Autor Wątek: Ekspres S8 - problem z wyświetlaczem  (Przeczytany 2296 razy)

Offline mariola

  • Wiadomości: 1
  • Ekspres: Jura S8
Ekspres S8 - problem z wyświetlaczem
« dnia: 04 Listopad 2018, 12:39:19 »
Witam,

dwa miesiące temu kupiłam ekspres Jura S8. Był to dla mnie duży wydatek i miałam nadzieję, że jest to zakup na lata.
Niestety ekran PRZESTAŁ REAGOWAĆ na dotyk, albo reaguje za 4 - 5 razem. I na dodatek zauważyłam że ODKLEJA SIĘ!!!
Czy ktoś miał takie doświadczenia?
Wiem, że mam prawo reklamować i tak dalej, ale chciałabym wiedzieć, czy mam pechowy model, czy może więcej osób ma taki problem. Na chwilę obecną żałuję tego zakupu, bo mogłam kupić tańszy deloghi lub saeco i mieć spokój.

Offline mlopus Mężczyzna

  • Wiadomości: 2397
  • Ekspres: HX GRIMAC Baristar SN 000009,Bialetti Experss Mini, LP Europiccola
  • Młynek: Mazzer Luigi Super Jolly DR, 1Zpresso Q2
Odp: Ekspres S8 - problem z wyświetlaczem
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Listopad 2018, 12:55:41 »
Ekran zapewne da się naprawić w ramach gwarancji, nie wiem czy myślenie na zasadzie mogłem kupić tanio bo i tak się popsuje ma sens, szczególnie w aspekcie jakości przygotowywanej kawy. Ja kupiłem najwyższy model lodówki i też wyświetlacz miał wadę w postaci rozlanej plamy, został wymieniony i jest ok. Mogłem kupić tanią lodówkę bez wyświetlacza, systemu odszraniania, oświetlenia led i metalowych dodatków tylko czy był bym bardziej zadowolony?

A tak swoją drogą to ekspresy automatyczne nie są pomyślane ani produkowane z myślą o trwałości, skomplikowana konstrukcja, elektronika, plastikowe mechanizmy, one z założenia mają służyć wygodzie użytkownika  :taktak:
« Ostatnia zmiana: 04 Listopad 2018, 13:15:33 wysłana przez mlopus »

Offline Fux Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2992
  • Ekspres: La Marzocco Linea Micra, tygielek
  • Młynek: G-RISTO W
Odp: Ekspres S8 - problem z wyświetlaczem
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Listopad 2018, 19:11:12 »
Witam,

dwa miesiące temu kupiłam ekspres Jura S8. Był to dla mnie duży wydatek i miałam nadzieję, że jest to zakup na lata.
Niestety ekran PRZESTAŁ REAGOWAĆ na dotyk, albo reaguje za 4 - 5 razem. I na dodatek zauważyłam że ODKLEJA SIĘ!!!
Czy ktoś miał takie doświadczenia?
Wiem, że mam prawo reklamować i tak dalej, ale chciałabym wiedzieć, czy mam pechowy model, czy może więcej osób ma taki problem. Na chwilę obecną żałuję tego zakupu, bo mogłam kupić tańszy deloghi lub saeco i mieć spokój.

He, he...
G... kupujemy, g... mamy.

To jest tylko agd, jak samochód, odkurzacz, cokolwiek.
Miałem auto premium i myślałem, że będzie super. Nie było. Liczy się system a nie marka. Marki mają w d... klienta. Ma być obrót; reszta jest nieważna.

Poczytaj sobie o rdzewiejących mercedesach za pół miliona, to się wyleczysz ze złudzeń.
« Ostatnia zmiana: 04 Listopad 2018, 19:14:05 wysłana przez fux »
Człowiek może wyzbyć się wszystkiego z wyjątkiem pokus...

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi