Autor Wątek: teges_pl - kawa najwyższej jakości  (Przeczytany 6872 razy)

Offline Fux Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2992
  • Ekspres: La Marzocco Linea Micra, tygielek
  • Młynek: G-RISTO W
Odp: teges_pl - kawa najwyższej jakości
« Odpowiedź #15 dnia: 24 Styczeń 2024, 13:16:51 »
Jeżeli masz coś do napisania, to uprzejmie, jeszcze, proszę o edycję i dopisanie treści do istniejącego posta zamiast klepać kilku pod rząd.

Człowiek może wyzbyć się wszystkiego z wyjątkiem pokus...

teges_pl

  • Gość
Odp: teges_pl - kawa najwyższej jakości
« Odpowiedź #16 dnia: 24 Styczeń 2024, 17:44:34 »
Zapraszamy do naszego sklepu w Rzeszowie przy ul. Generała Maczka 12, gdzie można zobaczyć wszystkie aktualnie dostępne produkty z naszej oferty.



Proszę o wyrozumiałość moderatorów, ale są jakieś ograniczenia czasowe w możliwości edytowania postów.



W związku z małą aktywnością konkurencji na forum, pozwolę sobie na kolejny post bo ktoś ten wózek musi pchać.




Pisałem wcześniej o możliwości zakupu Carolinek z Quick Milla. Otóż Carolinki są już zamówione i jadą do nas prosto z północnego Mediolanu. Czarna i Srebrna Carolinka szukają bezpiecznego schronienia, odwdzięczą się pysznym espresso. Cena dla forumowiczów 4900zł, możliwość osobistego odbioru w Rzeszowie wtedy cena 4700zł, myślę, że jak ktoś z poza Rzeszowa się zdecyduje to również się jakoś dostosujemy.




Teges - profesjonalnie dla espresso
« Ostatnia zmiana: 25 Styczeń 2024, 19:14:08 wysłana przez Fux »

Offline Jka57 Mężczyzna

  • Wiadomości: 1967
  • Ekspres: Kolbowy, dźwigniowy, 3 przelewowe i kilka innych do przelewania
  • Młynek: 4 elektrycznych + 2 ręczne
Odp: teges_pl - kawa najwyższej jakości
« Odpowiedź #17 dnia: 25 Styczeń 2024, 19:15:18 »
Napisze za siebie, jestem wzrokowcem i jakbym zobaczył fotkę reklamowanego sprzętu w takim temacie/wpisie to może bym się i nim (sprzętem) zainteresował.
A tak sam mam sobie szuka w necie co to jest i jak wygląda  :nienie: nie za leniwy jestem, wolę nie szukać i nie kupić.

Jka
Ludzie dzielą się na tych co żyją co umarli i tych co pływali po morzach i oceanach.....

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5309
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》
Odp: teges_pl - kawa najwyższej jakości
« Odpowiedź #18 dnia: 25 Styczeń 2024, 19:32:17 »
QM carola za 4700zł
To dobra cena, jeśli z pidem?

A jak ktoś z czasem porzuci ciemną stronę mocy... espresso,  może sobie dokupić do Caroli w tym samym stylu normalny spieniacz:
« Ostatnia zmiana: 25 Styczeń 2024, 19:49:27 wysłana przez GostRado »
》tertium non datur《

teges_pl

  • Gość
Odp: teges_pl - kawa najwyższej jakości
« Odpowiedź #19 dnia: 25 Styczeń 2024, 20:15:08 »
Dokładnie, do tego mleko na promce z dyskontu i ogień.  :ogien:

teges_pl

  • Gość
Odp: teges_pl - kawa najwyższej jakości
« Odpowiedź #20 dnia: 26 Styczeń 2024, 14:35:53 »
Hot Promo!

Quick Mill Rubinio edycja limitowana 4999,99zł. Tego ekspresu nie trzeba nikomu przedstawiać, jest to udoskonalona wersja Quick Mill Rubinio doposażona w regulator PID, który ma swoich wielu zadowolonych użytkowników. Ekspres znakomity na potrzeby domowe, bojler z wymiennikiem ciepła, gwarantuje możliwość spieniania mleka w trakcie ekstrakcji, a grupa E-61 równomierną, stabilną ekstrakcję.

Wysyłka w 24h, do ekspresu dorzucam bon na zakupy w moim sklepie o wartości 200zł.


teges_pl

  • Gość
Odp: teges_pl - kawa najwyższej jakości
« Odpowiedź #21 dnia: 29 Styczeń 2024, 11:55:13 »
Tanio już było!



Quick Mill Carola EVO PID czarna,
Quick Mill Carola EVO PID stalowa,

Cena promocyjna obowiązująca do końca tygodnia 3999,99zł

Zostały 2 ostatnie sztuki.




Zapraszam.



Teges - profesjonalnie dla espresso

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5309
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》
Odp: teges_pl - kawa najwyższej jakości
« Odpowiedź #22 dnia: 29 Styczeń 2024, 16:38:52 »
Quick Mill Carola EVO PID czarna,
Quick Mill Carola EVO PID stalowa,
3999,99zł
Jak ktoś pije wyłącznie espresso i ma na wydanie maksymalnie 4k, to nic lepszego nie znajdzie.
》tertium non datur《

Offline krystians Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6232
    • Lens tru3
  • Ekspres: ap, fp, moka, phin, tygielek, v60-2, Kalita, Kompresso
  • Młynek: Kinu m47, Wilfa Uniform
Odp: teges_pl - kawa najwyższej jakości
« Odpowiedź #23 dnia: 29 Styczeń 2024, 23:13:08 »
Miło, że wspierasz kolegę, ale myślę że dla każdego może znaleźć się inne najlepsze dla danej osoby rozwiązanie. Stopień najwyższy jest mało uniwersalny w stosunku do zbioru różnych osób.
« Ostatnia zmiana: 29 Styczeń 2024, 23:18:04 wysłana przez krystians »

teges_pl

  • Gość
Odp: teges_pl - kawa najwyższej jakości
« Odpowiedź #24 dnia: 30 Styczeń 2024, 05:18:08 »
GhostRado jest moim klientem, nie znamy się prywatnie, rozmawialiśmy kilka razy przez telefon i to wszystko, więc nie sądzę, żeby używał stopnia najwyższego tylko wyraził swoje subiektywne zdanie z którym zresztą się zgadzam nawet nie jako sprzedawca a użytkownik bo z tego punktu widzenia to jest rzeczywiście dobra opcja i nawet gdybym ja nie zrobił takiej promocji to bym to uznał za bardzo dobre rozwiązanie co zresztą się potwierdziło bo ekspresy sprzedały się zaraz po zamieszczeniu posta.


Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5309
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》
Odp: teges_pl - kawa najwyższej jakości
« Odpowiedź #25 dnia: 30 Styczeń 2024, 07:50:59 »
Wszyscy z : Koree, Coffeesite, Teges, Coffee Sensor, Torr Toys, Coffeedesk, Bra, Konesso, Londinium (kolejność wg wartości zakupów), rzemieślnicze palarnie kawy i wielu z WoK-a, którzy stanęli na mojej kawowej drodze są moimi - mogę powiedzieć - przyjaciółmi :taktak: Ale największym przyjacielem jest @Antonio bo dzięki niemu wytargowałem gargantuiczną zniżkę na Ceado, gdzie Andy poprzez swoją bezpretensjonalną postawę nie zarobił ani grosza👍 Jeśli jest coś kawowego wartego uwagi, to polecam, bez względu na "przyjaźń", chociażby z przyjacielekawy.pl, gdzie nic nie kupiłem. Ciekawe, ilu było, a może i są, którzy czerpią zyski z "przyjaźni"?
« Ostatnia zmiana: 30 Styczeń 2024, 07:59:54 wysłana przez GostRado »
》tertium non datur《

teges_pl

  • Gość
Odp: teges_pl - kawa najwyższej jakości
« Odpowiedź #26 dnia: 30 Styczeń 2024, 07:59:03 »
Nie ukrywam zazdroszczę, niestety dla mnie każdy klient jest kimś więcej niż tylko przyjacielem  ;-)

Offline krystians Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6232
    • Lens tru3
  • Ekspres: ap, fp, moka, phin, tygielek, v60-2, Kalita, Kompresso
  • Młynek: Kinu m47, Wilfa Uniform
Odp: teges_pl - kawa najwyższej jakości
« Odpowiedź #27 dnia: 30 Styczeń 2024, 09:36:36 »
Wszyscy poniekąd jesteśmy kolegami z tego forum. Po prostu dla mnie każdy może mieć odmienne najlepsze rozwiązanie. :) Z obserwacji w wielu wątkach na tym forum widzę, że Gostrado chyba lubi rolę naganiacza / sprzedawcy.
« Ostatnia zmiana: 30 Styczeń 2024, 09:39:24 wysłana przez krystians »

teges_pl

  • Gość
Odp: teges_pl - kawa najwyższej jakości
« Odpowiedź #28 dnia: 30 Styczeń 2024, 12:12:06 »
Nie wnikam, kto z kim i dla czego  :mrgreen:

Offline Spinacz Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 4830
  • Ekspres: Ascaso Baby T Plus
  • Młynek: G-Risto Pro ZF64
Odp: teges_pl - kawa najwyższej jakości
« Odpowiedź #29 dnia: 30 Styczeń 2024, 12:13:52 »
I na tym proponuję zakończyć offtopa!

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi