
  • Ekspres: La Spaziale S1 Mini Vivaldi, Moka, Drip
  • Młynek: BB005, F83E
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1408 dnia: 24 Marzec 2017, 20:32:14 »
Hej, dzięki za cynk!  A powiedz mi jeszcze, paczka była otwarta od góry (tak jak powinno się ją otwierać przy pomocy paska do zrywania)? Czy ewidentnie rozerwana?

Paczka była otwarta od góry. Po krótkim śledztwie okazało się, że wina prawdopodobnie jest po stronie kuriera a raczej przypadku. Podobno przy podnoszeniu paczka przekrzywiła mu się i "spaw" się usunął. Ciężko mi w to uwierzyć przy tak małej przesyłce - tam nie ma się co przekrzywić :picardpalm:  Tak czy inaczej nic nie zginęło a ja nie wnoszę żadnych pretensji - to była czysta informacja.

Offline Cannabis Arabica

  • Wiadomości: 161
  • Ekspres: Aeropress w IMS Superfine, Phin 200, Hario Woodneck 480, Hario TCA-5
  • Młynek: Comandante MK3, Concept KM5120, Hario Mini Mill
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1409 dnia: 24 Marzec 2017, 20:51:19 »
Mam pytanie dotyczące modelu Hario Technica - jeśli posiadam syfon TCA5, a chciałbym mieć możliwość przygotowania w urządzeniu pojedyńczej porcji kawy, wystarczy że dokupię bańkę od TCA2 i reszta będzie pasować?

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi