Autor Wątek: Nivona 838 - system cały czas się napełnia  (Przeczytany 7117 razy)

Offline Talia

  • Wiadomości: 6
Nivona 838 - system cały czas się napełnia
« dnia: 04 Listopad 2018, 16:47:36 »
Posiadam ekspres do kawy Nivona Caferomantica 838. Przez około 2,5 roku chodził bez problemów. Nagle gdy chciałam zrobić sobie cafe late, przy spienianiu mleka, załączył się komunikat "napełnij system". I tak cały czas. Napełniałem system chyba ze 20 razy i nic. Żaden inny komunikat się nie pojawia, tylko napełnij system, raz za razem. No chyba, że tacka jest pełna, to wtedy pojawia się komunikat opróżnij tackę. Ale po opróżnieniu i zamonotwaniu tacki, historia się powtarza.

Nagrałam filmik z tego zdarzenia: youtube.com/watch?v=yZiEiznsfog&feature=youtu.be - trzeba przekopiować tego linka do paska adresu, bo nie moge wstawiać aktywnych linków.   

Jakieś pomysły co może być nie tak i jak usunąć problem? Może jakiś reset? Tylko jak go zrobić?

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1062
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: Nivona 838 - system cały czas się napełnia
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Listopad 2018, 08:36:15 »
Ekspres albo mocno zakamieniony albo zepsuł się przepływomierz. Chyba zostaje Ci kontakt z serwisem
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi