Autor Wątek: Quick Mill Professional vs Super Cappuccino  (Przeczytany 1859 razy)

Offline andrak Mężczyzna

  • Wiadomości: 132
  • Ekspres: Gaggia Accademia, Bialetti Mokona, Aeropress, V60, Chemex
  • Młynek: Comandante, Porlex Mini
Quick Mill Professional vs Super Cappuccino
« dnia: 18 Wrzesień 2018, 11:11:21 »
W związku z odejściem Gaggii Accademia do Krainy Wiecznych Fusów przymierzałem się do którejś z Jur (np. E8). Jednak po namyśle i analizie opinii na forum być może zdecyduję się na Quick Mill. Waham się pomiędzy wersją Professional a Super Cappuccino. Z tego co się orientuję głowna różnica polega na tym, ze drugi z tych modeli posiada możliwość spieniania mleka w systemie One Touch. czy moglibyście wskazać inne cechy przemawiające za którąś z wersji?
Pozostaje kwestia latte. Wylewka na zdjęciu wygląda tak, jakby mieściła się pod nią filiżanka do cappuccino, a moje niewiasty czasami próbują latte.
Mnie to mniej dotyczy, bo alternatywowiec jestem, ale ze względu na szczęście rodzinne wdzięczny będę za wszelkie informacje.

Offline andrak Mężczyzna

  • Wiadomości: 132
  • Ekspres: Gaggia Accademia, Bialetti Mokona, Aeropress, V60, Chemex
  • Młynek: Comandante, Porlex Mini
Odp: Quick Mill Professional vs Super Cappuccino
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Wrzesień 2018, 06:48:07 »
Zaiste wdzięczny będe za jakiekolwiek sugestie. Za niecały tydzień mam rocznicę ślubu (37 btw), a kiedyś ten prezent muszę ściągnąć.

Offline andrak Mężczyzna

  • Wiadomości: 132
  • Ekspres: Gaggia Accademia, Bialetti Mokona, Aeropress, V60, Chemex
  • Młynek: Comandante, Porlex Mini
Odp: Quick Mill Professional vs Super Cappuccino
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Wrzesień 2018, 19:01:57 »
Po zapoznaniu się z rozlicznymi opiniami i sugestiami (thx!) padło na Professional i ręczne spienianie.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi