Autor Wątek: RL9 w Barcelonie  (Przeczytany 22716 razy)

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5234
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》MAZZER Philos... w drodze 》
RL9 w Barcelonie
« dnia: 29 Sierpień 2022, 16:39:03 »
Jak sądzicie Lewandowski już się zaaklimatyzował w nowym klubie i będzie tylko lepiej?

  [Adria Albets, Cadena SER] Poza bramkami Roberta Lewandowskiego widać było też jego instruowanie kolegów. Zaskoczyło cię to?

[Xavi] Myślę, że on jest szczęśliwy i dobrze czuje się w zespole. Pokazuje piłkarską dojrzałość. Wie, kiedy się pojawić, wie, kiedy pomóc koledze. Rozmawia też z młodymi zawodnikami, a mamy przecież bardzo młodą kadrę. Dziś linia obrony była bardzo młoda. To naturalny lider. Pomaga nam, komentuje, co można poprawić. Posiadanie go w kadrze to błogosławieństwo. Jest bardzo pokorny, pracowity i do tego strzela gole. Jest spektakularny.

 

« Ostatnia zmiana: 29 Sierpień 2022, 16:45:47 wysłana przez GostRado »
》tertium non datur《

Offline Szczympek Mężczyzna

  • Wiadomości: 2202
  • Ekspres: Rota + alternatywy
  • Młynek: Comandante, E65GBW, X54, Arco w drodze.
Odp: RL9 w Barcelonie
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Sierpień 2022, 16:57:09 »
Coś tam mu wychodzi, ale co on marnuje to szkoda słów. Suarezem nigdy nie bedzie, ale będzie z niego pożytek ;)
WITAM I POZDRAWIAM :)

Dawid1144

  • Gość
Odp: RL9 w Barcelonie
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Sierpień 2022, 18:02:43 »
Coś tam mu wychodzi, ale co on marnuje to szkoda słów. Suarezem nigdy nie bedzie, ale będzie z niego pożytek ;)


🤦🤦🤦🤦

Na który temat nie piszesz, to aż ciężko to komentować.

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5234
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》MAZZER Philos... w drodze 》
Odp: RL9 w Barcelonie
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Sierpień 2022, 18:26:15 »
Suarezem nigdy nie bedzie, 
Przez 6 lat musi strzelić jeszcze 143 gole, a ogólnie 3 razy ugryźć  :hihihi:

A na poważnie, wczorajszy mecz w wykonaniu RL był kapitalny, jego kosmiczne gole i inteligentna praca na boisku  :wow2:




« Ostatnia zmiana: 29 Sierpień 2022, 18:38:00 wysłana przez GostRado »
》tertium non datur《

Offline pj.w Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3458
  • Ekspres: Londinium R, Strietman CT2
  • Młynek: Titus Nautilus, Kafatek MC4, Baratza Forte BG, 1zpresso ZP6
Odp: RL9 w Barcelonie
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Sierpień 2022, 19:40:10 »
nowym klubie i będzie tylko lepiej?
W sensie, ze w kolejnych spotkaniach bedzie mial wyzsza srednia niz 2 bramki i asyste na mecz? :) Bedzie ciezko.

Offline Szczympek Mężczyzna

  • Wiadomości: 2202
  • Ekspres: Rota + alternatywy
  • Młynek: Comandante, E65GBW, X54, Arco w drodze.
Odp: RL9 w Barcelonie
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Sierpień 2022, 19:51:41 »
Suarezem nigdy nie bedzie, 
Przez 6 lat musi strzelić jeszcze 143 gole, a ogólnie 3 razy ugryźć  :hihihi:

A na poważnie, wczorajszy mecz w wykonaniu RL był kapitalny, jego kosmiczne gole i inteligentna praca na boisku  :wow2:






Wbicie na pusta i podanie które przypadkowo weszło było kapitalne? Czy strzał z 4m w poprzeczkę?
Ogólnie zagrał dobrze, ale gdyby nie bramki, byłby pewnie jednym z najgorszych na boisku. Rapinha nie strzelił a został Motm, dembele tez został lepiej oceniony. Choć z drugiej strony po to jest snajper, żeby dobijać, a nie być inteligentem na boisku
« Ostatnia zmiana: 29 Sierpień 2022, 20:12:31 wysłana przez Szczympek »
WITAM I POZDRAWIAM :)

Dawid1144

  • Gość
Odp: RL9 w Barcelonie
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Sierpień 2022, 20:12:34 »
Tak jak pisałem, dyskusja z "ekspertem" zbędna :)

Kiedyś pisałem koledze Szczympkowi że nie kupiłbym Comandante do espresso, na co odpowiedział że jestem głupi i nie mam racji, bo przecież używają go na BREWERS CUP. No tak, bo na brewers cup to espresso robią :)

To jest ten poziom absurdu z którym ciężko dyskutować.
I Ty tu potrafisz ludzi nazywać " początkującymi". Nie da się na to patrzeć , jak w takim razie nazwać Ciebie?

Może nie będę kończył, bo znowu dostanę bana 🤭

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5234
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》MAZZER Philos... w drodze 》
Odp: RL9 w Barcelonie
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Sierpień 2022, 20:17:40 »
Wbicie na pusta i podanie które przypadkowo weszło było kapitalne? Czy strzał z 4m w poprzeczkę?
Oglądałeś ten mecz? A poprzeczka była po interwencji bramkarza.
nowym klubie i będzie tylko lepiej?
W sensie, ze w kolejnych spotkaniach bedzie mial wyzsza srednia niz 2 bramki i asyste na mecz? :) Bedzie ciezko.

Miałem na myśli wysoką jakość gry z mocniejszymi drużynami, bo wczorajsza to była albo słaba, albo sparaliżowana.. Tak czy siak  ten mecz dodał dużo pewności Lewandowskiemu, a to już połowa sukcesu.
« Ostatnia zmiana: 29 Sierpień 2022, 20:37:09 wysłana przez GostRado »
》tertium non datur《

Offline Szczympek Mężczyzna

  • Wiadomości: 2202
  • Ekspres: Rota + alternatywy
  • Młynek: Comandante, E65GBW, X54, Arco w drodze.
Odp: RL9 w Barcelonie
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Sierpień 2022, 21:15:11 »
Tak jak pisałem, dyskusja z "ekspertem" zbędna :)

Kiedyś pisałem koledze Szczympkowi że nie kupiłbym Comandante do espresso, na co odpowiedział że jestem głupi i nie mam racji, bo przecież używają go na BREWERS CUP. No tak, bo na brewers cup to espresso robią :)

To jest ten poziom absurdu z którym ciężko dyskutować.
I Ty tu potrafisz ludzi nazywać " początkującymi". Nie da się na to patrzeć , jak w takim razie nazwać Ciebie?

Może nie będę kończył, bo znowu dostanę bana 🤭

A Ty napisales choć słowo? Zobacz jak na gre Lewego zapatrują się Hiszpańskie czy angielskie serwisy sportowe, nie tylko polskie. (Twoje nieudane trollowanie w wątku z Comandante jeszcze swędzi, prawda?)
Wbicie na pusta i podanie które przypadkowo weszło było kapitalne? Czy strzał z 4m w poprzeczkę?
Oglądałeś ten mecz? A poprzeczka była po interwencji bramkarza.
nowym klubie i będzie tylko lepiej?
W sensie, ze w kolejnych spotkaniach bedzie mial wyzsza srednia niz 2 bramki i asyste na mecz? :) Bedzie ciezko.

Miałem na myśli wysoką jakość gry z mocniejszymi drużynami, bo wczorajsza to była albo słaba, albo sparaliżowana.. Tak czy siak  ten mecz dodał dużo pewności Lewandowskiemu, a to już połowa sukcesu.


Oglądałem mecz. Przy strzale z tak bliska bramkarz nie powinien mieć nic do powiedzenia ;)

ESPN ocenił Lewego jako trzeciego najlepszego zawodnika. Tak samo 90min czy sofa. A strzelił polowe bramek w meczu. To znaczy, ze poza strzelaniem nie grał zachwycająco. Dembele czy Rapinha nie strzelili a noty mieli wyższe. Z gry tez tak wynikało.
Miejmy nadzieje na dublety przeciw Sevilli, Valencii czy dwóm drużynom z Madrytu ;)
Naprawdę patrzmy na gre, a nie narodowość. Bo póki co argumentów żadnych
« Ostatnia zmiana: 29 Sierpień 2022, 21:38:03 wysłana przez Szczympek »
WITAM I POZDRAWIAM :)

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5234
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》MAZZER Philos... w drodze 》
Odp: RL9 w Barcelonie
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Sierpień 2022, 21:25:06 »
ESPN ocenił Lewego jako trzeciego najlepszego zawodnika. Tak samo 90min czy sofa. A strzelił polowe bramek w meczu. To znaczy, ze poza strzelaniem nie grał zachwycająco. Dembele czy Rapinha nie strzelili a noty mieli wyższe. Z gry tez tak wynikało.
Miejmy nadzieje na dublety przeciw Sevilli, Valencii czy dwóm drużynom z Madrytu
Naprawdę patrzmy na gre, a nie narodowość. Bo póki co argumentów żadnych
Myślę, że MVP więcej znaczy i jeszcze raz przytoczę słowa trenera o RL:
[Xavi] Myślę, że on jest szczęśliwy i dobrze czuje się w zespole. Pokazuje piłkarską dojrzałość. Wie, kiedy się pojawić, wie, kiedy pomóc koledze. Rozmawia też z młodymi zawodnikami, a mamy przecież bardzo młodą kadrę. Dziś linia obrony była bardzo młoda. To naturalny lider. Pomaga nam, komentuje, co można poprawić. Posiadanie go w kadrze to błogosławieństwo. Jest bardzo pokorny, pracowity i do tego strzela gole. Jest spektakularny.

Tak jak napisałem i Ty, zobaczymy, co pokaże z lepszymi drużynami.

« Ostatnia zmiana: 29 Sierpień 2022, 21:36:08 wysłana przez GostRado »
》tertium non datur《

Offline Szczympek Mężczyzna

  • Wiadomości: 2202
  • Ekspres: Rota + alternatywy
  • Młynek: Comandante, E65GBW, X54, Arco w drodze.
Odp: RL9 w Barcelonie
« Odpowiedź #10 dnia: 29 Sierpień 2022, 21:36:34 »
Pewnie Xavi ma racje. Robert jest pracowity i strzela gole, choć póki co miał ogrom szczęścia, ktory wolałbym, żeby wykorzystał w LM czy w ostatnich kolejkach, a nie na początku sezonu ;)
WITAM I POZDRAWIAM :)

skansen

  • Gość
Odp: RL9 w Barcelonie
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Sierpień 2022, 21:42:06 »
Myślałem, że ktoś szuka gdzie w Barcelonie można się napić jego kawy  :evil:
sukces2[1].jpg

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5234
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》MAZZER Philos... w drodze 》
Odp: RL9 w Barcelonie
« Odpowiedź #12 dnia: 29 Sierpień 2022, 22:10:45 »
Pewnie Xavi ma racje. Robert jest pracowity i strzela gole, choć póki co miał ogrom szczęścia
Może wspólnie postanowili, że nie będzie pełnił tylko roli klasycznego napastnika.
》tertium non datur《

Offline Szczympek Mężczyzna

  • Wiadomości: 2202
  • Ekspres: Rota + alternatywy
  • Młynek: Comandante, E65GBW, X54, Arco w drodze.
Odp: RL9 w Barcelonie
« Odpowiedź #13 dnia: 29 Sierpień 2022, 22:19:27 »
Hmmm, tylko co on ma do zaoferowania prócz roli obecnie najlepszego napastnika na świecie? ;)
WITAM I POZDRAWIAM :)

Offline mr_blend Mężczyzna

    • Palarnia Blend
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1089
    • Palarnia Blend
  • Ekspres: Conti Ace
  • Młynek: San Remo SR50 EVO
Odp: RL9 w Barcelonie
« Odpowiedź #14 dnia: 29 Sierpień 2022, 22:34:01 »
Hmmm, tylko co on ma do zaoferowania prócz roli obecnie najlepszego napastnika na świecie? ;)
Jak to co?
Burgery i piwo
Sprzedaż nieruchomości
Ekspreso
Suplementy
Ubrania
Agencję medialną


 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi