Autor Wątek: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje  (Przeczytany 247231 razy)

Offline mr_blend Mężczyzna

    • Palarnia Blend
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1089
    • Palarnia Blend
  • Ekspres: Conti Ace
  • Młynek: San Remo SR50 EVO
Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« dnia: 11 Wrzesień 2019, 19:10:23 »
Cześć wszystkim!

Chciałbym się przywitać ponownie po roku nieobecności na forum  :kwiat: Dużo czasu minęło, dużo kawy upłynęło... Jak już wracać, to z przytupem. Palarnia Blend to projekt stworzony z pasji do kawy - tak jak i forum WOK oraz duża część biznesów kawowych. Branża ta bez pasji z pewnością nie byłaby w tym miejscu, w którym jest teraz. Chciałbym, żeby Palarnia Blend wyróżniała się, oprócz pysznej kawki, podejściem ekologicznym - torby bio, rozwiązania wielokrotnego użytku dla kawiarni etc. Czuję, że trzeba chociaż spróbować powalczyć z plastikiem.

Na początek wybrałem kawki z rozsądku - z biegiem czasu będą pojawiać się coraz ciekawsze kraje, obróbki, odmiany. Profile palenia nie przekroczą drugiego cracku. Choć nie widzę absolutnie nic złego w Robuście, to póki co wszystko 100% Arabika. Będą 2 stałe pozycje (na razie) - jedna pod espresso, a druga do metod przelewowych. Cała reszta jest sezonowa i przewiduję dużą rotację  :kawa: Jak szybko ona postąpi zależy od Was  :szampan: Chciałbym, żeby zawsze była dostępna przynajmniej 1 kawka do espresso w dobrej cenie.

www.palarniablend.pl wystartuje w niedzielę o 12:00 - zapraszam wszystkich do zajrzenia na stronkę, wysyłka za darmo od 90 złotych.
Kod rabatowy z okazji hucznego otwarcia: START15 (do wpisania przy wyjściu). Czas trwania promocji:15.09-22.09

W przyszłości będą też promocje tylko dla forum WOK. Bardzo zależy mi na Waszej opinii, bo tylko ona może sprawić, że kawka będzie lepsza - dlatego jesteśmy jak najbardziej otwarci zarówno na dobre i złe opinie :) Jeśli widzicie, że coś nie działa na stronie - dajcie od razu znać, być może coś umknęło. Wiadomo jak jest ze stronami www :) Na pytania forumowe postaram się odpowiadać tak szybko jak to będzie możliwe.

Jeśli będziecie przejazdem przed Dolny Śląsk - dajcie znać, pogadamy :) Drzwi są zawsze otwarte dla wszystkich, o ile nie są zamknięte   :mrgreen:  Palarnia znajduje się koło Świdnicy, ok. 60km za Wrocławiem w stronę Wałbrzycha.

Jeszcze nigdy nie zapraszałem na otwarcie palarni i nie wiem jak to się robi   :hihihi:

No to co... Do zobaczenia w niedzielę  :taniec: kawka

Offline krystians Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6159
    • Lens tru3
  • Ekspres: ap, fp, moka, phin, tygielek, v60-2, Kalita, Kompresso
  • Młynek: Kinu m47, Wilfa Uniform
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Wrzesień 2019, 19:16:23 »
Życzę  powodzenia. Niestety nie w ten weekend, ale czasem bywam w pobliżu Świdnicy, to się odezwę.

Offline fresh Mężczyzna

  • Wiadomości: 861
  • Ekspres: Kazak Rota,Expobar Megacrem Mini Control
  • Młynek: Mahlkonig Guatemala, Nuova Simonelli MDX, Kazak Tura 3
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Wrzesień 2019, 19:40:56 »
Trzymam kciuki za powodzenie, a z tym paleniem za drugi crack to chyba tylko markety :D

Offline szym-h Mężczyzna

  • Wiadomości: 432
  • Ekspres: phin, pl41tem
  • Młynek: Cunill Tron, mym54
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Wrzesień 2019, 08:58:10 »
Powodzenia w biznesie  [emoji106]

Offline mariano

    • brak
  • Wiadomości: 11
  • Ekspres: v60, aeropress
  • Młynek: Baratza Encore
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Wrzesień 2019, 10:30:33 »
Powodzenia! Jak już wypije wszystko co mam to pewnie zawitam na waszą stronkę:)

Offline rubin Mężczyzna

  • Wiadomości: 1646
  • Ekspres: Rocket Mozzafiato Evo R, Cafelat Robot
  • Młynek: Ceado e6p, 1zpresso JE PLUS
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Wrzesień 2019, 14:20:43 »
No to zamówiłem. Wziąłem wszystko co w ofercie do espresso :).

Z uwag do strony na szybko:
- animacja wjeżdżającą od dołu po każdym kilku irytuje po 3 kliknieciach już
- powrót z płatności paypal ląduje na jakimś adresie testowym i leci 404
- po przeklejaniu szczegółów dostawy muszę zarejestrować konto, potem się zalogować i potem znowu zaczynać od kroku koszyka - nieintuicyjne, ale tylko raz przy zakładaniu konta

Kawy faktycznie klasyczne. Ale jeśli Brazylia Monte Cristo z farmy Daterra będzie co najmniej tak dobra jak Sweet Espresso z Euro Cafe (też Daterra) to będę bardzo zadowolony :).

Offline mr_blend Mężczyzna

    • Palarnia Blend
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1089
    • Palarnia Blend
  • Ekspres: Conti Ace
  • Młynek: San Remo SR50 EVO
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Wrzesień 2019, 14:37:01 »
No to zamówiłem. Wziąłem wszystko co w ofercie do espresso :).

Dziękujemy bardzo za zamówienie :)

Z uwag do strony na szybko:
- animacja wjeżdżającą od dołu po każdym kilku irytuje po 3 kliknieciach już
- powrót z płatności paypal ląduje na jakimś adresie testowym i leci 404
- po przeklejaniu szczegółów dostawy muszę zarejestrować konto, potem się zalogować i potem znowu zaczynać od kroku koszyka - nieintuicyjne, ale tylko raz przy zakładaniu.

Płatności już naprawione, były zaadresowane na stronę testową.

Nad resztą popracujemy [emoji106] Dzięki za feedback!




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline mr_blend Mężczyzna

    • Palarnia Blend
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1089
    • Palarnia Blend
  • Ekspres: Conti Ace
  • Młynek: San Remo SR50 EVO
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Wrzesień 2019, 15:27:44 »
Z informacji technicznych - na razie jest tylko Pay Pal jako płatność internetowa, Pay U będzie za ok. 2 tygodnie.

Wysyłka też tylko jedna opcja - jeszcze dopracowujemy paczkomaty.

Pozdrawiam ☕️


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline siewcu Mężczyzna

  • Wiadomości: 5082
  • Ekspres: LaPa EP
  • Młynek: Aergrind
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Wrzesień 2019, 15:31:23 »
To ja chyba na payu poczekam... Chyba że można Ci zrobić normalny przelew ;)

Offline mr_blend Mężczyzna

    • Palarnia Blend
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1089
    • Palarnia Blend
  • Ekspres: Conti Ace
  • Młynek: San Remo SR50 EVO
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Wrzesień 2019, 15:33:37 »
To ja chyba na payu poczekam... Chyba że można Ci zrobić normalny przelew ;)


Jak najbardziej można, dane są w dziale wysyłka Zapraszam!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline pmichal Mężczyzna

  • Wiadomości: 1072
  • Ekspres: Kalita
  • Młynek: Arco
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Wrzesień 2019, 21:11:51 »
Z szybkich obserwacji: w prawym górnym rogu przy kawie polecamy jest zbędne, bo czy będą jakieś kawy, których nie polecacie?
Druga rzecz to czy można jakoś podzielić kawy na do espresso i do metod przelewowych?
Trzecia rzecz to czy przy kawie można określić stopień palenia? Jasny, średni, ciemny?

Offline mr_blend Mężczyzna

    • Palarnia Blend
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1089
    • Palarnia Blend
  • Ekspres: Conti Ace
  • Młynek: San Remo SR50 EVO
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Wrzesień 2019, 21:41:00 »
Z szybkich obserwacji: w prawym górnym rogu przy kawie polecamy jest zbędne, bo czy będą jakieś kawy, których nie polecacie?
Masz rację - trzeba ograniczyć ilość znaczników przynajmniej o połowę. Bardzo polecam Gwatemalę - jako przelew i espresso (jeśli lubisz trochę owoców w espresso, w przelewie owocowo-słodka). Fantastyczna kawa w każdej postaci ☕️

Druga rzecz to czy można jakoś podzielić kawy na do espresso i do metod przelewowych?
Jest podział na 3: espresso, przelew i dwa profile palenia dla jednej kawy - widać na komputerach. Podział na 3 a nie na 2 ze względu na konstrukcję bazy danych i z tym ciężko będzie coś zrobić. Na komórkach stronka działa w wersji okrojonej, ale postaram się dodać te 3 kategorie, żeby wyszukiwanie było łatwiejsze [emoji106]

Trzecia rzecz to czy przy kawie można określić stopień palenia? Jasny, średni, ciemny?

Już dodaję informację ☕️ Filtry jasno, espresso średnio. Ciemnego nie ma w ogóle To średnie to tak w kierunku city+, full city - rozwinięte.

Dzięki za spostrzeżenia  :ok

Offline mr_blend Mężczyzna

    • Palarnia Blend
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1089
    • Palarnia Blend
  • Ekspres: Conti Ace
  • Młynek: San Remo SR50 EVO
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #12 dnia: 19 Wrzesień 2019, 23:04:00 »
Promo do niedzieli, można jeszcze załapać się na pyszne kawki w dobrych cenach:
Kod: START15

Gwatemala Atitlan 93.5 za kg (zamiast 110)
Pyszna - czekolada i wisienki

Brazylia Monte Cristo 87,5 za kg (zamiadt 103)
Bardzo delikatna w kawach mlecznych i zbalansowana w espresso, słodycz przełamana delikatną kwasiwością

Kolumbia Tolima 67,15 za kg (zamiast 79)
Bardzo dobra relacja cena/jakość

I kilka innych, zapraszam serdecznie! Są też 3 kawy do przelewów - Gwatemala, Rwanda, Brazylia (przelew sezonu)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline rubin Mężczyzna

  • Wiadomości: 1646
  • Ekspres: Rocket Mozzafiato Evo R, Cafelat Robot
  • Młynek: Ceado e6p, 1zpresso JE PLUS
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #13 dnia: 20 Wrzesień 2019, 08:21:38 »
Ja na razie otworzyłem Monte Cristo - jest świetna do mleka w espresso bardzo klasyczna. Jeśli się nie mylę to kawa z tego samego źródła co Sweet Espresso od Gorana - można sobie porównać.

Od strony wygody użytkowania - palarnia zapina torebki metalowym klipsem podobnym do tych biurowych - ja takich używam do przechowywania otwartych paczek - co mnie bardzo ucieszyło.

Offline trez Mężczyzna

  • Wiadomości: 1183
  • Ekspres: V60, Orea, Aeropress, Tygielek, Melitta, Chemex, Phiny
  • Młynek: C40, FeldGrind, VSSL
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #14 dnia: 22 Wrzesień 2019, 11:59:54 »
pozwoliłem se wyczekać do końca promocji, bo narazie mam co parzyć i pozwolę se na parę drobnych uwag do sklepu.

Podział na kategorie palenia przelew/espresso/obydwa jest fest nieczytelny, jeżeli chcę zobaczyć kawy do przelewu to chciałbym zobaczyć wszystkie które są tak palone, narazie nie jest to prawdziwy problem, bo oferta jest krótka i przejrzenie całej nie jest natrętne, może jeżeli nie da się zmienić filtrowania, lepiej było by wstawić kawy wielo-palone poprostu jako osobne produkty?

Po rejestracji dostałem mailem swoje hasło, to niestety znaczy że silnik sklepu który wybrałeś jest słaby, to na szczęście tylko sklep z kawą i wystarczy nie używać w nim tego samego hasła co do banku, ale może być wytyczną na przyszłość. Technicznie moje hasło wogóle nie powinno być tobie znane, jedynie w postaci nieodwracalnego hasha.

Zwróć uwagę że w części pól w mailach jest adres [email protected], funkcjonalnie nie przeszkadza, ale niektóre filtry chętniej będą oznaczać je jako spam czy próbę oszustwa.

u mnie wielki plus za duże 1 i 0,5 kilowe paczki do przelewów :)

ale powiedz coś o tym że twoje torebki są biodegradowalne, co to znaczy, że co mogę z nią zrobić, gdzie wyrzucić? do papieru albo na kompost? Bo z standardowymi foliowo-aluminiowymi wiecznie mam wewnętrzny problem, nikt tego nie określa i raczej nikt nie recyklinguje takich wielomateriałów.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi