Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 842081 razy)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1170 dnia: 30 Listopad 2016, 07:56:14 »
To może zróbcie szybkie porównanie starego Slima z nowym Plusem. Pewnie wiele osób będzie ciekawe jak zmiany wpłynęły na przemiał.

Tak jest, postaramy się to zrobić tak szybko jak to możliwe. :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1171 dnia: 01 Grudzień 2016, 08:01:54 »
Cześć i czołem :)

Grudzień w Coffeedesk to miesiąc promocji, mniejszych i większych ale na pewno ciekawych :)
Mamy cały kalendarz promocji, z którym można się zapoznać żeby mniej więcej rozplanować przedświąteczne zakupy: http://www.coffeedesk.pl/kalendarz-promocji/

Dzisiaj zgodnie z tym co umieściliśmy w kalendarzu mamy Dzień Kawy, czyli wszystkie kawy z obniżoną ceną!
Znajdziecie obniżki nawet do 25% (Johan&Nystrom), są też smakołyki od Gardelli Speciality Coffee i Solberg&Hansen (-20%), a także trochę kawek z rabatem -10%, dla każdego coś dobrego. :)

http://www.coffeedesk.pl/promotion/kawa-grudzien/

Zapraszam!
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline anbru

  • Wiadomości: 7
  • Ekspres: Jura S8
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1172 dnia: 01 Grudzień 2016, 13:09:42 »
Dzień dobry. Chciałbym po raz kolejny zapytać jak to jest z datą palenia. Jakiś czas temu pytałem o datę palenia wybranych kaw. Zapewniano mnie, że jest pomyłka na stronie ponieważ nie posiadacie kaw z tak odległa datą palenia i zostanie dokonana stosowna korekta. Niestety do tej pory nic się w temacie nie zmieniło. Chciałem kupić kawę "odrobinę" świeższą niż paloną w 2015 roku. Chyba, że chcecie pozbyć się starej kawy, to przepraszam.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1173 dnia: 02 Grudzień 2016, 11:09:09 »
Dzień dobry. Chciałbym po raz kolejny zapytać jak to jest z datą palenia. Jakiś czas temu pytałem o datę palenia wybranych kaw. Zapewniano mnie, że jest pomyłka na stronie ponieważ nie posiadacie kaw z tak odległa datą palenia i zostanie dokonana stosowna korekta. Niestety do tej pory nic się w temacie nie zmieniło. Chciałem kupić kawę "odrobinę" świeższą niż paloną w 2015 roku. Chyba, że chcecie pozbyć się starej kawy, to przepraszam.

Hej, wysłałem wiadomośc prywatną i wyjasnimy sprawę :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1174 dnia: 02 Grudzień 2016, 11:15:02 »
I jeszcze raz ja :)

Tym razem z mniej kawową informacją, mianowicie dzisiaj mamy Dzień Herbaty , czyli dzisiaj wszystkie herbaty w promocji nawet do 25%. Poza herbatą mamy w promo jeszcze Yerba Mate, bo ani to kawa ani herbata, ale jednak bliżej temu napojowi do herbaty ;)

http://www.coffeedesk.pl/promotion/dzien-herbaty/

Wjechały do nas również nowe kawy miesiąca pod przelew i espresso. Do przelewów proponujemy klasyk w postaci Johan&Nystrom - Etiopia Guji
Natomiast do espresso zaproponowaliśmy w tym miesiącu coś z polskiej palarni a mianowicie Kofi Brand - Kofi Brazil :)
http://www.coffeedesk.pl/kawa/kawa-miesiaca/

Zapraszam!
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Shaggy_Paw Mężczyzna

  • Wiadomości: 261
  • Ekspres: Bialetti Preziosa FP, Bialetti Moka Express 3tz, Hario V60, Aeropress, Phin, Chemex, Kalita 185
  • Młynek: Comandante MK3
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1175 dnia: 02 Grudzień 2016, 15:11:23 »
Zapasy na grudzień uzupełnione, bardzo fajnie zapowiada się świąteczny blend od J&N [emoji106] Pisać, że dostawa szybka, że paczka spakowana godzinę od złożenia zamówienia nie będę, bo to u was standard :taktak:
Natomiast jeśli chodzi o karton… mój pieseł lekko się znudził oczekując na kawkę, choć chciał przełamać tabu, że deskowy karton to tylko dla kotów :)

Offline Wojtek Mężczyzna

  • Wiadomości: 83
  • Ekspres: V60, Kalita
  • Młynek: Tiamo Slim
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1176 dnia: 02 Grudzień 2016, 18:22:59 »
Zdecydowanie za mały karton na tego pieseła dali ....  :hihihi:

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1177 dnia: 02 Grudzień 2016, 20:25:47 »
Zdecydowanie za mały karton na tego pieseła dali ....  :hihihi:
Pieseł wydaje się być zadowolony :D Ale fakt faktem, raczej w nim nie zamieszka :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline altharr Mężczyzna

  • Wiadomości: 39
  • Ekspres: Kazak Rota, Aeropress, V60-02
  • Młynek: Eureka Mignon Turbo, Fiorenzato F4 Filter, Comandante C40 IH
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1178 dnia: 02 Grudzień 2016, 22:43:29 »
I ja odebrałem dziś kawowe zakupy. Wczoraj zamówione dziś wyjęte z paczkomatu. Błyskawica!!!

Offline lubusz Mężczyzna

  • Wiadomości: 495
  • Ekspres: FE-AR La Peppina, Aeropress, Hario, Kalita
  • Młynek: Mazzer Mini Electronic Type A, Baratza Precisio
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1179 dnia: 06 Grudzień 2016, 12:16:23 »
Jakie było moje zdziwienie, kiedy zadzwonił kurier. Nic przecież nie zamawiałem ? Pan Rafał stał na progu z paczką z namalowanym kotkiem. Pomyślałem, że przez pomyłkę "Deskowi" coś wysłali. Okazało się, że to mikołajkowy prezent z odręcznie napisanym listem. Bardzo, bardzo miła niespodzianka. Serdecznie dziękuję  :uklony:


Offline DrUsagi Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6342
  • Ekspres: Conti CC100 PM, FE-AR La Peppina, Arrarex Caravel, alternatywa, w renowacji: Pedretti KIM Express
  • Młynek: Gastronomiczne 65mm, małe stożki głównie pod alternatywę
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1180 dnia: 06 Grudzień 2016, 12:39:36 »
 :brawa: brawo Wy!
LMWDP #469

Offline Wojtek Mężczyzna

  • Wiadomości: 83
  • Ekspres: V60, Kalita
  • Młynek: Tiamo Slim
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1181 dnia: 06 Grudzień 2016, 14:19:13 »
Prawdziwe Mikołaje  :brawa:

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1182 dnia: 06 Grudzień 2016, 17:42:02 »
Hihihi, albo HoHoHo , nie ma sprawy :) Wygląda na to że byłeś grzeczny, więc są prezenty

Jakie było moje zdziwienie, kiedy zadzwonił kurier. Nic przecież nie zamawiałem ? Pan Rafał stał na progu z paczką z namalowanym kotkiem. Pomyślałem, że przez pomyłkę "Deskowi" coś wysłali. Okazało się, że to mikołajkowy prezent z odręcznie napisanym listem. Bardzo, bardzo miła niespodzianka. Serdecznie dziękuję  :uklony:


www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline slusar_o2 Mężczyzna

  • Wiadomości: 530
  • Ekspres: Dream PID, La Peppina, v60, FP, moka, etc.
  • Młynek: Niche, C40, Rhino
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1183 dnia: 06 Grudzień 2016, 21:54:05 »
Nawet nie pytam ile kawy u nich kupiłeś :D
Fajny gest, PR macie świetny :)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1184 dnia: 07 Grudzień 2016, 12:06:51 »
Hej cześć czołem!

Dzisiaj u nas fajna promocja, mianowicie mamy dzień Alternatyw :) Czyli chemexy, dripy, aeropressy sporo taniej tylko do końca dnia :) Kupicie np aeropress w dobrej cenie (112zł), albo dripy i filtry z obniżoną ceną. :)

Jutro natomiast traficie u nas na promocje ekspresów, Moccamaster 12%, Wilfa i Bonavita 10% :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi