Forum > Kawiarnie, bary, punkty z kawą

Lista palarni kawy

(1/3) > >>

kcieslak:
Zacząłem tworzyć listę palarni bo miałem jakiś tam pomysł ale w końcu jakoś nie miałem koncepcji na przedstawienie danych w ładny sposób i trochę porzuciłem temat (ale może do niego wrócę).
Szkoda jednak jakby jakaś tam włożona praca poszła do kosza.
docs.google.com/spreadsheets/d/1LItNVCw7puh0S_iVd_nIgitRbALO6e0JxdqnZ2WHHnA/edit?usp=sharing (niestety nie mogę udostępnić tego adresu jako link więc trzeba skopiować i wkleić do pasku adresu)
Lista palarni zawiera nazwę, adres, stronę i co według mnie najciekawsze może być w tej liście - od jakiej kwoty zaczyna się darmowa dostawa. Dodatkowo można zobaczyć ile kosztuje paczkomat i kurier oraz próbowałem (z informacji pozostawionych na stronie) sprawdzić czy dana palarnia oferuje coś poza kawą (akcesoria, herbata, szkolenia).
Dane nie są do końca uzupełnione i pewnie brakuje paru palarni ale jak będzie jakieś zainteresowanie tą listą to wtedy zaktualizuje arkusz. Mogą też być nieaktualne dane ponieważ listę już rok temu zacząłem robić (poprosiłbym wtedy o info to zaktualizuję informacje)
Jeżeli ktoś miałby pomysł jakie pole jeszcze byłoby ciekawe aby się znalazło w bazie to poprosiłbym o propozycję.

Derdi:
Dobry pomysł, bardziej doświadczeni kawosze prawdopodobnie kojarzą sporą część wymienionych podmiotów.
Jednak należy się Tobie @kcieslak podziekowanie!  :ok:

krystians:
Już była lista, a nawet ktoś chciał się podjąć wykonania apki z bodajże aktualną ofertą różnych palarni. Jednak zawsze zaktualizowana informacja może komuś się przydać. Dzięki, szanuję trud.

piotrdab:
Rzuciłem okiem na listę i podpowiadam, że brakuje palarni Joe The Goat (http://www.joethegoat.pl/) - może ktoś będzie pomysł listy kontynuował i ją uzupełni :)

fresh:

--- Cytat: krystians w 04 Maj  2022, 21:07:16 ---Już była lista, a nawet ktoś chciał się podjąć wykonania apki z bodajże aktualną ofertą różnych palarni. Jednak zawsze zaktualizowana informacja może komuś się przydać. Dzięki, szanuję trud.

--- Koniec cytatu ---
Była mapka z naniesionymi punktami, trzeba przeszukać forum.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej