Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 836868 razy)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1005 dnia: 23 Maj 2016, 09:05:41 »
Ostatnio zakupiłem filiżanki do espresso były super zabezpieczone i oczywiście w super pudełku  :ok:. Ale się przestraszyłem gdy otworzyły się drzwiczki Paczkomatu, a tam otwarta paczka  :wow2: Szybko zacząłem sprawdzać i się okazało że wszystko się zgadza, i niczego nie brakuje. Paczka otworzyła się w transporcie. Prawdopodobnie ktoś zahaczył z boku tam, gdzie są nacięcia ułatwiające otwarcie.


:O
Nie dobrze że tak się stało, nie zrobiłeś zdjęcia paczki? Moglibyśmy sprawdzić co tam się podziało.
Cieszę się, że zawartość nietknięta, ale na Paczkomaty zwracamy mocno uwagę bo bywały czasem różne przygody.

www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1006 dnia: 23 Maj 2016, 11:00:31 »
Hej
Nieco z innej beczki, bo mam ogłoszenie dot. używanego sprzętu. :)
Mianowicie, posiadamy na sprzedaż młynek Eureka Zenith 60E
W bardzo dobrym stanie, licznik pokazuje 1800 przemielonych doz, więc można powiedzieć że ma przed sobą jeszcze mnóóóstwo dobrego do zrobienia. :) Młynek był używany w naszej kawiarni, ale na części szkoleniowej, stąd taki niski przebieg.

Tutaj link do opisu młynka: http://www.coffeedesk.pl/product/924/Eureka-Zenith-Club-60E-Czarny

Proponujemy cenę 1200zł brutto., wystawiamy fakturkę rzecz jasna. :)

Tutaj "real" zdjęcie, zainteresowanym prześlemy bardziej szczegółowe fotki z każdej możliwej strony:
 
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline WitekN Mężczyzna

  • Wiadomości: 79
  • Ekspres: Różne Bialetti, AP, phin, V60-2, Konewki: Brewista, Tchibo
  • Młynek: Severin 3873, Porlex mini, Fio F4E nano, Xeoleo 50, MYM54
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1007 dnia: 23 Maj 2016, 16:34:26 »
Nie dobrze że tak się stało, nie zrobiłeś zdjęcia paczki? Moglibyśmy sprawdzić co tam się podziało. Cieszę się, że zawartość nietknięta, ale na Paczkomaty zwracamy mocno uwagę bo bywały czasem różne przygody.
Jeden z narożników został lekko zgnieciony (górny po przekątnej paczki) i wtedy chyba puściło w wyniku naprężeń na tych nacięciach do łatwego otwierania paczki. :)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1008 dnia: 24 Maj 2016, 08:34:40 »
Nie dobrze że tak się stało, nie zrobiłeś zdjęcia paczki? Moglibyśmy sprawdzić co tam się podziało. Cieszę się, że zawartość nietknięta, ale na Paczkomaty zwracamy mocno uwagę bo bywały czasem różne przygody.
Jeden z narożników został lekko zgnieciony (górny po przekątnej paczki) i wtedy chyba puściło w wyniku naprężeń na tych nacięciach do łatwego otwierania paczki. :)


Dzieki za informację, w razie gdyby Tobie i komukolwiek z tutaj obecnych się takie coś przytrafiło w przyszłości to prosimy o przesyłanie zdjęć na PW lub na maila :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Marcinnnn

  • Wiadomości: 3
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1009 dnia: 24 Maj 2016, 12:30:30 »
Też ostatnio przytrafiła mi się taka sytuacja z otwartą paczką od Was. Paczkomat. Na szczęście wszystko całe w środku :) zdjęć nie ma :)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka


Offline maro

  • Wiadomości: 969
  • Ekspres: Vibiemme Domobar, Wega mini, Harrio V60, Hario syphon, Chemex, Eva Solo, Bodum FP, Bialetti, G.A.T. Phin, Rancilio Epoca, Faema Enova, Isomac Tea II,
  • Młynek: Baratza Preciso, Peugeot, Hario Skerton, Faema
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1010 dnia: 24 Maj 2016, 18:40:24 »
Paczkomat.
No niestety paczkomaty od jakiegoś czasu mocno nawalają w Krakowie. Ostatnio przez 7 dni otrzymywałem maile że "paczkomat jest przepełniony". Wcześniej też tak bywało w okolicach świąt, mikołaja itp... ale teraz to już norma. Ja już z paczkomatów nie korzystam - niestety.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1011 dnia: 01 Czerwiec 2016, 15:12:25 »
Hej Kawosze! :)
Wiem, że jest tutaj trochę amatorów espresso i kaw nieco ciemniejszych niż trzeciofalowe "wynalazki", dlatego zrobiliśmy drobną promocję na kawy Arcaffe, od dziś do 14 czerwca rabat 10% na wszystkie kawki marki Arcaffe. :)

Zapraszamy i smacznego!

http://www.coffeedesk.pl/nasze-marki/arcaffe/
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1012 dnia: 02 Czerwiec 2016, 14:30:50 »
Cześć! :)

Dzisiaj krótki komunikat, bo towar zupełnie niszowy (chociaż może nie do końca), ale może ktoś się zainteresuje przy poszukiwaniach sprzętu do domu, albo kawiarni ;) Mianowicie, jeśli byście szukali młynków Mahlkonig takich jak EK-43 czy Peak to zapraszamy, mamy na stanie po kilka sztuk tych młynków :)

http://www.coffeedesk.pl/nasze-marki/mahlkonig/
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Spinacz Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 4826
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1013 dnia: 03 Czerwiec 2016, 07:34:00 »
Wziąłbym, nawet oba ale... trochę zbyt wiele tych cyferek w cenie  :evil:

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1014 dnia: 03 Czerwiec 2016, 08:58:12 »
Wziąłbym, nawet oba ale... trochę zbyt wiele tych cyferek w cenie  :evil:

Dam Ci rabat! :D Ale podejrzewam, że mimo wszystko ilość zer się mocno nie zmieni :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Spinacz Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 4826
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1015 dnia: 03 Czerwiec 2016, 09:08:45 »
Haha, tego rabatu musiałoby być z 90%  :mrgreen:
Niemniej, może kiedyś doczekam czasów, gdy któryś z nich stanie na moim blacie kuchennym  :evil:

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1016 dnia: 03 Czerwiec 2016, 14:25:44 »
Czołem! Dzisiaj nieco "normalniejsze" wiadomości, tzn na przeciętną kieszeń kawopijcy :)

Przyjechała do nas dostawa z Duńskiej palarni La Cabra
Wyśmienite ziarenka, które urzekną Was smakiem i aromatem. :) Żeby potwierdzić dobrą jakość napiszę tylko, że Sławek Saran, Mistrz Polski Brewers Cup, wygrał mistrzostwa właśnie na kawie z La Cabra, konkretnie Etiopii Nano Challa. :)

zapraszamy do zakupów bo ilość mocno limitowana w tej chwili!
http://www.coffeedesk.pl/nasze-marki/la-cabra/
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1017 dnia: 07 Czerwiec 2016, 15:21:12 »
Hej!
Dobra wiadomość dla cierpliwych, czekających na młynki. Mianowicie, Wilfa już wróciła do nas, zapraszamy do zakupów! :)

http://www.coffeedesk.pl/product/2294/Wilfa-Svart-Wscg-2-Mlynek-Automatyczny
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline michiamoGregorio Mężczyzna

  • Wiadomości: 56
  • Ekspres: kawiarka, tygielek, FP, V60-02, phin, Aeropress, The Gabi Master
  • Młynek: Wilfa Svart WSCG-2
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1018 dnia: 07 Czerwiec 2016, 19:16:00 »
Nie wiem czy tylko ja tak mam i jaki jest powód ale z Tapatalka nie mogę wejść na żaden z Waszych linków... wyskakuje jakiś ti.tradetracker.net... inne linki działają...

Offline DrUsagi Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6342
  • Ekspres: Conti CC100 PM, FE-AR La Peppina, Arrarex Caravel, alternatywa, w renowacji: Pedretti KIM Express
  • Młynek: Gastronomiczne 65mm, małe stożki głównie pod alternatywę
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1019 dnia: 07 Czerwiec 2016, 19:26:22 »
U mnie to samo.
LMWDP #469

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi