Autor Wątek: Ekspresy automatyczne łatwe w obsłudze.  (Przeczytany 1022 razy)

Offline Jinks

  • Wiadomości: 1
Ekspresy automatyczne łatwe w obsłudze.
« dnia: 16 Listopad 2018, 00:11:31 »
Witam,
Od jakiegoś czasu mam zamiar kupić ekspres automatyczny. Na różnych forach i stronach internetowych znajduje się mnóstwo informacji bardzo często sprzecznych .
Jeśli dodać do tego informację uzyskane od "pseudo"sprzedawców  oraz informacje na stronach producentów to robi się jakiś koszmar.
Co do forum to często czytam "przejżyj to forum a znajdziesz informacje" . Może faktycznie tak jest ale tak jak pisałem wcześniej ilość tych informacji oraz czas dodania nie ułatwiają wyboru.
I tu prośba do forumowiczów by spróbować stworzyć listę ekspresów automatycznych dla osób które chcą zrobić w domu expresso ,capuccino czy latte w jak najprostszy i najszybszy sposób . Do tego ekspres powinien mieć bardzo prosty system czyszczenia . Wiadomo ,że kawa z takiego ekspresu nie będzie idealna ale chodzi o to ,że większość ludzi szuka produktów by stosunek cena/jakości była jak najlepsza.
Ja nie wiem czy słusznie rozważam takie ekspresy:
Nivona 768 cena 2690
Melitta f53/1-102 cena 2999 - 500 promocja
Krups ea8908  cena 3090 - 500 promocja
Philips 5000 cena 2590
« Ostatnia zmiana: 16 Listopad 2018, 00:18:24 wysłana przez Jinks »

Offline wasku

  • Wiadomości: 321
Odp: Ekspresy automatyczne łatwe w obsłudze.
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Listopad 2018, 00:38:33 »
To ktoś ma tracić czas za Ciebie, układając liste "top ten coffee machines for lazy people", bo traktujesz to forum jak tytułowy ekspres automatyczny? Pstryk palcami - Janie proszę zrobić mi kapucyna!
Twoje zasłanianie się sprzecznymi informacjami, czy trudnością w ich znalezieniu brzmi jak: "Robię tyle blędów, bo mam przewlekła dysleksje" :D

Ceny też nie ma podanej, więc możesz kupić sobię ekspres firmy Jura za 5000 zł. Spełnia wszystkie kryteria.

Jednak cena jest, po edycji, co nie zmienia faktu, że czeka Cię mały research.
« Ostatnia zmiana: 16 Listopad 2018, 00:42:00 wysłana przez wasku »
¯\_(ツ)_/¯

Offline Mader Mężczyzna

  • Wiadomości: 683
  • Ekspres: Aeropress, Drip V60-02, Kalita, Clever Drip, Gabi Master A
  • Młynek: Comandante C40 MK3 Iron Heart
Odp: Ekspresy automatyczne łatwe w obsłudze.
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Listopad 2018, 00:49:39 »
Proszę bardzo



Offline Fux Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2992
  • Ekspres: La Marzocco Linea Micra, tygielek
  • Młynek: G-RISTO W
Odp: Ekspresy automatyczne łatwe w obsłudze.
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Listopad 2018, 05:57:39 »
Pytań w ostatnim czasie, będących konsekwencją nienachalnej reklamy wszelkiej maści automatów w każdym nośniku przekazu, dotyczących rzeczonych ekspresów jest bez liku.
Proszę dopytywać w już istniejących wątkach bez mnożenia kolejnych podobnych.
fux
Człowiek może wyzbyć się wszystkiego z wyjątkiem pokus...

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi