Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 836676 razy)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #675 dnia: 04 Listopad 2015, 09:53:24 »
A ja z herbatą dostałem - tak jak prosiłem - kucyki pony 
Córka w niebo wzięta.

Haha :) to zamówienie było niemałą sensacją, ale staraliśmy się jak mogliśmy :)))


A ja jeszcze przemycę mały newsik. Mianowicie już mamy na stanie cały asortyment WILFA : http://www.coffeedesk.pl/search/wilfa/
W tym bardzo ciekawe drippery, które są swoistym rozszerzeniem koncepcji Clever Dripa. Wykonane z tworzywa, ale bardzo solidne i zwyczajnie ładne. :)
Są też ekspresy przelewowe, które poza bardzo dobrymi wynikami wyglądają rewelacyjnie (szczególnie Wilfa Presisjon).

I do tego jeszcze wjechała dostawa od Baratza, w związku z tym nieco zmieliliśmy ceny, do 10.11 możecie kupić młynek tej marki 15% taniej :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline DrUsagi Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6342
  • Ekspres: Conti CC100 PM, FE-AR La Peppina, Arrarex Caravel, alternatywa, w renowacji: Pedretti KIM Express
  • Młynek: Gastronomiczne 65mm, małe stożki głównie pod alternatywę
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #676 dnia: 04 Listopad 2015, 10:12:42 »
Haha  to zamówienie było niemałą sensacją, ale staraliśmy się jak mogliśmy )
Następnym razem wybiorę konkretnego kucyka - wiec już możecie ćwiczyć :P
LMWDP #469

Offline donkiszot Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 7056
  • Ekspres: v X ) ( ū \≈/ ] [ \ . / [↗ '] …
  • Młynek: C40MK3; Aergrind; KM3873; Wilfa; Santos Silent
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #677 dnia: 04 Listopad 2015, 13:02:10 »
które są swoistym rozszerzeniem koncepcji Clever Dripa
I Moccamastera (teraz już chyba tylko w wersji dużej, albo w ogóle z tego rezygnują?). Ale widzę, że Wilfa wrzuciła też ten dripper do swojego przelewu. :ok:

wiec już możecie ćwiczyć
Zdaje się kto inna tam trzyma za kredki. ;) :jezyk: :blue:
« Ostatnia zmiana: 04 Listopad 2015, 13:09:53 wysłana przez donkiszot »

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #678 dnia: 04 Listopad 2015, 13:22:13 »
które są swoistym rozszerzeniem koncepcji Clever Dripa
I Moccamastera (teraz już chyba tylko w wersji dużej, albo w ogóle z tego rezygnują?). Ale widzę, że Wilfa wrzuciła też ten dripper do swojego przelewu. :ok:

wiec już możecie ćwiczyć
Zdaje się kto inna tam trzyma za kredki. ;) :jezyk: :blue:

Tak, są takie w ich przelewowcach. Ale jak komuś się nie spieszy i ceni sobie 100% kontroli w polewaniu to taki dripper jest jak znalazł. :)

A z kredkami nigdy nie wiadomo, tutaj różne przetasowania się odbywają, więc może i ja jakieś kuce będę po nocach rysował :D
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #679 dnia: 16 Listopad 2015, 13:14:53 »
Hej!
Mamy delikatną promocję na kawkę, a dokładniej -20% na kawy Johan&Nystrom i Diemme (w tym Gli Speciali) :)
Kod rabatowy: MojaKawa

http://www.coffeedesk.pl/search/diemme/
http://www.coffeedesk.pl/nasze-marki/johan-and-nystrom/

Kod jest jednorazowy i nie łączy się z innymi promocjami, ważny do 23.11.2015

Zapraszam!
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline ziarenko

  • Wiadomości: 929
  • Ekspres: Ascaso Dream Electronic, Kitty 6tz, Bialetti Mukka Express, drip Tiamo, Coffee Press Tiamo, Chemex
  • Młynek: Eureka Mignon Single Dose, i-2 mini, Comandante MK3
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #680 dnia: 20 Listopad 2015, 10:32:49 »
Bardzo fajna promocja- skorzystałem  :)
Ale jestem troszkę rozczarowany. Biegnę wczoraj do paczkomatu, odbieram paczkę, oglądam z każdej strony... i co ??
I NIC !!! Żadnego kotka ani żółwika nie było narysowanego [emoji22]

Offline DrUsagi Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6342
  • Ekspres: Conti CC100 PM, FE-AR La Peppina, Arrarex Caravel, alternatywa, w renowacji: Pedretti KIM Express
  • Młynek: Gastronomiczne 65mm, małe stożki głównie pod alternatywę
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #681 dnia: 20 Listopad 2015, 12:48:57 »
To moja wina - ćwiczą kucyki, a byle czego nie narysują  :hihihi:
LMWDP #469

Offline donkiszot Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 7056
  • Ekspres: v X ) ( ū \≈/ ] [ \ . / [↗ '] …
  • Młynek: C40MK3; Aergrind; KM3873; Wilfa; Santos Silent
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #682 dnia: 20 Listopad 2015, 15:58:09 »
Raczej lisy, teraz lisy na tapecie.

Offline piomic

  • Wiadomości: 2588
  • Ekspres: Rocket Cellini Evoluzione
  • Młynek: MSJ
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #683 dnia: 20 Listopad 2015, 23:11:40 »
Weź mi nie mów o lisach. Zderzak, halogen, spoiler i nadkole. Szczęście że nie poszedł środkiem bo chłodnice są very expensive. Drugie szczęście że 4 dni przed odbiorem nowego, 2 tygodnie przed wyjściem przeglądu i 3 przed końcem autocasco.

Offline donkiszot Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 7056
  • Ekspres: v X ) ( ū \≈/ ] [ \ . / [↗ '] …
  • Młynek: C40MK3; Aergrind; KM3873; Wilfa; Santos Silent
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #684 dnia: 20 Listopad 2015, 23:31:49 »
Halo, słyszycie?! Lisy źle się kupującym kojarzą ;) Nowe autko by się przydało...



...narysować.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #685 dnia: 23 Listopad 2015, 08:42:19 »
Bardzo fajna promocja- skorzystałem  :)
Ale jestem troszkę rozczarowany. Biegnę wczoraj do paczkomatu, odbieram paczkę, oglądam z każdej strony... i co ??
I NIC !!! Żadnego kotka ani żółwika nie było narysowanego [emoji22]


Przepraszamy! :( liski i kotki się nieco pochorowały w zeszłym tygodniu, a gdybym to ja go narysował to mógłbyś zgłosić reklamację z powodu zniszczonego kartonu :D

W zamian za to do kolejnego zamówienia dostaniesz nasz nowiutki pachnący katalog :)


Halo, słyszycie?! Lisy źle się kupującym kojarzą ;) Nowe autko by się przydało...
...narysować.
My rysujemy tylko dobre liski, koty też czasem się pogubią na drogach ;) Jeśli chcesz autko, to napisz w komentarzu do zamówienia, na pewno uda się coś z tym zrobić :))
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Spinacz Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 4826
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #686 dnia: 23 Listopad 2015, 08:44:28 »
Potwierdzam, w moim zamówieniu też żadnego zwierzaka ani auta nie było. Ale zawartość jak zwykle "very very"  :)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #687 dnia: 23 Listopad 2015, 10:01:19 »
Potwierdzam, w moim zamówieniu też żadnego zwierzaka ani auta nie było. Ale zawartość jak zwykle "very very"  :)

Zawartość to u nas priorytet, musi być very very, potem jak starczy czasu przychodzi kot i lis :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Expel Mężczyzna

  • Wiadomości: 894
    • Moje cuda :)
  • Ekspres: Rocket Celini V3 PID, Hario v60, Aeropress, Moka Bialietti 2cup, French Press, Chemex, Mr. Clever, Kalita Wave 155, Phin, Tygielek
  • Młynek: Mazzer Super Jolly, Severin 3873, Porlex Mini, Comandante mk3 Nitro Blade
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #688 dnia: 23 Listopad 2015, 10:50:40 »
Wiadomo jakieś konkrety jeżeli chodzi o te cudowne wagi z brewista? Kiedy one w końcu się pojawia? Juz czuje jak smak moich przelewów szybuje w górę

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #689 dnia: 23 Listopad 2015, 12:11:17 »
Wiadomo jakieś konkrety jeżeli chodzi o te cudowne wagi z brewista? Kiedy one w końcu się pojawia? Juz czuje jak smak moich przelewów szybuje w górę

Hej,
Tak jakieś konkrety wiadomo, mianowicie dojechały do nas, wkrótce pojawią się w sklepie :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi