Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 837085 razy)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #885 dnia: 12 Luty 2016, 12:37:11 »
Dzięki za szybką wysyłkę :) Nie mniej czekoladka z manufaktury to idealny przykład na "oczekiwania, a rzeczywistość"


Sprawdziliśmy czekolady, które mamy u siebie i stwierdzamy, że rzeczywiście mogą różnić się wyglądem. Jednak różnica jest w tym, że w przypadku zdjęcia na stronie po prostu truskawki są pokruszone, w nowych czekoladach w dużych kawałkach.  Zapewniamy, że pomimo różnic wizualnych są pyszne! Obawiam się, że na półkę nie wrócą w całości ...  :ogien:
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Sala Mężczyzna

  • Wiadomości: 378
  • Ekspres: ASCASO ARC; Chemex, Aeropress; Drip V01;02; Phin
  • Młynek: Mahlkonig Tanzania; MKIII
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #886 dnia: 12 Luty 2016, 12:40:11 »
Niestety tak jest w większości przypadków, zdjęcia na opakowaniach vs rzeczywistość.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka


Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #887 dnia: 17 Luty 2016, 12:21:37 »
Hej!
Dzisiaj wyyyyjątkowy dzień dla Coffeedesk i chyba większości z Was, DZIEŃ KOTA! :)
Pewnie nie wszyscy są ich wielkimi fanami, ale to nie szkodzi bo mamy kod rabatowy dla każdego.
Kod rabatowy: Kot Rabatowy
Daje Wam 20zł rabatu przy zakupach na minimum 99zł. :)

Zapraszamy!
www.coffeedesk.pl

www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline ziarenko

  • Wiadomości: 929
  • Ekspres: Ascaso Dream Electronic, Kitty 6tz, Bialetti Mukka Express, drip Tiamo, Coffee Press Tiamo, Chemex
  • Młynek: Eureka Mignon Single Dose, i-2 mini, Comandante MK3
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #888 dnia: 23 Luty 2016, 09:35:35 »
@Deskowy- za sposób i szybkość z jaką rozwiązałeś problem z moim zamówieniem powinieneś nosić majtki na spodniach....Supermenie  :szampan: Szczególne podziękowania dla Łukasza K.  :szampan:

Offline Sala Mężczyzna

  • Wiadomości: 378
  • Ekspres: ASCASO ARC; Chemex, Aeropress; Drip V01;02; Phin
  • Młynek: Mahlkonig Tanzania; MKIII
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #889 dnia: 24 Luty 2016, 19:59:31 »
Wczoraj zamówione a dziś się już przelewa Wielki plus za szybkość.
I kotek się znalazł [emoji3]

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #890 dnia: 24 Luty 2016, 22:20:54 »
Bez kota żadne przelewki  :hihihi: Teraz są specjalnie pilnowane, by z paczek nie zmykały.
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline rafkorn

  • Wiadomości: 5
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #891 dnia: 26 Luty 2016, 15:16:54 »
Hej.
Właściwie nie zabieram głosu (choć to (i nie tylko)... forum często czytam), ale muszę stwierdzić, że po wielu zamówieniach Coffeedesk trochę mnie tym razem zawiódł.

A na początku było jak zwykle, czyli sprawnie i szybko.
Zamówienie, później szybka informacja o przygotowywaniu i w końcu o jego pakowaniu...(był wprowadzony nawet numer przesyłki !!! - tak przynajmniej widniało w moim profilu na stronie).
To tyle dobrego.
Po pięciu dniach !!!, dostaję informację, że brak jest jednak jednego z produktów (a wszystkie miały status - wysyłka w ciągu 24 godzin).
Pech, że wtedy akurat z powodu choroby, mój kontakt "ze światem" był (i jeszcze trochę jest) właściwie znikomy.
Sklep po ponad tygodniu od zamówienia sam zadecydował o wysyłce niepełnego zamówienia, co akurat teraz stanowi dla mnie problem, bo nie mam za bardzo kogo wysłać po jego odbiór (Paczkomat).
Wygląda więc na to, że produkty (a przynajmniej ich część) nie znajdują się na stanie sklepu, a są dopiero sprowadzane.
Cóż, może w handlu, tak się teraz robi dla m.in. obniżania kosztów własnych, a cała sytuacja stanowi przypadek jednostkowy, bo jak dotąd byłem zadowolony.
Sklep może chciał jak najlepiej, ale jednak...


Pozdrawiam.


Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #892 dnia: 26 Luty 2016, 15:24:18 »
Witaj Rafale,

bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji, nie powinna była mieć miejsca  :nienie:

Próbowaliśmy się skontaktować z Tobą już od dnia złożenia zamówienia telefonicznie/mailowo/sms.
Czekolada zamówiona przez Ciebie była dostępna na naszym magazynie w chwili złożenia zamówienia, niestety przy pakowaniu okazało się, że jest w stanie nie nadającym się do wysyłki (nieszczęśliwie był to ostatni egzemplarz  :'( ) Czekaliśmy na kontakt z Twojej strony, jednak z powodu braku reakcji postanowiliśmy wysłać paczkę bez zamówionego produktu, co także wyjaśniliśmy mailowo.

Skontaktuj się z nami w wiadomości prywatnej, postaramy się naprawić zaistniałą sytuację.  :kwiat:

« Ostatnia zmiana: 26 Luty 2016, 15:29:02 wysłana przez Deskowy »
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline piomic

  • Wiadomości: 2588
  • Ekspres: Rocket Cellini Evoluzione
  • Młynek: MSJ
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #893 dnia: 26 Luty 2016, 15:48:53 »
Będzie kot czy nie będzie... Jak dostanę lisa to go własnoręcznie ogolę za to co zrobił mojemu Lancernikowi jesienią.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #894 dnia: 26 Luty 2016, 16:02:55 »
Będzie kot czy nie będzie... Jak dostanę lisa to go własnoręcznie ogolę za to co zrobił mojemu Lancernikowi jesienią.

Nasze lisy to także koty... Tylko w stroju lisa!  O0 Zatem nie ma się czego obawiać, do rękoczynów nie dojdzie ^^
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #895 dnia: 02 Marzec 2016, 12:48:33 »
Hej!
Mamy od dzisiaj super specjalną promocję dla Kobiet, chociaż w gruncie rzeczy jest dla wszystkich, bo każdemu się należy prezent! :)

Od 2 do 8 marca w Coffeedesk Dni Darmowej Dostawy + promocje na fajne produkty:
10% na nowe herbatki w naszej ofercie, czyli Paper&Tea,
10% na całą kategorię Słodkości,
15% na wszystkie Chemexy i filtry do tychże,
15% na wszystkie KeepCup'y.

Zapraszamy! www.coffeedesk.pl

www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline manfred Mężczyzna

  • Wiadomości: 4424
    • Po drugiej stronie szkła...
  • Ekspres: Nie ważne jakie sprzęta ważne jaka kawa.
  • Młynek: ręczny żarnowy
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #896 dnia: 02 Marzec 2016, 13:01:31 »
Kurcze gdzieś czytałem że na asortyment Hario tez będzie jakaś zniżka ale nie wiem gdzie  ::)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #897 dnia: 02 Marzec 2016, 14:23:58 »
Kurcze gdzieś czytałem że na asortyment Hario tez będzie jakaś zniżka ale nie wiem gdzie  ::)

Może nie u nas?:) A potrzebujesz coś? Daj znać na PW, coś wymyślimy.
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Stonish Mężczyzna

  • Wiadomości: 120
  • Ekspres: Bodum Chambord, Hario V60-02, Bonavita Kettle,
  • Młynek: Severin KM 3873
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #898 dnia: 13 Marzec 2016, 14:26:25 »
Może będę trochę bezczelny, ale... Zapowiadają się jakieś dodatkowe rabaty? Czaje się na czajnik Bonavity :-D hihi

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #899 dnia: 16 Marzec 2016, 14:03:08 »
Może będę trochę bezczelny, ale... Zapowiadają się jakieś dodatkowe rabaty? Czaje się na czajnik Bonavity :-D hihi

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka



Hej, tutaj nie ma się co czaić tylko pisać na PW :) Pewnie coś uda się wymyślić. :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi