Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 836793 razy)

Offline Felix Mężczyzna

  • Wiadomości: 288
  • Ekspres: Melitta Excellent 3.0, AeroPress, V60, Largo, Gabi, Wilfa Pour Over
  • Młynek: Feldgrind, Tchibo
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1095 dnia: 02 Październik 2016, 22:28:21 »
@Deskowy, można prosić o więcej informacji o nowym młynku Wilfa? :kwiat:
Życie to ciągła walka. Do obiadu z głodem, po obiedzie ze snem.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1096 dnia: 03 Październik 2016, 10:17:23 »
@Deskowy, można prosić o więcej informacji o nowym młynku Wilfa? :kwiat:

Badamy dokładnie tą sprawę żeby mieć 100% prawidłowe informacje, myślę że dziś/jutro będę wiedział znacznie więcej. :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline intersekt Mężczyzna

  • Wiadomości: 374
    • Blog o kawie CoffeeTribune
  • Ekspres: Rocket CELLINI V3 PID || Alternatywy: Chemex, Hario V60-01&02, Kalita 155, Melitta, Aeropress, Phin, Bialetti Moka Express 3tz, Bonavita
  • Młynek: EUREKA Mignon, BARATZA Encore, COMANDANTE MK3, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1097 dnia: 03 Październik 2016, 10:46:33 »
@Deskowy, można prosić o więcej informacji o nowym młynku Wilfa? :kwiat:

Czy chodzi o ten model Wilfy http://www.warriorcoffee.com/product/80/wilfa-svart-aroma-coffee-grinder-cgws-130b?
Blog o kawie: coffeetribune.pl || Moje zdjęcia: https://500px.com/michaldmorawski

Offline Felix Mężczyzna

  • Wiadomości: 288
  • Ekspres: Melitta Excellent 3.0, AeroPress, V60, Largo, Gabi, Wilfa Pour Over
  • Młynek: Feldgrind, Tchibo
Życie to ciągła walka. Do obiadu z głodem, po obiedzie ze snem.

Offline ziarenko

  • Wiadomości: 929
  • Ekspres: Ascaso Dream Electronic, Kitty 6tz, Bialetti Mukka Express, drip Tiamo, Coffee Press Tiamo, Chemex
  • Młynek: Eureka Mignon Single Dose, i-2 mini, Comandante MK3
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1099 dnia: 03 Październik 2016, 11:15:11 »
Nowy model Wilfy od starego różni się chyba tylko/aż silnikiem. No bo kolor i cena to oczywistość

Offline altharr Mężczyzna

  • Wiadomości: 39
  • Ekspres: Kazak Rota, Aeropress, V60-02
  • Młynek: Eureka Mignon Turbo, Fiorenzato F4 Filter, Comandante C40 IH
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1100 dnia: 03 Październik 2016, 12:06:29 »
Ciekaw jestem bardzo tego nowego modelu. Jedyne co mi w "starej" Wilfie przeszkadzało to częste zacięcia na jasnych ziarnach. W zeszłym tygodniu pojechała więc do Coffeedesku do sprawdzenia.

W tym miejscu chciałbym wyrazić słowa uznania dla Zespołu Coffeedesku. Po pierwsze sami napisali do mnie z propozycją odesłania młynka do ekspertyzy. Po drugie wystarczyła chwila rozmowy na infolinii z przemiłą Panią Anią i po kilku minutach mailem otrzymałem etykietę do zamówienia kuriera z instrukcją odesłania młynka do ekspertyzy.
Bardzo chciałbym aby taki poziom obsługi stał się normą w naszym kraju a Coffeedeskowi życzę serdecznie aby przybywało mu kolejnych Klientów, których będzie mógł tak rozpieszczać;)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1101 dnia: 03 Październik 2016, 12:16:22 »
Ok, mam oficjalne informacje (woleliśmy spytać u źródła niż próbować samemu wnioskować).
I co następuje, nasze podejrzenia się sprawdzają, tak jak wcześniej wspominaliście. Czarny młynek ma nowy silnik, który jest wolniejszy, przez to młynek dokładniej mieli wg producenta.
Poza tym więcej różnic stricte technicznych nie stwierdzono ;).

Altharr, taka praca i zawsze staramy się obsługiwać wszystkich tak jak sami chcielibyśmy być obsługiwani ;) Dzięki za dobre słowo, szczególnie w poniedziałek :D
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Felix Mężczyzna

  • Wiadomości: 288
  • Ekspres: Melitta Excellent 3.0, AeroPress, V60, Largo, Gabi, Wilfa Pour Over
  • Młynek: Feldgrind, Tchibo
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1102 dnia: 03 Październik 2016, 13:18:54 »
@Deskowy dzięki wielkie. Czy jesteście w stanie zrobić porównanie, czy i jak ten wolniejszy silnik przekłada się na hałas podczas pracy młynka?
"Stara" wersja jest wciąż dostępna na stronie producenta, więc wygląda na to, że przynajmniej przez jakiś czas można będzie wybierać.
Życie to ciągła walka. Do obiadu z głodem, po obiedzie ze snem.

Offline DrUsagi Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6342
  • Ekspres: Conti CC100 PM, FE-AR La Peppina, Arrarex Caravel, alternatywa, w renowacji: Pedretti KIM Express
  • Młynek: Gastronomiczne 65mm, małe stożki głównie pod alternatywę
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1103 dnia: 03 Październik 2016, 13:29:25 »
A czarny nie ma 130W zamiast 160W jak w srebrnym?
LMWDP #469

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1104 dnia: 03 Październik 2016, 14:01:01 »
@Deskowy dzięki wielkie. Czy jesteście w stanie zrobić porównanie, czy i jak ten wolniejszy silnik przekłada się na hałas podczas pracy młynka?
"Stara" wersja jest wciąż dostępna na stronie producenta, więc wygląda na to, że przynajmniej przez jakiś czas można będzie wybierać.

Tak, postaramy się zrobic porównanie, albo chociaż nieoficjalny test, żeby mieć wiedzę co i jak.
natomiast srebrna wersja bedzie ciągle dostępna, więc można wybierać z dwóch rodzajów.
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline pawelk

  • Wiadomości: 11
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1105 dnia: 03 Październik 2016, 14:57:44 »
A kiedy można się spodziewać nowej kawy miesiąca?  ???

Offline D4rK89 Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 506
  • Ekspres: V60, Kalita, Aeropress, Acaia
  • Młynek: Comandante MK3
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1106 dnia: 04 Październik 2016, 17:07:00 »
Odebrałem dziś paczuszkę z kawami - Dziękuję Coffeedesk.

Zgłaszam, że paczka była otwarta - na szczęście nic nie brakuje.
Widziałem już tutaj takie zgłoszenie - podejrzane.

Offline Spinacz Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 4826
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1107 dnia: 04 Październik 2016, 20:08:33 »
Może to jakiś kolekcjoner gratisów?  :jezyk:

Offline intersekt Mężczyzna

  • Wiadomości: 374
    • Blog o kawie CoffeeTribune
  • Ekspres: Rocket CELLINI V3 PID || Alternatywy: Chemex, Hario V60-01&02, Kalita 155, Melitta, Aeropress, Phin, Bialetti Moka Express 3tz, Bonavita
  • Młynek: EUREKA Mignon, BARATZA Encore, COMANDANTE MK3, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1108 dnia: 04 Październik 2016, 20:11:26 »
Ja mam taką teorię, że widząc kota na paczce, kurier z przekory i zawodowego profesjonalizmu upewnia się czy aby Deskowi na lewo nie handlują jakimś żywym inwentarzem w postaci kotów  [emoji38]  :uklony:
Blog o kawie: coffeetribune.pl || Moje zdjęcia: https://500px.com/michaldmorawski

Offline rafkorn

  • Wiadomości: 5
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1109 dnia: 05 Październik 2016, 09:31:01 »
A u mnie paczka była cała, ale za to opakowanie (czekolady do picia) było częściowo otwarte...
Była kupiona w outlecie z krótkim terminem ważności, więc może to taki urok tych produktów.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi