Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 842127 razy)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1020 dnia: 08 Czerwiec 2016, 09:20:44 »
Nie wiem czy tylko ja tak mam i jaki jest powód ale z Tapatalka nie mogę wejść na żaden z Waszych linków... wyskakuje jakiś ti.tradetracker.net... inne linki działają...

Dzięki za cynk, sprawdzimy! :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline picasso83 Mężczyzna

  • Wiadomości: 502
  • Ekspres: Profitec Pro 500 PID, Aeropress, Clever Dripper, V60, Phin, tygielek, Chemex, Kalita Wave, French Press Bodum, Hario Mizudashi, Hario V60 Ice Coffee Maker, Gabi Master A
  • Młynek: Ceado E6P, Ręczne: Comandante Nitro Blade, Kinu M47 Phoenix, Aergrind, PeDe, Dienes
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1021 dnia: 09 Czerwiec 2016, 12:58:55 »
Właśnie odebrałem wczoraj zamówioną przesyłkę paczkomatową- czyli tradycyjnie dla Was bardzo szybko wysłane. Dzięki  :kwiat:
Zauważyłem na swoim przykładzie niestety, że macie podaną złą datę palenia Rwandy Buf Remera od Solberga&Hansena  :Bicz: Na stronie jest podana data palenia 14.04, a na opakowaniu kawy 1.03 :chory2:
2 miesiące po paleniu w przypadku kawy do dripa jest dla mnie ok, ale 3 to już nie za bardzo :( Poza tym w miejscu nad zippem, gdzie się odrywa górną część opakowania było niewielkie naderwanie i zipp nie był zamknięty- więc kawa  miała kontakt z powietrzem i z pewnością w jakimś tam stopniu ucierpiała pod kątem świeżości :(

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1022 dnia: 10 Czerwiec 2016, 09:40:44 »
Właśnie odebrałem wczoraj zamówioną przesyłkę paczkomatową- czyli tradycyjnie dla Was bardzo szybko wysłane. Dzięki  :kwiat:
Zauważyłem na swoim przykładzie niestety, że macie podaną złą datę palenia Rwandy Buf Remera od Solberga&Hansena  :Bicz: Na stronie jest podana data palenia 14.04, a na opakowaniu kawy 1.03 :chory2:
2 miesiące po paleniu w przypadku kawy do dripa jest dla mnie ok, ale 3 to już nie za bardzo :( Poza tym w miejscu nad zippem, gdzie się odrywa górną część opakowania było niewielkie naderwanie i zipp nie był zamknięty- więc kawa  miała kontakt z powietrzem i z pewnością w jakimś tam stopniu ucierpiała pod kątem świeżości :(

Taka sytuacja jest niedopuszczalna, zawsze staramy się pakować zamówienia z najwyższą starannością. Data palenia kawy to najprędzej po prostu błąd magazyniera, który przy nowej dostawie nie zauważył na półce starszej kawy.  :-\
Skontaktuj się proszę bezpośrednio z naszym biurem obsługi klienta, najlepiej mailowo podając numer zamówienia - na pewno cała sytuacja zostanie szybko wyjaśniona i rozwiązana na Twoją korzyść  :kwiat:
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline picasso83 Mężczyzna

  • Wiadomości: 502
  • Ekspres: Profitec Pro 500 PID, Aeropress, Clever Dripper, V60, Phin, tygielek, Chemex, Kalita Wave, French Press Bodum, Hario Mizudashi, Hario V60 Ice Coffee Maker, Gabi Master A
  • Młynek: Ceado E6P, Ręczne: Comandante Nitro Blade, Kinu M47 Phoenix, Aergrind, PeDe, Dienes
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1023 dnia: 13 Czerwiec 2016, 22:59:43 »
Jestem pod wrażeniem Waszej reakcji na zaistniałą sytuację [emoji106] Jeszcze tego samego dnia otrzymałem potwierdzenie przesyłki z nową kawką, a dziś ją odebrałem  i  okazała się jeszcze świeższa niż w opisie na stronie sklepu. Prezentujecie klasę światową w kwestii obsługi klienta  :uklony:

Offline FilipG

  • Wiadomości: 153
  • Ekspres: Kalita,Chemex, ROBOT, LMLM
  • Młynek: Mk3, EUREKA atom
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1024 dnia: 14 Czerwiec 2016, 10:58:42 »
Witam,
Jaka cena dla forumowicza za Comandante MK3 w drewnie?

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1025 dnia: 14 Czerwiec 2016, 11:00:10 »
Cześć Filip, odezwij się do nas w wiadomości prywatnej, coś wymyślimy  O0
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1026 dnia: 16 Czerwiec 2016, 15:22:30 »
Hej!
O tym, że jest ogólnogalaktyczna zbiórka na wsparcie startu w mistrzostwach świata baristów dla Rojes pewnie już wiecie, ale mam jeszcze przypominajkę małą :)

Mianowicie też dołączyliśmy do tej akcji organizowanej przez REBEL i dorzuciliśmy kilka fajnych gadżetów które możecie odebrać w zamian za wsparcie, fajne Dripperki z grawerem "Rojes", KeepCupy z grawerem i dzbanki do mleka :)

Zachęcam Was gorąco do wspierania, nie trzeba wielkich kwot żeby pomóc Agnieszce w drodze na podium! :)

https://wspieram.to/rojes
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Spinacz Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 4826
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1027 dnia: 16 Czerwiec 2016, 15:57:24 »
Nie tylko wiemy, ale też wspieramy :) Co prawda w wersji sprzed Waszej inicjatywy ale liczy się "kasa" i satysfakcja a nie nagroda

Offline tored Mężczyzna

  • Wiadomości: 260
  • Ekspres: V60-2, Melitta, Phin, Aeropress, G.A.T 2tc, G.A.T 6tc
  • Młynek: Kinu M47
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1028 dnia: 19 Czerwiec 2016, 15:43:01 »
Cześć
Czy można liczyć na jakiś (chociaż 1% :P ) rabat przy zakupie wilfy wscg-2 + jakiejś kawki dla aktywnego obserwatora forum, czy cena jest już wystarczająco atrakcyjna ? ;)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1029 dnia: 20 Czerwiec 2016, 08:13:42 »
Cześć Tored, skontaktuj się z nami w wiadomości prywatnej w tej sprawie  8)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline pafcio0 Mężczyzna

    • Nanopalarnia Toruńska :)
  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2373
  • Ekspres: Profitec Pro 300, Arrarex Caravel, Alternatywy
  • Młynek: Niche Zero, Sculptor 064, Fiorenzato F6d, armia ręcznych
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1030 dnia: 23 Czerwiec 2016, 12:14:41 »
Kiedy wróci tęcza Loveramicsów?

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1031 dnia: 23 Czerwiec 2016, 12:33:48 »
Spodziewamy się dostawy do końca tygodnia  :taniec:
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline lubusz Mężczyzna

  • Wiadomości: 495
  • Ekspres: FE-AR La Peppina, Aeropress, Hario, Kalita
  • Młynek: Mazzer Mini Electronic Type A, Baratza Precisio
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1032 dnia: 23 Czerwiec 2016, 13:28:50 »
To i ja się zapytam. Kiedy wróci La Cabra ?

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1033 dnia: 23 Czerwiec 2016, 13:31:57 »
Chcąc oferować zawsze najświeższą kawę czasem musimy poczekać chwilkę na dostawę, aktualnie przyjechała do nas dostawa od Rubensa Gardelli, Rocket Bean oraz Kofi Brand.  O0
La Cabra planuje nas odwiedzić za około dwa tygodnie.
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline lubusz Mężczyzna

  • Wiadomości: 495
  • Ekspres: FE-AR La Peppina, Aeropress, Hario, Kalita
  • Młynek: Mazzer Mini Electronic Type A, Baratza Precisio
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1034 dnia: 23 Czerwiec 2016, 15:01:31 »
La Cabra planuje nas odwiedzić za około dwa tygodnie.
Cieszę się. Warto poczekać.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi