Autor Wątek: KRUPS - czy warto ?  (Przeczytany 72852 razy)

Offline MichalCz Mężczyzna

  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 136
    • www.kawomaniak.pl
Odp: KRUPS - czy warto ?
« Odpowiedź #15 dnia: 15 Kwiecień 2016, 07:26:09 »
Można wyczyścic tylko trzeba wiedziec gdzie.
Stonish a dasz gwarancje, że nie rozsypie sie po 2,5 roku?? Zawsze mnie to dziwi jak któs pisze kup bedziesz mial spokoj. Kolezanki i koledzy :) czasy mamy takie, że wszystko sie psuje bo jest robione aby taniej aby szybciej aby jak najwiecej zarobic i to tyczy sie krupsa saeco jury nivony itd
www.kawomaniak.pl Kawa i akcesoria

Offline gromog Mężczyzna

  • Ojciec Założyciel
  • Wiadomości: 1046
  • Ekspres: Crem One 2B R-LFPP Dual, Quick Mill Super Cappuccino, Jura F 50 II, Astoria CKE
  • Młynek: ZF64W, La Marzocco
Odp: KRUPS - czy warto ?
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Kwiecień 2016, 09:39:48 »
Tak więc kolego daj sobie spokój z automatem i kup sobie używaną kolbę i młynek, które ci będą służyć latami.
Na innym forum, gdzie więcej piszą o automatach pisuje człowiek, który o Jura wie chyba wszystko(ma też swój kanał na youtube). Jura uchodzi za solidnie zbudowany sprzęt, oprócz serii ENA.

Offline Jankes

  • Wiadomości: 6
Odp: KRUPS - czy warto ?
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Kwiecień 2016, 11:22:35 »
Dzięki koledzy za opinie ale idąc tropem jednego z Was to kto mi zagwarantuje, że jak dołożę jeszcze 500 i będzie to ok. 3000 zł to ten ekspres nie zepsuje mi się za nie wiem, miesiąc albo dwa, no właśnie nikt i wtedy też mogę mieć żal do siebie a po co tyle wydałem, mogłem mniej, a po ich słuchałem. Tutaj zawsze będzie jakieś ale, albo w jedną albo w drugą stronę. Ekspres kolbowy już miałem i nie chcę, w pewnym wieku stajemy się, przynajmniej ja, wygodni i stąd zainteresowanie automatem. Kwota 2500 jest to max na ekspres a i tak dłuuuugo przekonywałem żonę, że trzeba więcej bo ona twierdziła, że do 1500 i koniec, więc nie mogę przeginać. Poza tym nie potrzebuję nie wiem jakiej ilości kaw dziennie, moje plany to 4 do 6 kaw dziennie, z tego max 3 z mlekiem a jak rodzinka się zjedzie to wtedy z 10 do 12 kaw będzie, więc uważam, że nie potrzebuję nie wiem jakiego ekspresu i chyba ten, znienawidzony przez niektórych, może jednak mi wystarczy ?
Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki.

Offline siewcu Mężczyzna

  • Wiadomości: 5087
  • Ekspres: LaPa EP
  • Młynek: Aergrind
Odp: KRUPS - czy warto ?
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Kwiecień 2016, 11:31:32 »
tylko zastanów się czy będzie Ci pasowała jakość kawy, bo jeśli pijałeś dobrą kawę z normalnej kolby to po przejściu na automat możesz być niezadowolony...

Offline DrUsagi Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6342
  • Ekspres: Conti CC100 PM, FE-AR La Peppina, Arrarex Caravel, alternatywa, w renowacji: Pedretti KIM Express
  • Młynek: Gastronomiczne 65mm, małe stożki głównie pod alternatywę
Odp: KRUPS - czy warto ?
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Kwiecień 2016, 11:58:47 »
więc uważam, że nie potrzebuję nie wiem jakiego ekspresu i chyba ten, znienawidzony przez niektórych, może jednak mi wystarczy ?

:) nikt ci nie polecił tej maszyny. Polecono kilka innych - w budżecie, nawet sporo poniżej.
Wybacz ale nie usprawiedliwimy twojego wyboru - ty decydujesz.
Mnie tylko zastanawia - po co się pytać na forum o opinie - skoro ma się je w poważaniu.
LMWDP #469

Offline gromog Mężczyzna

  • Ojciec Założyciel
  • Wiadomości: 1046
  • Ekspres: Crem One 2B R-LFPP Dual, Quick Mill Super Cappuccino, Jura F 50 II, Astoria CKE
  • Młynek: ZF64W, La Marzocco
Odp: KRUPS - czy warto ?
« Odpowiedź #20 dnia: 15 Kwiecień 2016, 11:59:10 »
To bierz tego Krupsa jak ci się podoba.
Naszą opinię znasz.
Poczytaj opinie na ceneo jaki to super sprzęt i wal do najbliższego  sklepu "nie dla idiotów".
« Ostatnia zmiana: 15 Kwiecień 2016, 12:05:40 wysłana przez gromog »

Offline raf77 Mężczyzna

  • Wiadomości: 1418
  • Ekspres: rancilio epoca
  • Młynek: fiorenzato f64 evo
Odp: KRUPS - czy warto ?
« Odpowiedź #21 dnia: 15 Kwiecień 2016, 12:56:49 »
Dzięki koledzy za opinie ale idąc tropem jednego z Was to kto mi zagwarantuje, że jak dołożę jeszcze 500 i będzie to ok. 3000 zł to ten ekspres nie zepsuje mi się za nie wiem, miesiąc albo dwa, no właśnie nikt i wtedy też mogę mieć żal do siebie a po co tyle wydałem, mogłem mniej, a po ich słuchałem. Tutaj zawsze będzie jakieś ale, albo w jedną albo w drugą stronę. Ekspres kolbowy już miałem i nie chcę, w pewnym wieku stajemy się, przynajmniej ja, wygodni i stąd zainteresowanie automatem. Kwota 2500 jest to max na ekspres a i tak dłuuuugo przekonywałem żonę, że trzeba więcej bo ona twierdziła, że do 1500 i koniec, więc nie mogę przeginać. Poza tym nie potrzebuję nie wiem jakiej ilości kaw dziennie, moje plany to 4 do 6 kaw dziennie, z tego max 3 z mlekiem a jak rodzinka się zjedzie to wtedy z 10 do 12 kaw będzie, więc uważam, że nie potrzebuję nie wiem jakiego ekspresu i chyba ten, znienawidzony przez niektórych, może jednak mi wystarczy ?
Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki.


Cytuj (zaznaczone)
Mnie tylko zastanawia - po co się pytać na forum o opinie - skoro ma się je w poważaniu.

Może ktoś poleci jakiś super sprzęt za 700:-)

rancilio epoca & fiorenzato f64 evo

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi