Autor Wątek: Kawowy Box - nowy ciekawy projekt | kawa speciality | polskie palarnie | rabaty  (Przeczytany 32166 razy)

Offline Wojciu Mężczyzna

    • kawowybox.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 68
    • Kawowy Box
  • Ekspres: V60, Origami, Chemex, Aeropress i La Pavoni <3
  • Młynek: Fellow Ode, Comandante C40
Odp: Kawowy Box - nowy ciekawy projekt | kawa speciality | polskie palarnie | rabaty
« Odpowiedź #15 dnia: 22 Czerwiec 2020, 21:16:06 »
Cześć wszystkim !

pierwszy miesiąc odkąd działamy minął naprawdę szybciutko ;-) z przelewów został nam już tylko 1 (dosłownie JEDEN) box Premium, kto zainteresowany zapraszamy na stronę - kod: LATO i dostajecie 10 PLN rabatu :taniec:

Natomiast chcieliśmy się pochwalić, że na stronę wjechał właśnie ŚWIEŻUTKI Przelewowy Box na Początek

Kawki jakie tam znajdziecie:
- CoffeeLab Tanzania Lunji Estate - nowość z tej palarni, w sprzedaży dopiero od dzisiaj - wypał 18.06
- Figa Coffee Brazylia San Rafael - właśnie odebraliśmy paczkę z palarni - wypał 19.06
- Tu Cafe Etiopia Mustefa Abakeno - kawka również z naszego lokalnego podwórka ;-) - wypał 18.06

Link: www.kawowybox.pl/kategoria/single-box/box-na-poczatek

A do tego do każdego zamówienia DOSTAWA ZA DARMO!!! No i do końca czerwca z kodem WSZYSTKOOKAWIE również macie 10 pln rabatu ;-)

Zapraszamy ;-)


« Ostatnia zmiana: 22 Czerwiec 2020, 21:29:59 wysłana przez ranGo »
W Kawowym Boxie chodzi o różnorodność, poznawanie nowego. Wierzymy że w tym jest cała magia kawy. Znajdziecie u nas Boxy zarówno pod przelew jak i espresso. Co miesiąc w ofercie NOWE PALARNIE / REGIONY!. Darmowa dostawa od 99 zł lub 5 zł poniżej tej kwoty. Sprawdź nasze nowości --> www.kawowybox.pl

Offline Wojciu Mężczyzna

    • kawowybox.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 68
    • Kawowy Box
  • Ekspres: V60, Origami, Chemex, Aeropress i La Pavoni <3
  • Młynek: Fellow Ode, Comandante C40
Odp: Kawowy Box - nowy ciekawy projekt | kawa speciality | polskie palarnie | rabaty
« Odpowiedź #16 dnia: 27 Czerwiec 2020, 17:35:36 »
Hej ! ;-)

wjechały właśnie nowe świeżutkie LIPCOWE BOXY pod PRZELEW!

Box Premium - pyszny, delikatny, owocowy <3

Figa Coffee - Peru Pilar
w filiżance: czerwone owoce, wanilia
wypał: 19.06

Coffeelab - Burundi Karinizi
w filiżance: limonka, owoce pestkowe
wypał: 24.06

LaCava - Ethiopia Suke Quto
w filiżance: truskawki, nuty kwiatowe
wypał: 09.06

LINK: www.kawowybox.pl/kategoria/single-box/box-premium

Do tego oczywiście jak zawsze u nas - DOSTAWA FREE!!! ;-))) Przypominam też że zostały już ostatnie dni promocji na start dla forumowiczów - z kodem WSZYSTKOOKAWIE dodatkowo 10 PLN rabatu :)

Pojawiły się też nowe akcesoria - kawiarki Bialetti oraz wróciły zestawy z Aeropressem i Dripperem Hario V60-02.

Zapraszamy!!!
« Ostatnia zmiana: 27 Czerwiec 2020, 17:55:26 wysłana przez Fux »
W Kawowym Boxie chodzi o różnorodność, poznawanie nowego. Wierzymy że w tym jest cała magia kawy. Znajdziecie u nas Boxy zarówno pod przelew jak i espresso. Co miesiąc w ofercie NOWE PALARNIE / REGIONY!. Darmowa dostawa od 99 zł lub 5 zł poniżej tej kwoty. Sprawdź nasze nowości --> www.kawowybox.pl

Offline Wojciu Mężczyzna

    • kawowybox.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 68
    • Kawowy Box
  • Ekspres: V60, Origami, Chemex, Aeropress i La Pavoni <3
  • Młynek: Fellow Ode, Comandante C40
Odp: Kawowy Box - nowy ciekawy projekt | kawa speciality | polskie palarnie | rabaty
« Odpowiedź #17 dnia: 30 Czerwiec 2020, 18:37:47 »
Cześć wszystkim ! ;-)

mała przypominajka - dziś ostatni dzień promocji dla forumowiczów! Z kodem WSZYSTKOOKAWIE - 10 PLN RABATU ;-) + oczywiście dostawa free!  :taniec:

A na stronę wjechały właśnie świeżutkie BOXY ESPRESSO, więc może ktoś z Was się skusi [emoji38]



W lipcowej edycji espresso znajdziecie:

Java Coffee - Honduras Marcala
w filiżance: cukier trzcinowy, czekolada, słodkie winogrona
wypał: 23.06

BeMyBean - Gwatemala Santa Rosa
w filiżance: daktyle, ziarna kakao
wypał: 24.06

Coffeelab - Premium Blend (Brazylia 60%, Honduras 20%, Kolumbia 20%)
w filiżance: gorzka czekolada, orzechy laskowe, karmel
wypał: 22.06

Tu Cafe - Espresso Latino (Brazylia 50%, Gwatemala 30%, Kolumbia 20%)
w filiżance: słodkie czerwone jabłka, czekolada
wypał: 25.06

Naprawdę świeżynki, wszystko pyszne, z czystym sumieniem mogę polecić ten set :)

Szczegółowe opisy kaw pod linkiem:
www.kawowybox.pl/kategoria/single-box/espresso-box

Jak ktoś szuka czegoś pod przelew to również zapraszamy na naszą stronkę.

A kolejne nowości już wkrótce.. ;-)

Miłego popołudnia !
« Ostatnia zmiana: 30 Czerwiec 2020, 19:50:29 wysłana przez ranGo »
W Kawowym Boxie chodzi o różnorodność, poznawanie nowego. Wierzymy że w tym jest cała magia kawy. Znajdziecie u nas Boxy zarówno pod przelew jak i espresso. Co miesiąc w ofercie NOWE PALARNIE / REGIONY!. Darmowa dostawa od 99 zł lub 5 zł poniżej tej kwoty. Sprawdź nasze nowości --> www.kawowybox.pl

Offline Damian

  • Wiadomości: 876
  • Ekspres: Lelit Pl41e, V60, kawiarka GAT 3tz, Aeropress
  • Młynek: Fiorenzato F4 Eco, ascaso i2 mini, Hario skerton, xeoleo
Odp: Kawowy Box - nowy ciekawy projekt | kawa speciality | polskie palarnie | rabaty
« Odpowiedź #18 dnia: 30 Czerwiec 2020, 20:23:02 »
Ciekawy ten nowy espresso box. Chyba się skuszę jak dopije to co mam w zapasie.  [emoji106]

Offline Wojciu Mężczyzna

    • kawowybox.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 68
    • Kawowy Box
  • Ekspres: V60, Origami, Chemex, Aeropress i La Pavoni <3
  • Młynek: Fellow Ode, Comandante C40
@Damian zapraszamy ;-) ten Box wyszedł naprawdę fajnie, będzie wysoko postawiona poprzeczka na kolejne miesiące [emoji38] jak będziesz zamawiać to daj znać na prv - nie mamy aktualnie żadnej promki ale dorzucę Ci do paczki jakiegoś sampla! :ok:

A do osób które wczoraj zamawiały kawkę - dzięki za tak liczny odzew, prawie połowa stocku nam zeszła będzie trzeba niedługo domawiać :taniec: Dajcie koniecznie znać jak wrażenia - co Wam smakowało najbardziej, co nie, czy proces składania zamówienia, informacje jakie dostawaliście itp. - czy to wszystko było w porządku :) Chcemy stowrzyć po prostu super produkt, więc każda informacja jest dla nas na wagę złota  :)

Miłego dnia wszystkim!
W Kawowym Boxie chodzi o różnorodność, poznawanie nowego. Wierzymy że w tym jest cała magia kawy. Znajdziecie u nas Boxy zarówno pod przelew jak i espresso. Co miesiąc w ofercie NOWE PALARNIE / REGIONY!. Darmowa dostawa od 99 zł lub 5 zł poniżej tej kwoty. Sprawdź nasze nowości --> www.kawowybox.pl

Offline Damian

  • Wiadomości: 876
  • Ekspres: Lelit Pl41e, V60, kawiarka GAT 3tz, Aeropress
  • Młynek: Fiorenzato F4 Eco, ascaso i2 mini, Hario skerton, xeoleo
Ok, dzięki za info. Dam znać przed złożeniem zamówienia.  [emoji106]

Offline Damian

  • Wiadomości: 876
  • Ekspres: Lelit Pl41e, V60, kawiarka GAT 3tz, Aeropress
  • Młynek: Fiorenzato F4 Eco, ascaso i2 mini, Hario skerton, xeoleo
w zasadzie, czy jeżeli chciałbym dodać do boxu np kolejną paczkę kawy - dałoby się? Np dwa hondurasy?

Offline Wojciu Mężczyzna

    • kawowybox.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 68
    • Kawowy Box
  • Ekspres: V60, Origami, Chemex, Aeropress i La Pavoni <3
  • Młynek: Fellow Ode, Comandante C40
Hej Damian, jasne że możemy ;) chciałbyś podmienić jedną kawę a jedną mieć podwójnie czy zamówić łącznie 5 paczek? Napisz prv na pewno coś wymyślimy :)

Pozdrawiam
Wojtek
W Kawowym Boxie chodzi o różnorodność, poznawanie nowego. Wierzymy że w tym jest cała magia kawy. Znajdziecie u nas Boxy zarówno pod przelew jak i espresso. Co miesiąc w ofercie NOWE PALARNIE / REGIONY!. Darmowa dostawa od 99 zł lub 5 zł poniżej tej kwoty. Sprawdź nasze nowości --> www.kawowybox.pl

Offline Damian

  • Wiadomości: 876
  • Ekspres: Lelit Pl41e, V60, kawiarka GAT 3tz, Aeropress
  • Młynek: Fiorenzato F4 Eco, ascaso i2 mini, Hario skerton, xeoleo
tak, chciałbym pięciopak :) box do espresso, z dwoma hondurasami. Dasz znać na priv? Mogę zapłacić z góry czy jakoś tak  :D

Offline Damian

  • Wiadomości: 876
  • Ekspres: Lelit Pl41e, V60, kawiarka GAT 3tz, Aeropress
  • Młynek: Fiorenzato F4 Eco, ascaso i2 mini, Hario skerton, xeoleo
A więc: dziś odebrałem z paczkomatu swój pierwszy zakup z kawowybox.pl. Kupiłem box espresso plus dodatkowo jedną kawę więcej. Kontakt wzorowy, podejście do klienta również - polecam. Smaku kawy się nie obawiam, raczej są to bardzo dobre kawy - pewniaki, ale zanim je wypiję, muszę się jeszcze uporać z pełnym hopperem w młynku z poprzednich zapasów.

W paczuszce znalazłem dodatkowo mały słodki upominek oraz sampel kawki z Kolumbii do espresso, ale z racji, tego, że jak już wspomniałem hopper pełny, to jedzie ze mną jutro do pracy, gdzie czeka na nią aeropress i xeoleo. W wolnej chwili dam znać jak smakowało. (Ciemna czekolada, karmel, wiśnie  :pycha: - taki ma opis na paczce)

Co sądzę o pomyśle kupowania kawy w box'ach? Wg mnie fajnie, bo odpada mi wybieranie, kawy są fajnie dobrane (dwa blendy, dwa single). Cenowo też całkiem dobrze to wypada, a przesyłka gratis  [emoji106] Wg mnie ten box jest dużo lepszy niż poprzedni, tam nie do końca pasowało mi Etno Cafe i Arcaffe (być może niesłusznie).

Z bieżącego zestawu piłem kiedyś tylko coffelab premium blend, gdy przez pomyłkę trafiła do mojego koszyka w innych sklepie. Kawka ciemno palona, ale nie spalona, czasem dla odmiany (pijam średnie i jasne palenia) taki ciemniejszy wypał jest smaczny (trafić dobrze z mieleniem, małe ratio, 1:2, maks 25 sekund i jest mniam  :taniec: )

To chyba tyle z pierwszych przemyśleń i doświadczeń ze sklepem. W skrócie - polecam  [emoji106]

Offline jancewicz

  • Wiadomości: 395
  • Ekspres: La Pavoni Europiccola, Aeropress, Phin, French Press, V60, Brewista Hourglass Brewer
  • Młynek: Eureka Olympus 75, Tchibo "Melitta Calibra", 1Zpresso Q (MYM54)
Co sądzę o pomyśle kupowania kawy w box'ach?
Mnie niestety to nie przekonuje. Zestawy kaw, zestawy win... Nie rozumiem tej formy. Dlaczego nie ma wolnego wyboru tylko to co w zestawie? Dla mnie podejrzane. Może niesłusznie. :)

Offline Wojciu Mężczyzna

    • kawowybox.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 68
    • Kawowy Box
  • Ekspres: V60, Origami, Chemex, Aeropress i La Pavoni <3
  • Młynek: Fellow Ode, Comandante C40
@Damian - WIELKIE DZIĘKI za pozytywne słowa!!! :taniec: mam nadzieję, że kawki będą smakować ;-) I jestem ciekaw, która wejdzie najbardziej. Mi z tego zestawu najbardziej podeszła Gwatemala z BeMyBean, ale każda kawa jest tam trochę inna, no i wiadomo jest to też kwestia gustu :)

@jancewicz - polecam w takim razie spróbować! ;-) wiadomo - na rynku jest pełno sklepów gdzie jest wolny wybór, ale dla mnie ten wybór jest momentami zbyt duży.. wiesz, to trochę jak w restauracji - im dłuższa karta tym dla mnie gorzej, wolę 3-4 pozycje ale za to doskonałe pod kątem jakości ;) plus wiadomo - im większy wybór tym większy stock, a im większy stock tym siłą rzecz niższa rotacja => ryzyko że daty palenia niekoniecznie będą najświeższe. No chyba że bierzemy ziarna prosto z palarni, ale wtedy znów - ograniczamy sobie wybór tylko do jednej palarni więc wracamy do punktu wyjścia ;) ja osobiście uwielbiam różnorodność i w kawie cały czas próbuję czegoś nowego, wiadomo mam swoje klasyki do których zawsze chętnie wracam, ale akurat w kawie speciality lubię ten element zaskoczenia. I dlatego właśnie powstał Kawowy Box - szukasz różnorodności, dobrych jakościowo ziaren i serwisu na najwyższym poziomie (czyli: codzienna wysyłka zamówień złożonych do 22:00, darmowa dostawa do paczkomatu do każdego zamówienia niezależnie od wartości, możliwość personalizacji tak jak u Damiana - wystarczy napisać). Ja sam czegoś takiego szukałem przez długi czas, a że nie znalazłem to postanowiłem spróbować samemu dać ludziom taki produkt. Czy się obroni - zobaczymy ;-) a Ciebie zapraszam do naszego sklepu, może się jednak przekonasz ;-)
« Ostatnia zmiana: 17 Lipiec 2020, 19:24:51 wysłana przez Wojciu »
W Kawowym Boxie chodzi o różnorodność, poznawanie nowego. Wierzymy że w tym jest cała magia kawy. Znajdziecie u nas Boxy zarówno pod przelew jak i espresso. Co miesiąc w ofercie NOWE PALARNIE / REGIONY!. Darmowa dostawa od 99 zł lub 5 zł poniżej tej kwoty. Sprawdź nasze nowości --> www.kawowybox.pl

Offline pytlakos

  • Wiadomości: 330
  • Ekspres: Isomac Tea II
  • Młynek: Mazzer SJ, Kinu M47 Phoenix
Ja dałem szansę, dzisiaj odebrałem paczkę i zobaczymy ;).
Dużo zależy od doboru kaw. Możesz Wojciu zrobić ankietę dając kilka propozycji, a później zrealizować box publiczności :).

Offline Wojciu Mężczyzna

    • kawowybox.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 68
    • Kawowy Box
  • Ekspres: V60, Origami, Chemex, Aeropress i La Pavoni <3
  • Młynek: Fellow Ode, Comandante C40
Hehe, dobry pomysł, kiedyś zrobimy taki "box publiczności" ale trzeba jeszcze trochę skali złapać ;) daj znać @pytlakos jak wrażenia, co smakuje a co nie ;-)

A dla reszty NIEPRZEKONANYCH ;-) mam mały prezent - do końca lipca mam dla Was kod - FORUM_KAWUSIA. Z kodem macie 10 zł zniżki na wszystkie nieprzecenione pojedyncze boxy! Dostawa za DARMO, ale to jest u nas w standardzie  :ok:

Czyli na przykład:

Espresso Box
Java Coffee Honduras Marcala + BeMyBean Gwatemala Santa Rosa + Coffeelab Premium Blend + Tu Cafe Espresso Latino
za 100 PLN już z dostawą

Przelewowy Box na Początek
Coffeelab Tanzania Lunji Estate + Figa Coffee Brazylia San Rafael + Tu Cafe Etiopia Mustefa Abakeno
za 110 PLN już z dostawą

Przelewowy Box Premium
Figa Coffee Peru Pilar Sasame Monslace + Coffeelab Burundi Karinizi + LaCava Ethiopia Suke Quto
za 140 PLN już z dostawą

Link gdzie macie wszystkie opisy kaw, daty palenia itp:
www.kawowybox.pl/kategoria/single-box

I niech mi ktoś powie, że to jest słaba oferta ? ;-)
« Ostatnia zmiana: 24 Lipiec 2020, 07:18:36 wysłana przez Fux »
W Kawowym Boxie chodzi o różnorodność, poznawanie nowego. Wierzymy że w tym jest cała magia kawy. Znajdziecie u nas Boxy zarówno pod przelew jak i espresso. Co miesiąc w ofercie NOWE PALARNIE / REGIONY!. Darmowa dostawa od 99 zł lub 5 zł poniżej tej kwoty. Sprawdź nasze nowości --> www.kawowybox.pl

Offline Damian

  • Wiadomości: 876
  • Ekspres: Lelit Pl41e, V60, kawiarka GAT 3tz, Aeropress
  • Młynek: Fiorenzato F4 Eco, ascaso i2 mini, Hario skerton, xeoleo
Odp: Kawowy Box - nowy ciekawy projekt | kawa speciality | polskie palarnie | rabaty
« Odpowiedź #29 dnia: 02 Sierpień 2020, 20:22:22 »
Właśnie zamówiłem nowy, sierpniowy espresso box. Oferta moim zdaniem ciekawa. Poprzedni box prawie się skończył, a był pycha. Najbardziej jestem ciekaw jak wypadnie ten Salvador i Kolumbia. Pozostałe dwie kawy coffe lab i Java to solidne palarnie, raczej nie powinno być niespodzianek.

Planujesz może wrzucać czasem jakieś bardziej "egzotyczne" espresso? Nietypowe obróbki czy pochodzenie, coś bardzo owocowego? Tak bardziej w kierunku np magic pussy espresso? Oczywiście, wiem, że te kawy są droższe i nie każdy może się w nich lubuje, więc nie wiem jak z popytem na nie...

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi