Autor Wątek: Waga dokładna i duża  (Przeczytany 13881 razy)

Offline Poe Mężczyzna

  • Ojciec Założyciel
  • Wiadomości: 1167
    • PopularCoffee Blog
  • Ekspres: The Gabi, V60, Chemex, Aeropress, Wilfa Svart, American Press, AltoAir, Kalita, Acaia Pearl i Acaia Lunar
  • Młynek: Comandante MK3 Nitro Blade
Odp: Waga dokładna i duża
« Odpowiedź #45 dnia: 29 Grudzień 2016, 15:09:19 »
Hm, dość radykalne podejście. A ile dostajesz gwarancji na, na przykład, lustrzankę za 15-20k? Dwa lata. Pralka za 5k? Dwa lata.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline PiotrekBM Mężczyzna

  • Wiadomości: 1332
  • Ekspres: LM LM
  • Młynek: Kafatek MC4, Kinu M47, Comandante IH, Ditting KE 640 V (= Mahlkonig K30 V), Acaia Lunar
Odp: Waga dokładna i duża
« Odpowiedź #46 dnia: 29 Grudzień 2016, 15:15:46 »
Poe, toć tłumaczyłem  :) , nie chce mi się wyciągać sitka, ani stosować kolby bez sprężyny. Chce postawić kolbę na wadze, wytarować te 500g namielić i sprawdzić dozę, 14gr np.

Dziękuję Krystians i PiotrekBM.
;)
Czyli wystarczy ta tańsza waga za 30-50zł
Ta Lunar śliczności jest, i można do niej multum gadżetów dokupić  :lol2: , zaczynam łapać lekką podjarkę. ile to to ma gwarancji?
własnie  za to ze taka sliczna, to każą sobie płacic ponad tysiaka, polityke cenową appla zaczeli stosować ( kazde gówienko/ gadzet do  wagi acaia ma swoja cene niestety )
« Ostatnia zmiana: 29 Grudzień 2016, 15:18:05 wysłana przez PiotrekBM »

essewissa

  • Gość
Odp: Waga dokładna i duża
« Odpowiedź #47 dnia: 29 Grudzień 2016, 15:16:11 »
Już Ci piszę Poe, na pralkę mam 10 lat gwarancji, co prawda tylko na silnik  :). Kobiecie kupiłem na gwiazdkę mikser, 5 lat bezwarunkowej gwarancji, podobnie blender, 7lat gwarancji, drogie, ale warto, się sypnie wymieniają bez gadania i pracują z większym obciążeniem niż ta waga.  :) Sorry, ale to kosztuje tauzena i ma 2lata limitowanej gwarancji, bez jaj :)

Offline PiotrekBM Mężczyzna

  • Wiadomości: 1332
  • Ekspres: LM LM
  • Młynek: Kafatek MC4, Kinu M47, Comandante IH, Ditting KE 640 V (= Mahlkonig K30 V), Acaia Lunar
Odp: Waga dokładna i duża
« Odpowiedź #48 dnia: 29 Grudzień 2016, 15:29:17 »
Już Ci piszę Poe, na pralkę mam 10 lat gwarancji, co prawda tylko na silnik  :). Kobiecie kupiłem na gwiazdkę mikser, 5 lat bezwarunkowej gwarancji, podobnie blender, 7lat gwarancji, drogie, ale warto, się sypnie wymieniają bez gadania i pracują z większym obciążeniem niż ta waga.  :) Sorry, ale to kosztuje tauzena i ma 2lata limitowanej gwarancji, bez jaj :)
Niestety masz racje  :)
Tak  jak pisałem cena zwala z nóg ale oni  Lunara głownie  do  zestawów ze  Slayerami, LaMarzocco , KVDW  i jeszcze kilkoma innymi  dedykują( tam cena wagi proporcjonalnie niska do całości  ) ,.... problem w tym ze ja nie mam takiego ekspresu  ;)
« Ostatnia zmiana: 29 Grudzień 2016, 15:34:32 wysłana przez PiotrekBM »

Offline WS5 Mężczyzna

  • Wiadomości: 433
  • Ekspres: Aeropress, phin, Magica S PID, Lelit Mara X
  • Młynek: Niche Zero, Compak K3 Touch, DF64
Odp: Waga dokładna i duża
« Odpowiedź #49 dnia: 29 Grudzień 2016, 15:32:07 »
Hm, dość radykalne podejście. A ile dostajesz gwarancji na, na przykład, lustrzankę za 15-20k? Dwa lata. Pralka za 5k? Dwa lata.

np. Sony ma (mialo?) opcje przedluzenia gwarancji na 3-5 lat, "Serwisu Extra" czy jakos tak sie to nazywalo


Offline Poe Mężczyzna

  • Ojciec Założyciel
  • Wiadomości: 1167
    • PopularCoffee Blog
  • Ekspres: The Gabi, V60, Chemex, Aeropress, Wilfa Svart, American Press, AltoAir, Kalita, Acaia Pearl i Acaia Lunar
  • Młynek: Comandante MK3 Nitro Blade
Odp: Waga dokładna i duża
« Odpowiedź #50 dnia: 29 Grudzień 2016, 15:35:28 »
Ale przy dodatkowej opłacie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi