Forum > Hobby, zainteresowania

F1

(1/10) > >>

GostRado:
Oglądacie?

Właśnie leci na Eleven sesja treningowa, a w niedziele najlepszy - wg mnie - wyścig sezonu Formuły 1 uliczne Grand Prix Monaco.

Szkoda Kubicy  :-(



Dawid1144:
Ja oglądałem regularnie F1 jak jeździł Robert. W ostatnich latach wiało nudą  bo Mercedes wszystko wygrywał, ale poprzedni sezon obejrzałem cały bo były emocje. Szkoda tylko że odwalono taki wał w ostatnim wyścigu. W tym sezonie jakoś brakuje mi czasu, ale z tego co oglądałem skróty jest co oglądać i na szczęście nie ma teatru jednego aktora.

Fux:

--- Cytat: Dawid1144 w 27 Maj  2022, 21:14:16 --- Szkoda tylko że odwalono taki wał w ostatnim wyścigu.
--- Koniec cytatu ---

Tam dyrektor wyścigowy dał d. forując czekolado.

GostRado:

--- Cytat: Dawid1144 w 27 Maj  2022, 21:14:16 ---W ostatnich latach wiało nudą  bo Mercedes wszystko wygrywał, ale poprzedni sezon obejrzałem cały bo były emocje.
--- Koniec cytatu ---
👍
Cóż pasją Roberta były i pewnie są rajdy i ona go zgubiła, bo prawdopodobnie byłby jednym z najlepszych kierowców F1, a i obecnie z niepełnosprawną ręką wygrywa z innymi kierowcami, chociażby podczas sesji treningowej w Barcelonie.

disaster3:
Ja oglądam regularnie i bardzo się cieszę obecnym sezonem, więcej graczy w walce o podia a nie tylko merc i Red bull, więcej się dzieje :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej