Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 836791 razy)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1140 dnia: 03 Listopad 2016, 10:42:35 »
Cześć!
Jest listopad, więc mamy nowe kawy miesiąca, tradycyjnie jedną przeznaczoną do filtrów i drugą do espresso :)
Tym razem nasz wybór padł na:
Filtry: http://www.coffeedesk.pl/product/3672/Kawa-Miesiaca-Audun-Coffee-Kolumbia-Hugo-Yopez - jeśli ktoś próbował kiedyś Kolumbii i kaw z Ameryki wypalanych przez Auduna ten wie, że to zawsze dobre ziarna. Polecam wszystkim, szczególnie że cena też do siebie zachęca ;)

Espresso: http://www.coffeedesk.pl/search/pantano/   - tutaj daliśmy Wam 2 gramatury do wyboru, 250g i 1kg dla tych którzy piją więcej kawy i lubią się pobawić przy ekspresie ze znalezieniem idealnych ustawień. :)

Od tego miesiąca zmieniliśmy również nieco zasady w kwestii darmowej wysyłki. Teraz darmowa dostawa od 99 zł dotyczy również wysyłki UPS przy płatności z góry :)

Pozdrawiam!

www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline krystians Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6160
    • Lens tru3
  • Ekspres: ap, fp, moka, phin, tygielek, v60-2, Kalita, Kompresso
  • Młynek: Kinu m47, Wilfa Uniform
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1141 dnia: 10 Listopad 2016, 13:03:08 »
Gratuluję wygranych! Chociaż jestem przeciwnikiem konkursów z głosowaniem publiczności, to jednak zawsze sukces

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1142 dnia: 10 Listopad 2016, 13:04:41 »
Gratuluję wygranych! Chociaż jestem przeciwnikiem konkursów z głosowaniem publiczności, to jednak zawsze sukces

Dzięki!!! :) Cieszymy się bardzo że mamy taką rzeszę prawdziwych fanów :)

Natomiast coś w tym jest co mówisz, z plebiscytami jest jak z demokracją, nie jest najlepsza ale nic lepszego nie wymyślono :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline krystians Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6160
    • Lens tru3
  • Ekspres: ap, fp, moka, phin, tygielek, v60-2, Kalita, Kompresso
  • Młynek: Kinu m47, Wilfa Uniform
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1143 dnia: 10 Listopad 2016, 13:07:57 »
Myślę że wymyślono, może w polityce trudno to zrealizować, ale w konkursach zdaje nieźle egzamin jury ekspertów z różnych kręgów ;)
Głosowania internetowe mają głównie zaletę marketingową.
« Ostatnia zmiana: 10 Listopad 2016, 13:10:41 wysłana przez krystians »

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1144 dnia: 10 Listopad 2016, 13:11:16 »
Myślę że wymyślono, może w polityce trudno to zrealizować, ale w konkursach zdaje nieźle egzamin jury ekspertów z różnych kręgów ;)

Tak, tzn dla mnie tak, ale czego by się nie wybrało to i tak kończy się kontrowersjami (nie wiadomo kto wybierał, w jury jest ktoś kto mnie nie lubi itd itp). :)

Tak czy siak cieszymy się i lecimy dalej :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1145 dnia: 15 Listopad 2016, 10:27:26 »
Cześć!
Właśnie odpaliliśmy drobną promocję zanim na dobre zaczniemy Was rozpieszczać pod koniec listopada i w grudniu ;)
Tym razem jest okazja do spróbowania kaw od Solberg&Hansen, świetne ziarno do przelewów i espresso, ceny niektórych kaw poszły nawet o 35% w dół :)
Do tego dołożyliśmy jeszcze herbatki również od S&H w obniżonych cenach, zapraszamy!

http://www.coffeedesk.pl/promotion/solberg/
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1146 dnia: 18 Listopad 2016, 11:38:04 »
Hej,
dzisiaj mam dla Was całkiem przyjemną promocję na wszystkie akcesoria marki Chemex 15% rabatu dla wszystkich do niedzieli włącznie (20.11) :)  http://www.coffeedesk.pl/promotion/chemex/

Dodatkowo mały smaczek dla fanów rysunków na paczkę (a wiem, że jest tutaj Was paru:) ) dzisiaj 18.11 rysujemy na paczkach co tylko sobie wymyślicie , wystarczy wpisać w komentarzu do zamówienia życzenie :).

www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Sala Mężczyzna

  • Wiadomości: 378
  • Ekspres: ASCASO ARC; Chemex, Aeropress; Drip V01;02; Phin
  • Młynek: Mahlkonig Tanzania; MKIII
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1147 dnia: 18 Listopad 2016, 15:17:26 »
Rekord dostawy chyba ostatnio pobiliście. Zamówienie złożone o 11 a w Poznaniu o 16 tego samego dnia z mega fajnym gratisem. WIELKIE DZIĘKI :)

Offline dziewiecset Mężczyzna

  • Wiadomości: 463
  • Ekspres: Kalita Wave 185, V60-01, Bialetti, Chemex, AP, December Dripper
  • Młynek: Baratza Sette 270W, Aergrind, 1zpresso K-Ultra
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1148 dnia: 18 Listopad 2016, 16:47:49 »

Mój kot nie pozwala mi się pozbyć tego kartona, jego ulubiony ;-)



Szkoda z tymi Chemexami, zamówiłem już gdzie indziej, a tak to bym wszystko w konewką zabrał :( na przyszłość będę się targował na PW z Wami :-)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1149 dnia: 21 Listopad 2016, 09:05:39 »

Mój kot nie pozwala mi się pozbyć tego kartona, jego ulubiony ;-)


Szkoda z tymi Chemexami, zamówiłem już gdzie indziej, a tak to bym wszystko w konewką zabrał :( na przyszłość będę się targował na PW z Wami :-)

Oj :( No nic, w razie czego śmiało pisz, zawsze staram się coś wymyślić :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1150 dnia: 21 Listopad 2016, 09:06:21 »
Rekord dostawy chyba ostatnio pobiliście. Zamówienie złożone o 11 a w Poznaniu o 16 tego samego dnia z mega fajnym gratisem. WIELKIE DZIĘKI :)

Tego samego dnia?:) Teraz to nawet ja jestem w szoku że tak szybko, a nie następnego dnia o 16 przypadkiem?:)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Sala Mężczyzna

  • Wiadomości: 378
  • Ekspres: ASCASO ARC; Chemex, Aeropress; Drip V01;02; Phin
  • Młynek: Mahlkonig Tanzania; MKIII
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1151 dnia: 21 Listopad 2016, 09:09:56 »
Nie,  tego samego dnia na 100%.
Ktoś od Was w drodze do Poznania podrzucił :).

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1152 dnia: 21 Listopad 2016, 09:22:53 »
Nie,  tego samego dnia na 100%.
Ktoś od Was w drodze do Poznania podrzucił :).

Ahhh :D już wszystko wiem, no nic nie pozostaje mi powiedzieć w imieniu chłopaków że nie ma za co :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline JanekdF Mężczyzna

  • Wiadomości: 710
  • Ekspres: Expobar Office Control, Cafelat Robot, alternatywy
  • Młynek: Aergrind, Hiku, projekt własny, stare stożki
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1153 dnia: 23 Listopad 2016, 23:35:20 »
dzisiaj 18.11 rysujemy na paczkach co tylko sobie wymyślicie
Dziękuję za kocio-kawowy rysunek, niestety nie zrobiłem fotografii ;)
Who ever would call a machine in Italy "Cappuccino Amore"? - F.C.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1154 dnia: 24 Listopad 2016, 15:39:04 »
Cześć!
Rzadko kiedy zapowiadamy coś wcześniej, ale uznałem że to może być dobra informacja dla tych którzy planują zakupy akcesoriów lub kawki/herbaty dziś lub w najbliższych dniach :)
Mianowicie od 25.11 do 28.11 włącznie startujemy z promocją Black Weekend, czyli wielką wyprzedażą w naszym sklepie. Mamy ponad 400 produktów w obniżonych cenach nawet do 50%. Staraliśmy się obniżać ceny tak bardzo jak to możliwe, bo w końcu taka jest idea Black Friday/weekend. :) Znajdziecie od jutra prawie cały przekrój naszego asortymentu, kawy, herbaty, akcesoria, młynki i nawet jakiś ekspres się znalazł ;)

Tak więc zapraszam do nas już w piątek sekundę po północy :)
www.coffeedesk.pl

A tutaj link pod którym znajdziecie wszystkie przecenione produkty w trakcie trwania promocji (będzie aktywny w dniach 25-28.11): http://www.coffeedesk.pl/promotion/black-weekend/

 
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi