Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 836670 razy)

Offline donkiszot Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 7056
  • Ekspres: v X ) ( ū \≈/ ] [ \ . / [↗ '] …
  • Młynek: C40MK3; Aergrind; KM3873; Wilfa; Santos Silent
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #570 dnia: 02 Wrzesień 2015, 14:30:52 »
No i to jest znakomita wiadomość.

Offline zloscinski Kobieta

  • Wiadomości: 2
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #571 dnia: 03 Wrzesień 2015, 15:26:04 »
Na Allegro dokładnie takie same wagi są do dostania pod hasłem waga jubilerska za ok 70zł ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline manfred Mężczyzna

  • Wiadomości: 4424
    • Po drugiej stronie szkła...
  • Ekspres: Nie ważne jakie sprzęta ważne jaka kawa.
  • Młynek: ręczny żarnowy
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #572 dnia: 03 Wrzesień 2015, 17:11:22 »
Na Allegro dokładnie takie same wagi są do dostania pod hasłem waga jubilerska za ok 70zł
Bardzo dobrze o tym wiem bo se dwie kiedyś kupiłem. :-)

Offline donkiszot Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 7056
  • Ekspres: v X ) ( ū \≈/ ] [ \ . / [↗ '] …
  • Młynek: C40MK3; Aergrind; KM3873; Wilfa; Santos Silent
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #573 dnia: 03 Wrzesień 2015, 20:31:56 »
W tych Twoich też sobie można regulować czas do autowyłączenia?

Offline manfred Mężczyzna

  • Wiadomości: 4424
    • Po drugiej stronie szkła...
  • Ekspres: Nie ważne jakie sprzęta ważne jaka kawa.
  • Młynek: ręczny żarnowy
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #574 dnia: 03 Wrzesień 2015, 21:36:35 »
Oczywiście.

Offline krystians Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6159
    • Lens tru3
  • Ekspres: ap, fp, moka, phin, tygielek, v60-2, Kalita, Kompresso
  • Młynek: Kinu m47, Wilfa Uniform
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #575 dnia: 04 Wrzesień 2015, 22:14:35 »
Też mam taką wagę jak ta "brewing.." i jestem zadowolony, jednak o czym innym tu chciałem akurat napisać, choć może i tyczyć się nawet takiej wagi bo nigdy nie wiadomo jak będzie się sprawować nawet najlepszy sprzęt, a jak jest kłopot ze sprzętem, to przeważnie trzeba się zwrócić do sprzedawcy/dystrybutora i być na jego łasce bądź niełasce. Miałem dużo różnych przygód tego typu (nawet z bardzo dużymi markami, które powinny mieć wdrożone pewne standardy obsługi klienta) w naszym kraju jednak jest troszkę inaczej,  jak pewnie większość osób miało okazję się przekonać.

Przechodząc więc do rzeczy chciałem podziękować i pogratulować sposobu obsługi klienta, bo tak pozytywnie już danwo nie zostałem zaskoczony. Bardzo mi miło, że moją reklamację w postaci smutnego listu potraktowano poważnie (choć ja w sumie niczego po nim nie oczekiwałem). Sprzęt został wymieniony na nowy w trybie bardzo wygodnym bo otrzymałem przesyłkę nadaną przez sklep wraz z wydrukowanym listem do zwrotu reklamowanego towaru.  Taka obsługa zasługuje na to, aby ją dostrzec i pochwalić bo stanowi wzór do naśladowania.

Pozdrawiam w związku z tym ekipę Coffeedesk i dzielę się opinią.

P.S. Gdyby ktoś się zastanawiał to napisanie tego tekstu jest moją własną inicjatywą i niech się wstydzi ten co pomyślał inaczej :P.
« Ostatnia zmiana: 04 Wrzesień 2015, 22:22:12 wysłana przez krystians »

Offline zloscinski Kobieta

  • Wiadomości: 2
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #576 dnia: 05 Wrzesień 2015, 08:27:56 »

Przechodząc więc do rzeczy chciałem podziękować i pogratulować sposobu obsługi klienta, bo tak pozytywnie już danwo nie zostałem zaskoczony.

Taka obsługa zasługuje na to, aby ją dostrzec i pochwalić bo stanowi wzór do naśladowania.


W pełni się zgadzam z przedmówcą. Może i można załatwić taniej wiele rzeczy, którymi handlujecie, lecz nigdzie nie spotkałem się jeszcze z lepszym podejściem do klienta. Dlatego też przy większych zakupach wygrywacie bo zawsze będę wolał zapłacić trochę więcej i być traktowany na najwyższym poziomie niż przyoszczędzić a później użerać się z obsługą


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #577 dnia: 07 Wrzesień 2015, 10:21:40 »
Też mam taką wagę jak ta "brewing.." i jestem zadowolony, jednak o czym innym tu chciałem akurat napisać, choć może i tyczyć się nawet takiej wagi bo nigdy nie wiadomo jak będzie się sprawować nawet najlepszy sprzęt, a jak jest kłopot ze sprzętem, to przeważnie trzeba się zwrócić do sprzedawcy/dystrybutora i być na jego łasce bądź niełasce. Miałem dużo różnych przygód tego typu (nawet z bardzo dużymi markami, które powinny mieć wdrożone pewne standardy obsługi klienta) w naszym kraju jednak jest troszkę inaczej,  jak pewnie większość osób miało okazję się przekonać.

Przechodząc więc do rzeczy chciałem podziękować i pogratulować sposobu obsługi klienta, bo tak pozytywnie już danwo nie zostałem zaskoczony. Bardzo mi miło, że moją reklamację w postaci smutnego listu potraktowano poważnie (choć ja w sumie niczego po nim nie oczekiwałem). Sprzęt został wymieniony na nowy w trybie bardzo wygodnym bo otrzymałem przesyłkę nadaną przez sklep wraz z wydrukowanym listem do zwrotu reklamowanego towaru.  Taka obsługa zasługuje na to, aby ją dostrzec i pochwalić bo stanowi wzór do naśladowania.

Pozdrawiam w związku z tym ekipę Coffeedesk i dzielę się opinią.

P.S. Gdyby ktoś się zastanawiał to napisanie tego tekstu jest moją własną inicjatywą i niech się wstydzi ten co pomyślał inaczej :P.


Dzięki Krystians ! :) Pani Patrycja (a tak na prawdę PAULINA) też dziękuje za dobre słowo! :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #578 dnia: 08 Wrzesień 2015, 10:37:33 »
Cześć!

Dobra wiadomość do drugiego śniadania :) Od dziś do końca miesiąca wysyłamy wszystkie paczki zamówione do Paczkomatów za free! :) Wystarczy wpisać kod : KAWOMAT , w polu kod rabatowy a koszt dostawy się odejmie, bez względu na wielkośc zamówienia:)

www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Wojtek Mężczyzna

  • Wiadomości: 83
  • Ekspres: V60, Kalita
  • Młynek: Tiamo Slim
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #579 dnia: 09 Wrzesień 2015, 20:52:16 »
A ja mam takie pytanko.

Jaką średnicę mają zapasowe filtry do Bodum Kenya 350ml i 1L? Może do mojego by się zmieściło  :evil:

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #580 dnia: 14 Wrzesień 2015, 08:43:28 »
A ja mam takie pytanko.

Jaką średnicę mają zapasowe filtry do Bodum Kenya 350ml i 1L? Może do mojego by się zmieściło  :evil:

Nie mamy ich w tej chwili na stanie żeby to sprawdzić :( ale internet twierdzi że filtr do litrowego ma 9,5cm średnicy, natomiast filtr do FP 350ml od Bodum ma 7cm średnicy.
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline lubusz Mężczyzna

  • Wiadomości: 495
  • Ekspres: FE-AR La Peppina, Aeropress, Hario, Kalita
  • Młynek: Mazzer Mini Electronic Type A, Baratza Precisio
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #581 dnia: 16 Wrzesień 2015, 23:30:51 »
Kawa z palarni Gardelli. Szykuje się w niedalekiej przyszłości jakaś dostawa ?

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #582 dnia: 17 Wrzesień 2015, 11:51:15 »
Hej, hej - składamy właśnie zamówienie - dostawa pewnie za tydzień/dwa :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #583 dnia: 18 Wrzesień 2015, 14:01:22 »
Witam cześć i czołem!

Ostatnim razem pisałem o nowych wagach Coffee Gear, a teraz znów przychodzi mi pisać o wagach, tym razem nieco wyższa półeczka, chociaż cenowo też atrakcyjnie! :)
MIanowicie Brewista Smart Scale! Jest już u nas dostępna, mała i poręczna, a za razem całkiem solidna waga!

Co w niej takiego "Smart"? Mianowicie posiada kilka trybów pracy, które niesamowicie potrafią ułatwić zabawę w parzenie kawy. Cyt.:
"- Auto1: Tryb do espresso. Waga automatycznie taruje się po postawieniu na niej filiżanki, po chwili uruchamia się stoper.

- Auto2: Drugi tryb do espresso: Waga automatycznie taruje się po postawieniu na niej filiżanki, uruchom ekspres i naciśnij pomarańczowy przycisk stopera, po chwili stoper się uruchomi. Po podniesieniu filiżanki stoper i waga się wyzerują.

- Auto3: Postaw filiżankę na wadze, urządzenie sie wytaruje. Funkcja do użycia przy ekspresach z wbudowanym stoperem.

- Auto4: Postaw filiżankę na wadze, urządzenie sie wytaruje. Stoper uruchamia się w momencie zetknięcia się kawy z filiżanką. Wyświetlacz wskazuje także wagę.

- Hand1: Tryb do metod przelewowych. Waga automatycznie taruje się po postawieniu na niej zaparzacza. Dodaj zmielone ziarna - po 3 sekundach waga się wytaruje. W momencie, kiedy zaczniesz nalewać wodę, uruchomi się stoper i będzie wyświetlana aktualna waga. Po zdjęciu zaparzacza waga i stoper się wyzerują.

- Hand2: Ręczny tryb do metod przelewowych. Użytkownik uruchamia stoper i taruje ręcznie."

Tyle opcji a cena tylko 219zł co stanowi na prawdę super ofertę i jeśli chodzi o relację cena/jakość to ciężko znaleźć coś lepszego :)

http://www.coffeedesk.pl/product/2162/Waga-Brewista-Smart-Scale
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline ziarenko

  • Wiadomości: 929
  • Ekspres: Ascaso Dream Electronic, Kitty 6tz, Bialetti Mukka Express, drip Tiamo, Coffee Press Tiamo, Chemex
  • Młynek: Eureka Mignon Single Dose, i-2 mini, Comandante MK3
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #584 dnia: 18 Wrzesień 2015, 14:35:04 »
A chemex szóstka się zmieści na podstawie ?

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi