Autor Wątek: La pavoni profesional serwis Poznan  (Przeczytany 1473 razy)

Offline Mateusz j.

  • Wiadomości: 14
  • Ekspres: La pavoni
La pavoni profesional serwis Poznan
« dnia: 28 Sierpień 2019, 20:42:45 »
Witam
Kupilem la pavoni ktory okazalo sie potrzebuje troche pracy (uszczelki) i szukam kogos z poznania kto zna temat, i jest wstanie go ogarnac..ktos?

Offline GrizzzLee Mężczyzna

  • Wiadomości: 817
Odp: La pavoni profesional serwis Poznan
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Sierpień 2019, 23:50:37 »
Witam
Kupilem la pavoni ktory okazalo sie potrzebuje troche pracy (uszczelki) i szukam kogos z poznania kto zna temat, i jest wstanie go ogarnac..ktos?
Wymiana jakichkolwiek uszczelek w tej dźwigni to żadna filozofia. Zobacz sobie kanał na YT OrphanEspresso. Wszystko pięknie wytłumaczone. Trochę samozaparcia i chęci.

Offline Jeżyk

  • Wiadomości: 1831
Odp: La pavoni profesional serwis Poznan
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Sierpień 2019, 07:28:50 »
No i oczywiście uszczelki muszą być do tego modelu, który masz. Poza uszczelkami trzeba sprawdzić, czy bolce dźwigni nie są już nadmiernie wytarte, obejrzeć czy nie ma ognisk korozji na podstawie, czy wszystko działa poprawnie (wyłącznik, termostat, zawór bezpieczeństwa, presostat, manometr) i to tyle. Ten ekspres nie jest trudny w reanimacji. Powodzenia i witaj w klubie posiadaczy jednego z bardziej kapryśnych ekspresów.  :mrgreen:
Nienawidzę wrednych ludzi, namawiających innych do swoich głupich przekonań.

Offline jakub_stanecki Mężczyzna

  • Wiadomości: 818
  • Ekspres: La Pavoni Europiccola, Alternatywy
  • Młynek: Niche Zero, Arco
Odp: La pavoni profesional serwis Poznan
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Sierpień 2019, 09:35:37 »
Ja mogę śmiało polecić olomarcin z naszego forum - kupiłem od niego ekspres - i jestem bardzo zadowolony z serwisu i wsparcie jakie mi dał na początku przygody z La Pavoni ;)

osobiście polecam zaopatrzyć się w manometr grupy - daje szansę na dość szybkie nauczenie się i powtarzalność ;)
Never Give UP †

Offline siewcu Mężczyzna

  • Wiadomości: 5085
  • Ekspres: LaPa EP
  • Młynek: Aergrind
Odp: La pavoni profesional serwis Poznan
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Sierpień 2019, 10:22:17 »
Bardzo prosto się to wymienia. Klucze 10, 13 i śrubokręt płaski ;)

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi