Autor Wątek: Ceny kawy w kawiarniach na mieście...  (Przeczytany 18271 razy)

Offline rapoh

  • Wiadomości: 1019
  • Ekspres: QuickMill Carola
  • Młynek: Ceado E6P
Odp: Ceny kawy w kawiarniach na mieście...
« Odpowiedź #90 dnia: 11 Grudzień 2019, 12:36:27 »
Wszakże Bazyl ma trochę racji. Są ci, co chcą smaku, są i tacy, co chcą być modni. I, niestety, często oferty skierowane są do tych drugich (a mam wrażenie że u nas częściej). Dlaczego? To już wcześniej pisałem.

Offline djoj

  • Wiadomości: 28
  • Ekspres: Lelit Anna PL41TEM
  • Młynek: Lelit William P72
Odp: Ceny kawy w kawiarniach na mieście...
« Odpowiedź #91 dnia: 11 Grudzień 2019, 14:43:17 »
Wykonywanie takich rytuałów / ceremoniałów przełącza nasz mózg w inny tryb i pozwala się zrelaksować.
Jeśli doda się do tego jeszcze powtarzalność efektów ceremoniału, to chwila z dobrym espresso robi się tak skoncentrowaną formą relaksu, że potrafi wystarczyć na wiele dłużej niż efekt samego szota.

Offline Bacek

  • Wiadomości: 1591
  • Ekspres: Sage BES920, Aeropress, Phin
  • Młynek: F4E
Odp: Ceny kawy w kawiarniach na mieście...
« Odpowiedź #92 dnia: 11 Grudzień 2019, 20:14:36 »
Z drugie strony skoro można kupić sitka po 20pln to ja nie mam nic przeciwko temu że znajdzie się firmą która zacznie sprzedawać swoje produkowane przy pełni księżyca w noc przesilenia letniego nawet i po 10000pln. Pomysły że skoro koszt materiałów i robocizny to 10pln to oznacza że dany producent ma tprawo sprzedawać za 30 PLN to czysty komunizm.
Znajdą się klienci na ideę lub egaliratyzm to kupią, nie znajdą firma zbankrutuje i tyle.

Offline rapoh

  • Wiadomości: 1019
  • Ekspres: QuickMill Carola
  • Młynek: Ceado E6P
Odp: Ceny kawy w kawiarniach na mieście...
« Odpowiedź #93 dnia: 12 Grudzień 2019, 02:03:31 »
Pomysły że skoro koszt materiałów i robocizny to 10pln to oznacza że dany producent ma tprawo sprzedawać za 30 PLN to czysty komunizm.
Znajdą się klienci na ideę lub egaliratyzm to kupią, nie znajdą firma zbankrutuje i tyle.

Na normalnym rynku marża 200% to jest kosmos. Na nienormalnym możesz budować dowolne projekcje.

skansen

  • Gość
Odp: Ceny kawy w kawiarniach na mieście...
« Odpowiedź #94 dnia: 12 Grudzień 2019, 06:54:33 »
Chyba raczej narzut. Marża jest zawsze niższa niż 100%.

Offline Szczympek Mężczyzna

  • Wiadomości: 2218
  • Ekspres: Rota + alternatywy
  • Młynek: Comandante, E65GBW, X54, Arco w drodze.
Odp: Ceny kawy w kawiarniach na mieście...
« Odpowiedź #95 dnia: 12 Grudzień 2019, 08:47:47 »
Pomysły że skoro koszt materiałów i robocizny to 10pln to oznacza że dany producent ma tprawo sprzedawać za 30 PLN to czysty komunizm.
Znajdą się klienci na ideę lub egaliratyzm to kupią, nie znajdą firma zbankrutuje i tyle.

Na normalnym rynku marża 200% to jest kosmos. Na nienormalnym możesz budować dowolne projekcje.


Taaaa. Nie wiesz co to jest marża, ale wiesz, że 200% to kosmos 😂 w głupiej biedronce masz narzut czy profit po 1000% tylko o tym nie wiesz. Telefon ktory używasz - jakieś 300%. Kawa od pewnie nawet forumowych palaczy - 400% wzwyz.
Wiemy, że denerwują Cie ceny, ale wyluzuj.
WITAM I POZDRAWIAM :)

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi