Autor Wątek: Młynek do alternatyw  (Przeczytany 21905 razy)

Offline krystians Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6160
    • Lens tru3
  • Ekspres: ap, fp, moka, phin, tygielek, v60-2, Kalita, Kompresso
  • Młynek: Kinu m47, Wilfa Uniform
Odp: Młynek do alternatyw
« Odpowiedź #165 dnia: 21 Listopad 2018, 12:40:01 »
Ja widzę to trochę inaczej. Wypowiedzi użytkownika, który przyznaje się, do tego kim jest, bardziej szanuję niż gdyby miał pisać z osobnego konta udając, że jest kimś innym.  Wolność słowa powinno ograniczać poszanowanie dla innych osób.  Ponadto mamy regulamin i zapisy prawne w ustawach. Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości.

Mader skoro masz wiedzę, to użyj jej do sformułowania argumentów, zamiast atakować kogoś na niejasnych podstawach.

Nikt nie lubi przepychanek ale czasami tak to bywa
Nie rozumiem, myślę że gdybyśmy rozmawiali merytorycznie to żadnych przepychanek osobistych by nie było. Trzeba się tylko trochę postarać.
« Ostatnia zmiana: 21 Listopad 2018, 12:43:08 wysłana przez krystians »

Offline Mader Mężczyzna

  • Wiadomości: 679
  • Ekspres: Aeropress, Drip V60-02, Kalita, Clever Drip, Gabi Master A
  • Młynek: Comandante C40 MK3 Iron Heart
Odp: Młynek do alternatyw
« Odpowiedź #166 dnia: 21 Listopad 2018, 12:46:10 »


Ja widzę to trochę inaczej. Wypowiedzi użytkownika, który przyznaje się, do tego kim jest, bardziej szanuję niż gdyby miał pisać z osobnego konta udając, że jest kimś innym.  Wolność słowa powinno ograniczać poszanowanie dla innych osób.  Ponadto mamy regulamin i zapisy prawne w ustawach. Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości.

Mader skoro masz wiedzę, to użyj jej do sformułowania argumentów, zamiast atakować kogoś na niejasnych podstawach.

Nikt nie lubi przepychanek ale czasami tak to bywa
Nie rozumiem, myślę że gdybyśmy rozmawiali merytorycznie to żadnych przepychanek osobistych by nie było. Trzeba się tylko trochę postarać.

Chyba nie czytałeś całego wątku. Proponuję nie atakować mojej skromnej osoby bo to nie ja tutaj muszę coś udowadniać.

Offline krystians Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6160
    • Lens tru3
  • Ekspres: ap, fp, moka, phin, tygielek, v60-2, Kalita, Kompresso
  • Młynek: Kinu m47, Wilfa Uniform
Odp: Młynek do alternatyw
« Odpowiedź #167 dnia: 21 Listopad 2018, 12:53:54 »
Z tego co widzę to możecie mówić o dwóch wersjach, tj. Ty testowałeś wersję espresso, a malkos zdaje się wersję z żarnami do alternatywy. Może być też tak, że są różnice w egzemplarzach. Sam twórca młynka pisał na forum, że wersja do alternatyw mniej pyli. Ja nie miałem okazji tego weryfikować.

Na prawdę można rzeczy wyjaśnić bez atakowania się. Może być przecież tak, że obie strony mówią prawdę choć ich opinie są rozbieżne, a żadna ze stron nie ma złych zamiarów.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi