Autor Wątek: Zakup ekspresu z olx.  (Przeczytany 2633 razy)

Offline Olek90

  • Wiadomości: 4
Zakup ekspresu z olx.
« dnia: 07 Kwiecień 2018, 13:58:56 »
Witam.
Szukam wyposażenia do kawiarni. Przeszukując Internetu natknąłem się na takie oto ogłoszenie:

w.ww.olx.pl/oferta/wyposazenie-kawiarni-CID619-IDtiamn.html

Co o tym myślicie? Ekspres był użytkowany od nowości do niedawna. Zwykła eksloatacja - wymiana uszczelek, drobne naprawy, wymiana części elektryki Właściciel mówi, że wszystko było robione na bieżąco bo nie mogł sobie pozwolić żeby sprzęt to zawiódł bo był cały czas potrzebny. Bojler nie był odkamieniany.

Remont ekspresu w serwisie bez wymiany bojler tj uszczelki, elektryka, odświeżenie zewnętrzne to ok 1200zł

Gdy będzie konieczność wymiany bojlera to już 2000 zł za nowy a nowa elektryka 1800.

Młynek miał bym pod przelew a do espresso chcę nowy.

Cena za wszystko kusi. Doradzicie coś?  :)

Pozdrawiam!


Offline kuń Mężczyzna

  • Wiadomości: 490
  • Ekspres: Astoria perla ...dżwignia.i dużo zapału ale mało czasu
  • Młynek: mazeer SJ
Odp: Zakup ekspresu z olx.
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Kwiecień 2018, 15:43:59 »
Było. ponawiam podpowiedzi :
Nie masz podstaw ufać tak samo jak nie masz podstaw nie ufac właścicielowi ekspresu.
Kwestia człowieka.
Jak miał robione naprawy to  niech pokarze kwity.
poproś o film z działania. mi chcieli wcisnąć faeme ale na filmie przyważyłem- mimo cfanego kadrowania- że kawa leci  bokiem przez zawór dźwigni....
bez odkamieniania powiadasz .....ja kupiłem astorie dźwignie postawioną w biurze..miała jakieś 2 lata...bojler wypełniony w połowie kamieniem kotłowym- około 1,5 reklamówki tego było.
jak masz możliwość to podjedź sprawdź. Jak nie masz możliwości to dzwoń do jakiegoś serwisu, dogaduj się czy gość by podjechał, zaplaciisz 100-150 za ekspertyzę i tyle .będziesz wiedział co to jest i co to warte- pod warunkiem ze serwisant  kumaty a wlasicicel pozwoli obejrzeć ekspres

sam mam "zlecenie' na ekspres dla znajomego i chyba wezme od ludzi  co zawodowo takie ekspresy remontują i dają gwarancje. wtedy kupujesz i nie ma gadania panie kto panu tak ekspres spieprzył.

Offline Olek90

  • Wiadomości: 4
Odp: Zakup ekspresu z olx.
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Kwiecień 2018, 15:55:22 »
Jestem gotów na jakieś dodatkowe wydatki wiadomo. Niestety 220km w jedną stronę to sporo. Z tym sprawdzeniem zdalnym to jest dobry pomysł. Dziękuje za podpowiedź. :)

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi