Autor Wątek: Czajnik z długim kablem, małą mocą i bez wskaźnika poziomu wody  (Przeczytany 2096 razy)

skansen

  • Gość
Cześć,

Szukam czajnika z długim (co najmniej 1m) przewodem zasilającym.
Do tego dobrze by było, żeby miał moc mniejszą niż 2000W, nie był wyposażony we wskaźnik-podgląd poziomu wody, był bezprzewodowy i nie był z tandetnego plastiku... Na koniec dobrze by było żeby nie kosztował więcej niż 150zł...

Nie będzie to czajnik dla mnie, nie będzie dla kawosza/herbaciarza, nie szukam też tzw. czajnika do więzienia ;)

Czy ktoś z Was może coś podpowieć w tym temacie?

Offline WS5 Mężczyzna

  • Wiadomości: 430
  • Ekspres: Aeropress, phin, Magica S PID, Lelit Mara X
  • Młynek: Niche Zero, Compak K3 Touch, DF64
Odp: Czajnik z długim kablem, małą mocą i bez wskaźnika poziomu wody
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Luty 2023, 23:10:52 »
Z długim przewodem może być problem, bo zazwyczaj maja tyle, żeby dało się zwinąć w podstawie, czyli pi razy oko ~3/4 metra.
W budżecie zmieści się np. Viomi V-MK152B (115PLN na alledrogo aktualnie) + wymiana kabla na dłuższy we własnym zakresie ;), bo rozumiem, że przedłużacz odpada? Woda ma kontakt tylko z nierdzewką.


« Ostatnia zmiana: 25 Luty 2023, 23:16:02 wysłana przez WS5 »

Offline Antonio Mężczyzna

    • Mastro Antonio
  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 10558
    • Mastro Antonio
  • Ekspres: WEGA Concept
  • Młynek: Ceado E6P/E37S/E8D MGuate/MSJ
Odp: Czajnik z długim kablem, małą mocą i bez wskaźnika poziomu wody
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Luty 2023, 23:19:27 »
Nowe Brewista mają standardowe kable jak do PC. Można więc wymienić. Kosztują niestety więcej.

skansen

  • Gość
Odp: Czajnik z długim kablem, małą mocą i bez wskaźnika poziomu wody
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Marzec 2023, 20:26:52 »
Dziękuje za sugestie. Finalnie nie udało się znaleźć odpowiedniego czajnika. Albo miały większą niż potrzebowałem moc, albo wskaźnik poziomu (chciałem stalowe wnętrze bez wskaźnika) albo zbyt wysoką cenę...
Została więc samodzielna wymiana lub przedłużenie kabla. Wybrałem ostatnią opcję używając do połączenia mufy z IP68-w sam raz do kuchni :)

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi