Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 841368 razy)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #750 dnia: 09 Grudzień 2015, 11:01:57 »
Honor uratowany  ;) , przyszedł 886, a informacja o modelu jest na tabliczce znamionowej na spodzie młynka. Śliczne maleństwo, i stosunkowo ciche. Przy okazji przy porannym espresso zatkałem ekspres :doh: , ustawiłem zbyt drobny przemiał. Znalazł się i kot na opakowaniu ale był nalepiony na folii transportowej, i został niestety zutylizowany  :(

I świetnie, już wczoraj późnym wieczorem rozwikłaliśmy zagadkę, więc byłem pewny że wszystko będzie dobrze :). Dziękujemy za wskazanie błędu, już naprawiliśmy złe zdjęcie i teraz 886 pięknie się wyświetla na stronie.
Niech mieli dobrze i jak najdłużej (a jak się zużyją żarna to zapraszamy, jako oficjalny dystrybutor mamy serwis i zaplecze).

Następnym razem napisz w komentarzu do zamówienia, że prosisz o uszanowanie kota i wrzucenie do środka paczki ;)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Mr.Ed Mężczyzna

  • Wiadomości: 297
  • Ekspres: Rancilio Silvia V4,Bialetti Venus 4tz,Phin
  • Młynek: Bodum Bistro,Baratza Vario
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #751 dnia: 09 Grudzień 2015, 11:07:42 »
W sprawie  kota zrobię przy kolejnym zamówieniu tak, jak napisałeś, a o dostępność i cenę żaren pytałem już telefonicznie jakiś czas temu. Są stosunkowo niedrogie, a wymiana we własnym zakresie to pestka. Mam nadzieję, że sprzedajecie części bez obowiązkowego serwisu ?

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #752 dnia: 09 Grudzień 2015, 11:14:02 »
W sprawie  kota zrobię przy kolejnym zamówieniu tak, jak napisałeś, a o dostępność i cenę żaren pytałem już telefonicznie jakiś czas temu. Są stosunkowo niedrogie, a wymiana we własnym zakresie to pestka. Mam nadzieję, że sprzedajecie części bez obowiązkowego serwisu ?

To prawda, wymiana żaren w Vario i Forte to łatwizna. :)
Oczywiście, możesz kupić same żarna i części i wymienić je na własną rękę
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #753 dnia: 09 Grudzień 2015, 11:14:19 »
I jeszcze jedna wiadomość, dla tych którzy szukają już prezentów na święta, lub dopiero zaczynają myśleć o upominkach dla bliskich. :)

Odpaliliśmy dziś nasz super Poradnik prezentowy! Znajdziecie w nim nasze propozycje prezentów dla najróżniejszych grup, od naszych kochanych Księżniczek, przez Podróżników, Seniorów po Ekscentryków i Fanów designu.

Możecie sprawdzić też nasze propozycje ciekawych upominków dopasowanych do budżetu.

Wszystkie te propozycje możemy również zapakować dla Was na prezent za przysłowiową piątkę (5zł), w elegancki czarny kartonik z oczywiście różową bibułką i gustowym wypełniaczem.

Zapraszam Was do przeglądania naszych propozycji!

www.poradnikprezentowy.pl


www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #754 dnia: 10 Grudzień 2015, 15:18:36 »
Cześć czołem!

Jutro w coffeedesku mamy spoko promocję na kawę, jutro zakupicie mnóstwo smakołyków w cenach obniżonych nawet o 25% ! :)

Dla pełnej jasności przesyłam kompletną rozpiskę:
Kofibrand   -10%
Coffeelab   -10%
Java   -10%
Audun   -15%
Solberg&Hansen   -20%
5 elephant   -10%
Bonanza   -10%
Doubleshot   -10%
Johan&Nystrom   -25%
Gardelli specialty coffee   -20%
Diemme speciality   -20%
Arcaffe   -20%

Warto się jutro pospieszyć, bo pewnie bardzo szybko będą znikać :)

www.coffeedesk.pl
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline siewcu Mężczyzna

  • Wiadomości: 5084
  • Ekspres: LaPa EP
  • Młynek: Aergrind
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #755 dnia: 11 Grudzień 2015, 12:49:04 »
dzisiaj dostałem AP z kawą w gratisie, i miła niespodzianka, bo nie spodziewałem się czegoś aż tak dobrego :)
« Ostatnia zmiana: 11 Grudzień 2015, 12:54:47 wysłana przez siewcu »

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #756 dnia: 11 Grudzień 2015, 13:27:23 »
dzisiaj dostałem AP z kawą w gratisie, i miła niespodzianka, bo nie spodziewałem się czegoś aż tak dobrego :)

:) nie ma za co, poczuliśmy świąteczny klimat i wpadło do kartoników co nieco fajnego
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline korea83 Mężczyzna

  • Wiadomości: 1026
  • Ekspres: Lelit Bianca PL162T
  • Młynek: etzMAX Light T, Timemore Sculptor 078, Kinu M47, Comandante C40 MK4
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #757 dnia: 11 Grudzień 2015, 15:02:15 »
Również bardzo dziękuję za ekstra kawę dołączoną do aero :) Bardzo przyjemna niespodzianka  :ok:

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #758 dnia: 11 Grudzień 2015, 21:00:29 »
Również bardzo dziękuję za ekstra kawę dołączoną do aero :) Bardzo przyjemna niespodzianka  :ok:

Nie ma sprawy :) i w imieniu swoim i obsługi forum zapraszam tutaj częściej, bo można ustrzelić fajne promocje :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Expel Mężczyzna

  • Wiadomości: 894
    • Moje cuda :)
  • Ekspres: Rocket Celini V3 PID, Hario v60, Aeropress, Moka Bialietti 2cup, French Press, Chemex, Mr. Clever, Kalita Wave 155, Phin, Tygielek
  • Młynek: Mazzer Super Jolly, Severin 3873, Porlex Mini, Comandante mk3 Nitro Blade
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #759 dnia: 12 Grudzień 2015, 07:31:34 »
Dotarła waga brewista wraz z kawą :-) faktycznie waga jest malutka, chemex się mieści ale zajmuje cała powierzchnię.  Nie miałem jeszcze czasu jej testować ale już nie mogę się doczekać. Co mnie najbardziej rozsmierzylo, otwieram pączkomat a tam na pudełku wielki katalog: dolce gusto najlepszy prezent pod choinkę. Made my Day :-D

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Offline manfred Mężczyzna

  • Wiadomości: 4425
    • Po drugiej stronie szkła...
  • Ekspres: Nie ważne jakie sprzęta ważne jaka kawa.
  • Młynek: ręczny żarnowy
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #760 dnia: 12 Grudzień 2015, 07:33:08 »
wielki katalog

Katalog papierowy? A nie szkoda papieru przecież wszystko jest na stronie cofidesków.

Offline Expel Mężczyzna

  • Wiadomości: 894
    • Moje cuda :)
  • Ekspres: Rocket Celini V3 PID, Hario v60, Aeropress, Moka Bialietti 2cup, French Press, Chemex, Mr. Clever, Kalita Wave 155, Phin, Tygielek
  • Młynek: Mazzer Super Jolly, Severin 3873, Porlex Mini, Comandante mk3 Nitro Blade
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #761 dnia: 12 Grudzień 2015, 07:52:27 »
Katalog z dolce gusto- dorzucony przez inpost

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka
« Ostatnia zmiana: 12 Grudzień 2015, 08:18:05 wysłana przez Expel »

Offline manfred Mężczyzna

  • Wiadomości: 4425
    • Po drugiej stronie szkła...
  • Ekspres: Nie ważne jakie sprzęta ważne jaka kawa.
  • Młynek: ręczny żarnowy
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #762 dnia: 12 Grudzień 2015, 07:55:01 »
dorzuciny przez inpost

Wszystko rozumiema ;-)

Offline DrUsagi Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6342
  • Ekspres: Conti CC100 PM, FE-AR La Peppina, Arrarex Caravel, alternatywa, w renowacji: Pedretti KIM Express
  • Młynek: Gastronomiczne 65mm, małe stożki głównie pod alternatywę
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #763 dnia: 12 Grudzień 2015, 10:18:47 »
Ten papierowy katalog od CD to świetny przewodnik dla osób nie wiedzących co z czym i jak. No i łatwo komuś sugestię prezentu pokazać.
LMWDP #469

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #764 dnia: 12 Grudzień 2015, 11:27:58 »

Dotarła waga brewista wraz z kawą :-) faktycznie waga jest malutka, chemex się mieści ale zajmuje cała powierzchnię.  Nie miałem jeszcze czasu jej testować ale już nie mogę się doczekać. Co mnie najbardziej rozsmierzylo, otwieram pączkomat a tam na pudełku wielki katalog: dolce gusto najlepszy prezent pod choinkę. Made my Day :-D


Super :) Waga jest mniejsza, ale do domowego użytku myślę że to plus :) W kuchni każdy cm się liczy jak naskładamy tych naszych gadzetów do zaparzania :D
Katalog dolce gusto, to nie nasza sprawka na 100%, chyba trzeba porozmawiać z inpostem... ;)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi