Autor Wątek: Jura Z5 - jaki spieniacz do mleka??  (Przeczytany 3717 razy)

Offline Michau

  • Wiadomości: 5
  • Ekspres: JURA IMPRESSA Z5
Jura Z5 - jaki spieniacz do mleka??
« dnia: 01 Listopad 2019, 00:21:17 »
Witam..
Jura IMPRESSA Z5, brak mu spieniacza i niewiem jaki kupić.. proszę o pomysły i wypowiedź osoby, które używają takowych i mogą polecić..

Offline Dawid

    • Labuna.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 62
    • Labuna.pl
  • Młynek: Młynek Comandante C40 MK3 Nitro Blade Black
Odp: Jura Z5 - jaki spieniacz do mleka??
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Listopad 2019, 18:44:39 »
Cześć,

podeślij fotki i będę wiedział jak ci pomóc, w modelu Z5 za dużego wyboru nie ma bo jest jeden typ spieniacza.

Pozdrawiam
Dawid
www.labuna.pl to sklep ze świeżo paloną kawą speciality i akcesoriami. Jeśli nie wiesz czym jest chemex, aeropress czy król Comandante, my Ci wszystko wytłumaczymy. Natomiast dla tych, którzy już "zjedli zęby" na ziarnistej kawie informujemy, że postaramy się by sklep zawsz był dobrze zaopatrzony

Offline Michau

  • Wiadomości: 5
  • Ekspres: JURA IMPRESSA Z5
Odp: Jura Z5 - jaki spieniacz do mleka??
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Listopad 2019, 23:02:45 »
witam..
się robi.. podsyłam zdjęcie końcówki, mniej więcej wiem jak wygląda korpus spieniacza, lecz nie wiem jak się go montuje.. powinien mieć gwint wewnętrzny, którym się wkręci na gwint z przewodu wystającego z obudowy..

« Ostatnia zmiana: 12 Listopad 2019, 23:05:43 wysłana przez Michau »

Offline Dawid

    • Labuna.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 62
    • Labuna.pl
  • Młynek: Młynek Comandante C40 MK3 Nitro Blade Black
Odp: Jura Z5 - jaki spieniacz do mleka??
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Listopad 2019, 10:04:51 »
Super, potrzebujesz całego kompletu czyli:

-Dysza nakręcana + 2 szt. oringów (na zdjęciu bez uszczelek)
-Korpus spieniacza
-Dolna część spieniacza
-Wężyk wraz z nyplem

Wysyłam zdjęcia części, koszt całego kompletu w granicach: 405 zł

Jak będziesz miał wszystkie te części to będzie kompletny spieniacz do JURY Z5, wtedy tylko wężyk do mleka i mozna działać  :D
www.labuna.pl to sklep ze świeżo paloną kawą speciality i akcesoriami. Jeśli nie wiesz czym jest chemex, aeropress czy król Comandante, my Ci wszystko wytłumaczymy. Natomiast dla tych, którzy już "zjedli zęby" na ziarnistej kawie informujemy, że postaramy się by sklep zawsz był dobrze zaopatrzony

Offline Michau

  • Wiadomości: 5
  • Ekspres: JURA IMPRESSA Z5
Odp: Jura Z5 - jaki spieniacz do mleka??
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Listopad 2019, 13:44:45 »
Wielkie dzięki..
no i wyszło na to, że pominołbym ze dwie części.. jesteś wielki kolego.. ale cena to zacna z tego wychodzi..

i mam takie pytanie, jesteś właścicielem sklepu z tymi częściami czy mógłbyś mi podrzucić jakieś linki do nich??

Offline Dawid

    • Labuna.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 62
    • Labuna.pl
  • Młynek: Młynek Comandante C40 MK3 Nitro Blade Black
Odp: Jura Z5 - jaki spieniacz do mleka??
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Listopad 2019, 09:59:21 »
Nie ma za co :) No niestety cena jest zacna plus jest taki, że ciężko żeby się coś tam uszkodziło podczas użytkowania. Oczywiście pomysłów jest wiele no ale...

W razie potrzeby mogę zamówić wszystkie części i mogę ci rozpisać co ile dokładnie kosztuje.

www.labuna.pl to sklep ze świeżo paloną kawą speciality i akcesoriami. Jeśli nie wiesz czym jest chemex, aeropress czy król Comandante, my Ci wszystko wytłumaczymy. Natomiast dla tych, którzy już "zjedli zęby" na ziarnistej kawie informujemy, że postaramy się by sklep zawsz był dobrze zaopatrzony

Offline Michau

  • Wiadomości: 5
  • Ekspres: JURA IMPRESSA Z5
Odp: Jura Z5 - jaki spieniacz do mleka??
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Listopad 2019, 22:15:29 »
Wielkie dzięki..
jeśli miałbyś jakoś niższe ceny niż te powszechnie znalezione w necie, to chętnie skorzystam..

Offline Dawid

    • Labuna.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 62
    • Labuna.pl
  • Młynek: Młynek Comandante C40 MK3 Nitro Blade Black
Odp: Jura Z5 - jaki spieniacz do mleka??
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Listopad 2019, 22:07:16 »
Wielkie dzięki..
jeśli miałbyś jakoś niższe ceny niż te powszechnie znalezione w necie, to chętnie skorzystam..

Sprawdzę co da się zrobić i jak się uda to dam znać :)
www.labuna.pl to sklep ze świeżo paloną kawą speciality i akcesoriami. Jeśli nie wiesz czym jest chemex, aeropress czy król Comandante, my Ci wszystko wytłumaczymy. Natomiast dla tych, którzy już "zjedli zęby" na ziarnistej kawie informujemy, że postaramy się by sklep zawsz był dobrze zaopatrzony

Offline Michau

  • Wiadomości: 5
  • Ekspres: JURA IMPRESSA Z5
Odp: Jura Z5 - jaki spieniacz do mleka??
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Marzec 2020, 18:07:27 »
Witaj Dawid..
Trochę mnie tu nie było, lecz czas powrócić do tematu.. jeśli miałbyś pod ręką taki zestaw jak powyżej to możemy się dogadać, poszukuję całego.. jeśli nie, to będę musiał szukać sam..

pozdrawiam..

Offline Dawid

    • Labuna.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 62
    • Labuna.pl
  • Młynek: Młynek Comandante C40 MK3 Nitro Blade Black
Odp: Jura Z5 - jaki spieniacz do mleka??
« Odpowiedź #9 dnia: 01 Kwiecień 2020, 17:22:27 »
Cześć,

sprawdzę co jestem w stanie aktualnie załatwić i dam znać :)
Pozdrawiam
www.labuna.pl to sklep ze świeżo paloną kawą speciality i akcesoriami. Jeśli nie wiesz czym jest chemex, aeropress czy król Comandante, my Ci wszystko wytłumaczymy. Natomiast dla tych, którzy już "zjedli zęby" na ziarnistej kawie informujemy, że postaramy się by sklep zawsz był dobrze zaopatrzony

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi